Guardians Gazetesinin Arşivinden Buldugum 1978 yılında yasanan Cok İlginc Olay

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Guardians Gazetesinin Arşivinden Buldugum 1978 yılında yasanan Cok İlginc Olay başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,710 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Guardians Gazetesinin Arşivinden Buldugum 1978 yılında yasanan Cok İlginc Olay
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eren165
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ben boyle gazetelerinin arşivine bakarım bazen Buda bakarken gozume carpti ve cok ilginc geldi bana sizlede paylasmak istedim.

Micheal Johnny adındaki 61 yasındaki emekli asker karısını ve oglunu bir trafik kazasinda kaybediyor.Bunun sonucunda ada hayata küsüyor ve intihar etmek istiyor ve bunun icin tadilat halindeki bir Binaya cıkıor Bu bina ozamanlarin işlek bir caddesi uzerinde.Adam intihar etmek istedigi kata cıkıor ve ayaklarini sarkıtarak oturuyor son yıllarda yasadıklarini dusunuyor ve basına gelenleri son bir kez.
Adam son anlarini yasamak isterken onu goren insanlar binanin cevresine toplanıyor ve İtfaiye haber veriyor.
Cadde dar ve Kucuk oldugundan itfaiye binanın tam aşşagisina branda acıor adam atlıyıcagi sırada ve adam atlıyor.
Branda sayesinde adam kurtuluyor ve polis tarafından goz altına alınıp neden intihar girisiminde bulndugu soruluyor.
1 gun goz altında kaldıktan sonra serbest bırakılıor.Adamin silah almak icin gerekli ruhsata sahip olmasi yapacaklarinin temelini olusturuor gidip silah dukkanından mp5 adlı makineli tufegi ve el bombasi alarak kendisini kurtaran itfayenin merkezini basarak 21 kisiyi oldürüyor ve daha sonra tekrar ayni binaya gidiyor ve intihar icin ayni kata cıkıyor.
Asagiya yine bircok insan toplanıyor ve Micheal bu insanlarin uzerine el bombasi atıyor.
Asagida bulunan ve caddeden gecenler olmak uzere 67 kisinin 42 si olüyor ve bunlarin hepsi onu izleyen kişilerden olsuyor.Micheal intihar icin 6 . kattan kendini bırakıor ama asagida yatan cesetlerin uzerine dustugu icin hayatta kalıyor.
Hastanede 43 gun kaldiktan sonra mahkemeye cıkarılıyor ve işin daha da ilginc kısmı bundan sonra baslıyor.Toplam 63 kisiyi odluren micheal serbest bıraklıor nedenmi.İtfayeciler ölmek isteyen bir adami kurtardigi icin suclu bulunarak sadece itfaiye binasındaki zararlar yuzunden micheal para cezasina carptirilıyor.Daha sonra diger olen insanlarda Ölmek isteyen bir insanın psikolojisini meraklı olup bozduklari ve onu polis gelmeden intihara tesvik ettikleri icin suclu bulunyorlar ve dahada ilginci Micheal in 2. kez intihar etmek istedigi binanın olay gunu kapatılmasi gerkiyor ve bina kapatılmadigindan o sıradaki polisli gorevlere 42 ksinin olumune sebep olmak sucundan muebbet hapis verilior.Daha sonra Micheal a tatbikat yaptirilip bu anlattiklarimin yazılı belgesi alınıyor.
Ama dahada ilginci Micheal polis karakolundan cıkıp eve giderken Ustune yıldırım dusmesi sonucu Ölüyor... ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Allahın öldürmediği ölmüyor işte.. :D Ecel gelemyin ce

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
su perisi' Alıntı:
Allahın öldürmediği ölmüyor işte.. :D Ecel gelemyin ce
valla gülenecek olay mı yoksa ağlanılcak olay mı,ben pek karar veremedim  ???

B

businessmann

Kullanıcı
27 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adapazarı
site.mynet.com
gerçekten çok ilginç ve güzel bir hikaye ellerine sağlık su perisi.anlamadığım bir nokta var Guardians gazetesi yabancı değil mi Türkçe'ye kim çevirdi.?Bir de yazı daha düzgün bir Türkçe'yle yazılsa iyi oludu.yine de teşekkürler  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
businessmann' Alıntı:
gerçekten çok ilginç ve güzel bir hikaye ellerine sağlık su perisi.anlamadığım bir nokta var Guardians gazetesi yabancı değil mi Türkçe'ye kim çevirdi.?Bir de yazı daha düzgün bir Türkçe'yle yazılsa iyi oludu.yine de teşekkürler  :)
Evet yabancı gaste.. :) Ben çevirmedim ama çevirenin ellerine saglık:) sen biliyorsan daha düzgün şekilde çevirebilirsin  :) businessmann

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
belki yıldırım düşerek ölmemiştir ama...
diğerlerinin gerçek olması mutemel..
enterasan bir öykü... :)

B

businessmann

Kullanıcı
27 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adapazarı
site.mynet.com
Evet yabancı gaste.. :) Ben çevirmedim ama çevirenin ellerine saglık:) sen biliyorsan daha düzgün şekilde çevirebilirsin  :) businessmann
[/quote]

ben çeviri ile ilgili bişey demedim de şimdiki zaman kipini kullanması yanlış birincisi.bir de bazı yerleri chat dilinde konuşurmuş gibi yazılmış o yüzden dedim :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Belkide chat yaparken çevrilmiştir ondan  :)

M

Murky

Kullanıcı
19 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
İnsanların psikolojisine bakarak ceza vermek yanlış. Ben çok ii deli taklidi yaparım bu durumda sevmediğim insanlara zarar versem ceza almayacakmıyım :p

1

100dolar

Kullanıcı
3 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
bu olayın gerçek olma ihtimali çok az. kurmaca birşeye benziyor ama anglo-sakson hukukunun absürdlüklerini anlatırlardı da bu olay bu absürdlüklerin en son noktası...

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
çok ilginç.şu dünyada neler neler yaşanıyor.
tşk. :)

R

rufete

Kullanıcı
15 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
allahın işine bak yaa illede kendisi alacak canını bırakmıyo ki adam ölsün ::)

tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
çoookkk enteresan .. beynine sağlık ve de emeğine sağlık paylaşım için...

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
sonu hiç inandırıcı değildi. olaylar olmuş olabilir... avrupada böyle değişik cezalar çok oluyor...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Başından sonuna kadar garip :(