Gecenin esrarengiz karanlığından sıcacık bir merhaba

• Konbuyu başlatan gokturk
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde gokturk tarafından oluşturulan Gecenin esrarengiz karanlığından sıcacık bir merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,781 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Gecenin esrarengiz karanlığından sıcacık bir merhaba
Konbuyu başlatan gokturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan muraturkom
G

gokturk

Kullanıcı
12 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
www.fussilet.com
Herkese serin bir Yaz gecesinden keyifli paylaşımlar diliyorum..Bendeniz Göktürk,uzun bir vakit'te etraflıca kendimi sizlere takdim edicem..Yalnız tarihe hasta biriyim,Göktürklere kadar uzanan bir tarih merakım var..İlerleyen günlerde paylaşımlarımda bunu farkediceksiniz.Şimdilik bu kadar bir an evvel yeni,esrarengiz konular bulup sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.Bu arada nereden aranıza katıldığımı belirtmedim ben Düzce iline bağlı Akçakoca ilçesinden aranıza katılıyorum.Geceniz hayırlı olsun,Allah rahatlık versin.. ;)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgeldin Göktürk,keyifli paylaşımlar  :)

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgeldin,benim de kökenim Düzce,Düzce çerkeziyim  :)

S

spiritualsigns

Hoşgeldin...

Göktürklerden ziyade madem o kadar derine inmişsin ön türklerden başlasaydın... inan bana ağzın açık okurdun... çok fantastik gelmişti bana... zaten olayın özü orada yatıyor... Öntürk medeniyetleri bizim birçok gerçeğimizi ortaya koyuyor...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Gecenin esrarengiz karanlığından ?
Nasıl bir yer burası :d
Hoşgeldin bahalım göktürk..

G

gokturk

Kullanıcı
12 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
www.fussilet.com
spiritualsigns' Alıntı:
Hoşgeldin...

Göktürklerden ziyade madem o kadar derine inmişsin ön türklerden başlasaydın... inan bana ağzın açık okurdun... çok fantastik gelmişti bana... zaten olayın özü orada yatıyor... Öntürk medeniyetleri bizim birçok gerçeğimizi ortaya koyuyor...
Bu konuda çok ayrıntılı kaynakları sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağım.Ön Türkler , Göktürkler'den önceki tarih devirlerinde (6. yüzyıldan önce) var olmuş ve sonradan Türkler tarafından benimsenen bazı sosyal özelliklere sahip olan, Türk dil ailesine mensup diller konuştukları tahmin edilen topluluklar..Tarihle ilgili olan paylaşımlarımda daha detaylı başlıklar altında takip edebileceksiniz.

Bu hoş karşılama için de her birinize teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.İki haftadır yurtdışındaydım Tibet'de,birkaç kafadar arkadaş çok özel anlar geçirdik,geç kalışımın sebebi biraz da ondan.Kollarımı sıvayıp yola koyuluyorum :)

M

muraturkom

geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez tarih billgilerini paylaş bizimle selamlar.