Fotoğraf keyfim

• Konbuyu başlatan ThuNDeR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde ThuNDeR tarafından oluşturulan Fotoğraf keyfim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 28,786 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Fotoğraf keyfim
Konbuyu başlatan ThuNDeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
2010 Architon Dünya Offshore Şampiyonası'nın dokuzuncu ayak yarışı kendi objektifimden birkaç kare
Yer: Rumkale - Yavuzeli/Gaziantep
1 Ağustos 2010

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Osman Kanaryalarıda çektiğini bilmiyordum :)  
Şaka bir yana da; güzel resimler. Ben beceremiyorum... Ben resmini çekeceğim şeyleri kadraja sokmakta sıkıntı çekiyorum... İlla bir taraflara kayıyor,anlamadım gitti. İşte bu dediğim bir tane düzgün resim çekmemişim vesselam... Makina dijital makineden olabilir de banada kendime kızmayayım :)
Albümüne benide ekle bir ara:)

Tekrar ellerine sağlık...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Thunder' Alıntı:
Teşekkür ederim, senide alırım kadraja bir ara. itiraz yok ama sonra ;)
Rica ederim efendim... Kadraja al albümede al da;sergi dışı bırak :) Özel albüm denen bişe var yahu :)

H

hayalhane

Senide görürüzz Korsan abi. ;D
Ama ben bir kez görmüştüm seni. ;D

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
güzel fotoğraflar elinize sağlık

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Thunder' Alıntı:
Su Perisi' Alıntı:
Thunder' Alıntı:

Ortamları biraz kötü olsada, çok güzeldiler.
"Aşk" konulu bir fotoğraf yarışmasına gönderdim bakalım.. :)
Bu fotoğrafla yarışmaya alınmaman doğal ben pek aşk göremedim gördüğüm tek şey manzaranın güzelliğinde mest olmuş iki papagancık :) Papağan dedimde bizde de var bu papağandan ama ciinsini bilmiyoruz,sen çektiğine göre bilirsin söylede bizde bilelim :)

Papağanın renkleri muhteşem ama donuk bakışlı şeyler anğut gibi bakıyor hissi verdirdiler kızım buna "tropik meyve "adını koydu canı çekip yemesin  :)
Aşk'ı görmediysen daha resme bakmadın o zaman. Cinsini inan hatırlamıyorum, o kadar çeşit vardıki orda.
Ben bir ara muhabbetle cennet papağanının aşkını ekleyeceğim ama bir ara :) Bu arada papağanın cinsi şuan evimde beslediğim cinsle aynı "Cenent papağanı" çok suratsız don yağ gibi ama renkleriyle büyülüyor bizi :)

Y

yadois

Kullanıcı
20 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
çok güzel fotoğraflar hepsi çok güzel ama maviye tutkun biri olarak  "ada vapuru" fotoğrafını çok beğendim. emeğine sağlık

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
fotoğraflar çok güzel,izlemek kadar bu anları yakalamakta ayrı bir keyif olsa gerek.
Gaziantep resimleri ayrı bir ilgimi çekti sözlüm askerliğini orda tamamlıycak buyüzden olsa gerek bende gelip gezicem inşlh :)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
çok başarılısın bu konuda
güzel kareler yakalamış ve güzel yansıtmışsın osman :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hacı burası  neresi... Bana tanıdık bi yer gibi geldi sanki... Özlemin dediği gibi hiç fena deelsin bu konuda... :)

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Teşekkür ederim Özlem :)
Korsan ağabey burası antepte bir bölge ama, tam yerini gördüğünü pek sanmıyorum.. ama arkadaki dağı farklı bir noktadan görmüş olabilirsin. ;)
Ayrıca bu fotoğraf bir fotoğraf yarışmasında 2000 fotorğaf arasında seçilen 50 fotoğraf arasına girdi ve bugün itibariyle Gaziantep Zeugma Kongre Merkezinde sergileniyor.. bilginize. :)
Thunder' Alıntı: