ha gayret:=)))

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde sehla tarafından oluşturulan ha gayret:=))) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,222 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı ha gayret:=)))
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan smaile
A

ayben

yazık yaa bir türlü başaramadı ama azmin sonu inşallah geçecektir ;D

H

hayal_12

Garibim çok çekiyor ya  :) Onun yerinde olmak istemezdim.. Teşekkürler 'sehla'...

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
azmin sonu selamettir haa gayret  :) çok güzel sehla paylaşım için teşekkür ederim

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
;D karşıya geçmiye çalışan adam çok şirin gözüküyoo. :D. baştan 5.resimde rüzgar sayesinde belki başarır bunu die düşünüyodum ama ...;Dpaylaşımlarını çok beğeniyorum.çok sağol sehla ellerine sağlık.. :)

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
çok güzeldii yaaa....garibimmm... ;D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
diloş' Alıntı:
azmin sonu selamettir haa gayret  :) çok güzel sehla paylaşım için teşekkür ederim
re-Member' Alıntı:
;D karşıya geçmiye çalışan adam çok şirin gözüküyoo. :D. baştan 5.resimde rüzgar sayesinde belki başarır bunu die düşünüyodum ama ...;Dpaylaşımlarını çok beğeniyorum.çok sağol sehla ellerine sağlık.. :)
kardelen5_9' Alıntı:
eftelya' Alıntı:
Biraz sabırla izlerseniz başardığını görebilirsiniz:)
Ufacık bir deney gibi:)

T

tnctrkcell

Zynep' Alıntı:
diloş' Alıntı:
re-Member' Alıntı:
kardelen5_9' Alıntı:
eftelya' Alıntı:
Biraz sabırla izlerseniz başardığını görebilirsiniz:)
Ufacık bir deney gibi:)
evet başardı karşıya geçti ama orada da öldü

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Haklısın tnctrkcell :)
Konu başlığı "Ha gayret" olunca ben olayı sadece karşıya geçmek olarak algıladım.

K

kara_kız

zawallım uğraştı uğraşyı sonunda yaptı oda eceli oldu...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
Haklısın tnctrkcell :)
Konu başlığı "Ha gayret" olunca ben olayı sadece karşıya geçmek olarak algıladım.
Dedim ama:) yine de bir şey takıldı aklıma. Başarması gereken neydi? Karşıya geçmek, bunu başardı:)

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bana tazmanya canavarını anımsattı bu ınsancık  :D hanı su devamlı pırr kosan adını hatrlayamadıgım kus gıbı seyın arkasından kosupta bı turlu yakalmayan tazmanya  ;D
tesekkurler sehla