Hanımlardan puan alma yolları

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Hanımlardan puan alma yolları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,701 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Hanımlardan puan alma yolları
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
S

senarist081

§edef' Alıntı:
ya bakmayın siz bunlara kadınlara laf yaparlar ama onlarsız yapamazlar ya işte böyle bunlar çift karakterliler erkekler ah erkekler
Biz mi çift karakterliyiz  :D ;D Günün gafını söylediniz sizi önce tebrik eder sonra da :alkis

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
bir nevi öyle diycem ama ayıp olucak  ::) eminim bülent düşündüğünde hak vereceksin genelde son kararı bayanlar verir  ;)

B

bıldırcın

Güzel bir paylaşım içinde mizah ta var ama mizahtan çok gerçekler var.Kabul edin bayanlar biz böyleyiz O0

S

senarist081

Heyo heyo Bülent nerdesin koş,yetiş..Beni ablukaya aldılar,bayanların arasında kaldım.. :eek: :eek: :( :mad:

B

Bülent

GulsahToptas' Alıntı:
bir nevi öyle diycem ama ayıp olucak  ::) eminim bülent düşündüğünde hak vereceksin genelde son kararı bayanlar verir  ;)
Bence karşılıklı olur bu.
Kesinlikle katılmıyorum.  :(

B

Bülent

senarist081' Alıntı:
Heyo heyo Bülent nerdesin koş,yetiş..Beni ablukaya aldılar,bayanların arasında kaldım.. :eek: :eek: :( :mad:
Yoğunum biraz bugün.
Yokluğumu aratma, sana güveniyorum.  ;)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
siz erkekler ne kadar kabul etmesenizde bu böyle arkadaşlar kanıtlanmış bişey eğer bir bayan istemezse erkekği yanına bile yaklaştırmaz ama isterse de her türlü elde edebilir ne dersiniz  :)

S

SUNFLOWERS

GulsahToptas' Alıntı:
siz erkekler ne kadar kabul etmesenizde bu böyle arkadaşlar kanıtlanmış bişey eğer bir bayan istemezse erkekği yanına bile yaklaştırmaz ama isterse de her türlü elde edebilir ne dersiniz  :)
Gülşah ağzından bal damlıyor :eek:pucuk

B

bıldırcın

GulsahToptas' Alıntı:
siz erkekler ne kadar kabul etmesenizde bu böyle arkadaşlar kanıtlanmış bişey eğer bir bayan istemezse erkekği yanına bile yaklaştırmaz ama isterse de her türlü elde edebilir ne dersiniz  :)
Gülşah bu konuda sana katılmıyorum arkadaşım,erkekler ruhsuz ve duygusuz değilki kadın onu parmağında oynatsın.Herşey karşılıklı :)

T

tnctrkcell

GulsahToptas' Alıntı:
bu bir erkek için de geçerli haksızlık etmeyelim lütfen yani bir erkek istemezse kadın yanına bile yaklaşamaz...olaya çift taraflı bakmak gerek bence erkek kadına muhtaç ,kadın erkeğe .Anlaştık mı?

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
bıldırcın' Alıntı:
GulsahToptas' Alıntı:
siz erkekler ne kadar kabul etmesenizde bu böyle arkadaşlar kanıtlanmış bişey eğer bir bayan istemezse erkekği yanına bile yaklaştırmaz ama isterse de her türlü elde edebilir ne dersiniz  :)
Gülşah bu konuda sana katılmıyorum arkadaşım,erkekler ruhsuz ve duygusuz değilki kadın onu parmağında oynatsın.Herşey karşılıklı :)
her düşünceye saygım var evet tabiki karşılıklı ama erkler biraz daha düz mantık olduğu için çabuk karar veriyorlar biz bayanlar öyle değiliz

S

SUNFLOWERS

[/quote]

Bıldırcın bizdenmisin?
yoksa erkeklerden  tarafmısın?
:doverim

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
tnctrkcell' Alıntı:
GulsahToptas' Alıntı:
bu bir erkek için de geçerli haksızlık etmeyelim lütfen yani bir erkek istemezse kadın yanına bile yaklaşamaz...olaya çift taraflı bakmak gerek bence erkek kadına muhtaç ,kadın erkeğe .Anlaştık mı?
sizlerimi kırcam anlaştık be ya ;D

S

SUNFLOWERS

tnctrkcell' Alıntı:
GulsahToptas' Alıntı:
Cevap veren bir erkeek çıktı :kihkih

T

tnctrkcell

GulsahToptas' Alıntı:
tnctrkcell' Alıntı:
GulsahToptas' Alıntı:
sizlerimi kırcam anlaştık be ya ;D
eminmisiniz? yani düz mantık düşünen diye nitelendirdiğiniz biriyle nasıl aynı düşünceleri paylaşmayı kabul edersiniz açıkcası aklım almadı  :dusun