Genç Beyin...

• Konbuyu başlatan esranur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde esranur tarafından oluşturulan Genç Beyin... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,814 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Genç Beyin...
Konbuyu başlatan esranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan adildoy
E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye'nin en çok satılan ve okunan aylık kişisel gelişim dergisi olan Genç Beyin  her ay

dolu dolu,cok özel bilgiler sunuyor, mutlaka alıp okumanızı tavsiye ederim ::)  merak ettim aranızda okuyan

var mı acaba? buarada bu bir kitap önerisi değil, dergi önerisi, bi sorun olmaz heralde... ::)

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben okuyorum...gerçekten çok güzel dolu dolu bir dergi.... :) :)

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok güzel bir dergi....Her sayısında birkaç kitaba bedel bilgi ve senelere bedel deneyim sunuyor....

Y

yağmureal

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
bende okuyorum bazen ve yararlı olduğuna inanıyorum güzel bi dergi tşk

F

fıstık

Bende bu güzel derginin okuyucularındanım... Herkese tavsiye ederim... Teşekkürler Esranur...  :)

K

ketenprenses

Kullanıcı
4 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
önemli degil
evet bende okuyorum.ama bu ay almadım.her ay derginin arka kapagında' bu ay son kampanya 'diye ilan vermeleri ve o son ayın yaklaşık bir yıldır gelmemesine bi türlü anlam veremiyorum :-[ :-[ anlam veren varsa bana da bilgi versin lütfen  :D :D

J

j@nİk

BEN OKUMADIM AMA OKURUM    BEND ESÖLEYİM ONLAR DA İNSANDI DİYE Bİ KİTAP VAR HARİKA TAVSİYE DERİM

S

SENFONİ

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
gelişim üzerine mükemmel yol gösterici ögretici tavsiye ediyorum

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
esranur' Alıntı:
Türkiye'nin en çok satılan ve okunan aylık kişisel gelişim dergisi olan Genç Beyin   her ay

dolu dolu,cok özel bilgiler sunuyor, mutlaka alıp okumanızı tavsiye ederim ::)  merak ettim aranızda okuyan

evet esranur
ben 2003 senesinden beri okuyorum ve hatta 2003-2004 dergilerini fasükülşeklinde yaptım hem hepsi bir arada ve tarih tarih oldu tavsiye ederim ;)
var mı acaba? buarada bu bir kitap önerisi değil, dergi önerisi, bi sorun olmaz heralde... ::)

superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ben 1.5 yıldır okuyorum ve gerçekten hayatımda çok güzel değişiklikler oluştu. Tam bir bilgi hazinesi, ailece okunulacak bir dergi. Ayrıca bazı özel okullarda rehberlik hocaları bile çocuklara tavsiye ediyor.Bende tavsiye ederim gerçekten tam manasıyla kişisel gelişim dergisi...

E

efe_09540

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
evt bende aylık olarak takip ediyorm çok güzel bi dergi üstelık fiyatıda ucuz 5 ytl

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
takibinde olduğum bir dergi.. paylaştığın için teşekkürler...

M

merkez5465

Kullanıcı
21 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
www.fotokritik.com
bence de herkesi mutlaka en azından göz atması gereken bir dergi
Abim sayesinde birkaç yıldır her ay evimize giriyor...
yaş eğitim durumu meslek hiç farketmez herkesin kendine göre bir yazı bulabileceği süper bir dergi...
yazanları uygulayınca gerçekten etkili oluyor.

Z

zeynep.

Kullanıcı
14 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
elazığ
evet bende bu dergiyi tavsiye etmeyi düşünüyordum.her sayısını merakla bekliyorum ve alıyorum.gerçekten çok mükemmel her sayfası dolu dolu.