Gülümseyin öyküleri önemseyin..

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Gülümseyin öyküleri önemseyin.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,463 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Gülümseyin öyküleri önemseyin..
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Bu da okuduğum bir başka kitap
Ahmet Çağlayan'ın "Gülümseyin, öyküleri önemseyin" adlı bu eseri gerçekten çok güzel bişi..

ve işin güzel tarafı kısa kısa öykülerin bir çoğu bu sitede var.. ama kesinlikle okumalısınız.
öğrencilere eğitimcileri vs vs. her kesime sesleniyor Ahmet Çağlayan bu kitapta..

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
maş.. bu aralar cok güsel kitaplar okuyosun Safari..tebrikler..inş bunu da alıp okuruzzz :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
gerçekten okunası kitaplar.. bu arada üzgünüm unuttum.. kendinigelistir.com üyesi bir arkadaşımla 3 kitap birden almıştım sultanahmetteki kitap fuarında seçimde bana yardım ettiği için teşekkür ederim..

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
valla bende geçen gün dört kitap birden aldım dördüde birbirinden farklı bakalım okuyum sizinlede paylaşırım :) safari teşekkürler haa kitapçı kızmaya başladı bana abla nerden bulup bulup getiriyosun bu kitap isimlerini diyor bazıları elinde olmuyo :D bende sağolsun arkadaşlar öneriyo diyorum bakalım safari senin kitapları burda bulabilcekmiyim  :'( hhaa çöl çiçeği diye bi kitap araştırdım ama bizim abide yokmuş alamadım güzel bi kitap gibi görünüyor bulursanız bide siz inceleyin bakalım :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
"Tavuk suyuna çorba" serisinin çıkışından sonra Türk yazarlarımızın kolları sıvayarak aynı tarzda yazdıkları her yaşa ve her meslege,herkese,hitap eden gülümsetirken hüzünlendiren öyküler.. :)