Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilg. Laboratuvarı Geyikleri

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilg. Laboratuvarı Geyikleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,158 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilg. Laboratuvarı Geyikleri
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Bir keresinde internet cafe işletirken 15 yaşlarında bi kız geldi soluk soluğa..
- Abi ben haftasonu teyzeme geldim teyzem evde yok. bilgisayarda dün bişi yoktu bugun açılmıyor.
SaFari - monitöre baktın mı
- Evet
Safari - Kasa'da yanan bi ışık görüyormusun
- Evet, abi bi gelir bakarmısın?
Safari - Peki

Gittim baktım Vestel bi monitör monitör açma kapama düğmesi yanda onu görememiş. Bi bastım tuşa açıldı monitör

sonra abi sen sihirbazmısın dedi :)) çok gülmüştüm :)))

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Konu bilgisayar olunca dayanamıyorum... :)

Bi doktor abimiz vardı..
laptopunu almış gelmiş.. :) ne oldu dedik nesi var...
ya hiç sorma dün maç izlerken kola döktüm laptopun klavyesinin üstüne sonra saç kurutma makinasıyla kurutmaya çalıştım bu hale geldi dedi :)

( Laptop'un tuşlarının yarısı aşırı sıcaktan erimiş )
:D

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
İnanmıyorum..... :) :) :)senin bu konuda baya bi yaşanmışlığın var sanırım :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Evet yaklaşık 7 senedir bilgisayar ile bağlantımı hiç koparmadım. bütün çalıştığım yerlerde bilgisayar kullandım..

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
D: evet üniversiteye giden çoğu öğrenci bilgisayarı açmayı blmiyor.Benm okulda bilgisayar dersinin ilk 4 saati bilgisayar aç makinayı tanı diye geçmişti çok gülmüştüm.Hocalarda kapasiteyi düşürüo
..paylaşımın için teşekkürler komikti:d

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
böyle konusmalar oluyor tabi, bazen insan cok düşnmeden kosunabiliyor.. ;)

Hocam tuşların karışmış olma ihtimali var mı?
-Evet dibi tutmasın diye ara sıra karıştırıyorum :D

T

tnctrkcell

üzülme okyanusya her şey çok güzel olacak... :) prenses paylaştığın için teşekkürler :D :D :D

B

bıldırcın

1)Compaq "Press any key” komutunu "Press return Key" şekline dönüştürmeyi düşünüyor. Neden? "Any" tuşu nerede sorusuna cevap vermekten baygınlık gelmiş.

2)Bir müşteri üzerinde "toz koruyucu" olduğunda fareyi kullanmakta güçlük çektiğinden dert yanmış. Toz koruyucu dediğinin farenin plastik paketi olduğu ortaya çıkmış.

3)Disklerinin hatalı olduğunu savunan müşteriye "diskleri satıcıya yollayın" denmiş. Satıcının eline geçen mektuptan disklerin fotokopisi çıkmış.

4)Dell şirketinin bir müşterisi bilgisayarının faks çekmemesinden şikayet etmiş. 40 dakikalık bir telefon görüşmesinin sonucunda adamın kağıdı monitöre dayayıp "Gönder" tuşuna bastığı ortaya çıkmış.

5)Bir IBM müşterisi dokümanı yazıcıya aktaramadığından şikayet etmiş. "Bilgisayar yazıcıyı görüyor mu?” sorusuna karşılık “Ekranı yazıcıya doğru çevirdim ama hala görmüyor” cevabını vermiş.

6)Yeni aldığım bilgisayar çalışmıyor diye Dell firmasını arayan kadın sürekli “Ayak pedalına basıyorum makineden hiç ses gelmiyor” demiş. Ayak pedalı dediğinin fare olduğu ortaya çıkmış.

7)Novell Netware’in ünlü hikayesi:
Netware: Buyrun SysOp.
Adam: Bilgisayarın kahve taşıyıcısı kırıldı. Garanti kapsamındayım, ne yapmam lazım?
Netware:Kahve taşıyıcı mı?
Adam: Evet bilgisayarın önündeki!
Netware: Pardon anlamakta güçlük çekiyorum. Bu kahve taşıyıcıyı nereden aldınız. Promosyon falan mı? Üzerinde bir marka var mı?
Adam: Bilgisayarla birlikte geldi. Promosyon olup olmadığını bilmiyorum. Üzerinde 4X yazıyor.

8)Bir IBM müşterisi: “İlk Disketi sürdüm. İkincisini sürerken çok zorlandım. Üçüncüsü asla içeri girmiyor.” 

A

ayben

5)Bir IBM müşterisi dokümanı yazıcıya aktaramadığından şikayet etmiş. "Bilgisayar yazıcıyı görüyor mu?” sorusuna karşılık “Ekranı yazıcıya doğru çevirdim ama hala görmüyor” cevabını vermiş.

;D

Yaşanmış yani?

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bu kadar da olmaz hadi canım dedirtiyor yani ... bu çamaşır makinesine köpeğini atan öldü diye de firmayı dava eden kadının durumuyla aynı  ;D aa bu arada kadın davayı kazanmış makinenin üstünde köpek yıkanmaz yazmadığı için  ;D

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Evet hele o kahve taşıyıcısı olayını bende duymuştum.
İlginç aslında gülüyoruz ama sahiden acemilik çok kötü bişey
acemi kör gibi bişeydir...