gençliğin sorunu sizce hangisi

• Konbuyu başlatan bloodelf
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde bloodelf tarafından oluşturulan gençliğin sorunu sizce hangisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,908 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı gençliğin sorunu sizce hangisi
Konbuyu başlatan bloodelf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çocuk

şimdi ki gençliğin gerilenmesinin nedeni ne olabilir

• kurtlar vadisi delileri

Kullanılan: 4 5.4%
  • kendini siyaha bürünen rockçılar

Kullanılan: 2 2.7%
  • İNTERNET ve medya

• avrupa ve amerika özentisi

Kullanılan: 11 14.9%
  • ailelerin sorumsuzluğu

• eğitim sistemi

Kullanılan: 18 24.3%
  • bence gençliğin bir sorunu yok

Kullanılan: 3 4.1%
  • bence ..............

Kullanılan: 2 2.7%
  • hepsi :)

Kullanılan: 26 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    74
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
E ben farklı bişe demiyorum zaten :d

Gözünü sevdiğim, yıllarını eğitime adamış insanlarında ellerine cetvel aldıklarını biliyorum.
Ne farkı var.

Biliçli bir şekilde eğitilicekler abi,en azından sizleri tenzih ederek yazıyorum, bizden sonraki nesiller kurtulur.
Yoksa yıllar sonra daha dehşet verici anketler açabiliriz.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Biliçli bir şekilde eğitilicekler abi,en azından sizleri tenzih ederek yazıyorum, bizden sonraki nesiller kurtulur.
Yoksa yıllar sonra daha dehşet verici anketler açabiliriz.
Aynen.

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
gençliğin bana göre en önemli sorunu tabiki kakıpta budur diyebileceğimiz bir sorun değil birden fazla sorunla karşı karşıyalar ancak bana göre en önemli sorun ahlaki değerlerin artık tamamen yozlaşmış olmasıdır ve çok büyük bir inanç boşluğunda bulunmalarıdır.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
diğer sorunlarıda  işsizlik ve para

C

cambaz193

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
gençliğin bir sorunu yokkk vallahi yalan olur mu?:D:D

sorun uydurup durmayın...

sorunsuz bir gençlik olurmuyu tartışın, sayılan sorunlar olmasa elbette başka bir sorun olacaktır,,, denge böyle kuruluyor,, gençlik diyoruz yaaa

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bence bunu genellemek lazım sadece gençliğin sorunu yok hepimizin yaşam tarzları,yaşayış şekilleri,düşünce yapıları farklı yaşam bizi ister istemez sorunlarla karşılaştırıyor önemli olan mücadelemizi bırakmayıp herşeyin üstesinden en güzel şekilde gelebilmek..

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
henüz çocuk yaştayken dershanelere gönderilip henüz sekiz yaşındayken yanındaki arkadaşını bir yarış atı gibi geçip hırs  ve herşeyin dışında mükemmeliyetçiliğin öğütlenmesi ki bunun yanı sıra sırf ailesinin hayalleri için koşturan çocuğun en büyük hayalinin bir gün emekli olmak olmasının dışında geri kalan hayallerinin kendisi değil de başkaları tarafınfan şekillendirilmesi kaldı ki zavallı gençliğin herşeye rağmen problemli görünmesi ,geriliyor olması . gençlik değil onu gerilemiş görenler  geriledi bence...

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Popüler kültürün globalleşmesiyle,bu kültür diğer yerel kültürleri yok etti,yozlaştırdı.
Herkesin giydiğini giyen,herkesin yaptığı şeyleri yapan,herkes gibi konuşan ve düşünen tek tip birey bu kültürün ortak özelliği.
Burada bahsettiğim,herkesin Anadolu kültürüyle yoğrulması gerektiği değil.Birşeyleri yaparken,benimserken;olguların arkasındakilerini görebilmekten bahsediyorum.Birşeyi,sadece çoğunluk benimsemiş diye benimsememekten,sorgulayıp,araştırıp,eleştirip ondan sonra karar vermekten bahsediyorum.Maalesef bu bahsettiğim
kendi yolunda yürüme cesareti gösteren,düşünen,araştıran,farkındalık sahibi bireyler  oldukça azınlıkta.
Şu anki değişen dünya konjektörünü kafasında oturtamamış,sürü psikolojisiyle hareket eden bireyler için de elbette sorumluluk denen duygu oldukça  uzak olacaktır.(Herkesin yaptığı bu nasıl olsa düşüncesine sığınma psikolojisi)
Sürüden ayrılan koyunu kurt kapar derler.
Fakat unutulmamalıdır ki,koyunluğun sonu da mezbahanedir.