Garip Hayvanlar

• Konbuyu başlatan dideM
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde dideM tarafından oluşturulan Garip Hayvanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,981 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Garip Hayvanlar
Konbuyu başlatan dideM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mrym:)
D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İnsanlarda doğuştan engelli oluyor da hayvanlarda neden olmasın? Bu hayvanlar da öyle galiba, ekstra hayvan bulunmamış gibi geldi bana:))

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
yumurtaya can veren Allah'ım...
korkmadım desem yalan olur...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Geçen gün okumuştum,dünyada türleri enterasan hayvanlar diye.. bende bulursam o okudugum yeri ekleme yapabilme ihtimali yüksek:)
4. resimdeki korku filminden çıkmış gibi, bu gün izledigim lanetli topraklarda ki çiçegi anımsattı.. tüylerim ürperdi... :eek:

Filmin etkisinden yeni kurtulmuştum,tekrardan hatırlatıp çekim alanına girdirdigin için teşekkür ederim..Didem cim  :mad:

Z

zeynep.

Kullanıcı
14 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
elazığ
gerçekten çok ilginçler ancak ben onların evrime uğradıklarını düşünüyorum.sonuçta hiçbiri pekde yabancı gelmedi bana. :(

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Bunlarda yeni keşfedilmiş hayvan türleri....

Endonezyalı, Amerikalı ve Avustralyalıların oluşturduğu ekibin Foja dağlarındaki ormanda buldukları arasında, kuş türlerinin yanı sıra 20'den fazla yeni kurbağa türü, 4 kelebek türü ve şimdiye kadar görülmemiş palmiyelerin de yer aldığı yeni bitki türleri bulunuyor

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Iyy bunlarla aynı dünyada mı yaşıyorum korkunçlar yaa :naapcam

E

evrenyıldız1

Kullanıcı
9 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
a aaaaaaaaaa ???  bunlar gerçekmi çok enteresan

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
son resimdeki hayvan birraz ürkütücü evrim geçirmiş hayvanlar ya da ciltlerinde bir sorunları var ? ???