Fotoğraflı MSN Virüsü

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Fotoğraflı MSN Virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,217 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Fotoğraflı MSN Virüsü
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan palikan
D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sağol verdiğin bilgiler için arkadaşım dikkat etmeye çalışıyoruz ama nerden geleceği belli olmaz tabiii :)

P

Paradoks

Kesinlikle... Dısarıdan bilgisayarınıza mudahaleler icinde acık portlarınızı kapatmanızı öneririm.. :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
bende dalgımlıgıma geldim ayırca yakalandım hala var en kötüsüde trojende var ama silemiyorum format atmasınıda bilmiyorum napcamı bilmiyorum kimseye diemiyorum 2 kere çökertim pc daha yüzüm yok :'( :'( :'( :'(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
efsane_18' Alıntı:
bende dalgımlıgıma geldim ayırca yakalandım hala var en kötüsüde trojende var ama silemiyorum format atmasınıda bilmiyorum napcamı bilmiyorum kimseye diemiyorum 2 kere çökertim pc daha yüzüm yok :'( :'( :'( :'(
bu konuda bir Kaspersky'ın faydasını görebilirsiniz

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Safari' Alıntı:
efsane_18' Alıntı:
bu konuda bir Kaspersky'ın faydasını görebilirsiniz
denedim ama tojeni hiç bi anti virüs silmedi :'( :'(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Kaspersky 6.0.1 sürümünü kurdunuz update ettiniz. bilgisayarı taradınız hiç birşey bulmadı öylemi?
inanmam...

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Safari' Alıntı:
Kaspersky 6.0.1 sürümünü kurdunuz update ettiniz. bilgisayarı taradınız hiç birşey bulmadı öylemi?
inanmam...
buldu virüsü silindi dio ama internet seceneklerini tıkladımda BİLGİSAYARINIZ BASKA KULLANICILA TARAFINDAN YÖNETİLİYOR DİO. ve yeni virüsler yüklenio  :'( :'(

H

hayalhane

peki arkadaşlar arnızda anti-virüs tavsiyesinde bulunacak olan var mı?demek ki gerekli bizim için

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
LİBERALHERO' Alıntı:
Birde türkçesi "truva atı" olan "trojan"lar var. Bunlar hacker virüsü olarakta bilnir. Çünkü bu virüs bir kere girdiğinde, bir hacker bilgisayarınızı sürekli kontrol eder. İstediği sayafyı açar. Herşeyi görebilir. İstediği osyayı çalabilir-silebilir. Trojan(trojen) girdiği an bilgisayarınızı kapatıp format atmalısınız. Çok önemli dosyalar olsa bile format atın. Hacker in dosyalarınızı çalmasında iyidir. Bir oyun ve ya program gibi masa üstüyle bağlantınızı kesen(yani görev çubuğu başlat menüsü görünmez) pencereler açtığınızda masaüstünde yeni pencereler açılır. Muhtemelen müstehçem resimler veya anti-virüs reklamlarıdır. Zaten bunların çoğu anti-virüs satmak içindir..
O atlar benim pcyide bir kere ziyaret etmişlerdi...
Vürüs programımın günü dolmış,o arada fırsat bu fırsat diyere atdan tut hiç adını duymadıgım vürüsler,şimdi unuttum:)
Şükür şimdilerde gelemiyorlar,saglam bir vürüs tarama kurunca :)

Codex in dedigi vürüsleri daha ayrıntılı görme yerine tıkladım sayfa görüntülenmiyor dedi,sizdede aynı sorun oldumu  ???