Fotoğraf, Bitirilmemiş Cümleye Benzer...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Fotoğraf, Bitirilmemiş Cümleye Benzer... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,008 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Fotoğraf, Bitirilmemiş Cümleye Benzer...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Londra doğumlu fotoğrafçı Phillip Toledano, New York’da yaşamını devam ettiriyor. Kariyerine bilindik reklam ajanslarında sanat yönetmenliği yaparak başlamasına rağmen, tam zamanlı fotoğraf çekmeye birkaç yıl önce başlıyor. Fotoğrafın “bitirilmemiş cümlelere benzediğine” inanan sanatçı, pek çok kategoride birbirinden enteresan fotoğraflara sahip ve bunları harika bir portfolio sitesinde toparlamış.

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
çok güzel ve anlamlı fotolar

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
güzel ve değişik geldide , ben birşey anlamadım bazı resimlerden :-\ teşekkürler

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hep insan üzerinde çalışmış. İnsanlardan pek hoşlanmıyor galiba:)))

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ben resimlerde bi anlam göremedim valla, tenis raketi ile duran konfiçyus tipli adam hariç.
Onada tuhaf bir anlam sezdim, raket top yeşillik ilişkisindende onuda yazmım :d

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
dideM' Alıntı:
raket top yeşillik ilişkisindende onuda yazmım :d
;D ;D ;D
Allahım yaa:))
Nedim kaptan başlığa bak içeriğe bah.
Bende bitirilmemiş cümlelerden, daha sosyal boyutlu bir içerik umuyordum, bi girdim konfiçyus'un wimbeldon versiyonu karşımda :d
Sanırsın karşısında andre agassi var :d zaten son seti oynadıgı aşikar :d sakalı ele verio ve büyük ihtimal kortta doğmuş bu arkadaş, oradada yaşamış :d
Neyse...

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yav evet, başlıkla ne alakası var..
Fotoğraf bitirilmemiş bir cümleye benzer.. Bence alakası yok. bitirilmeden fotoğrafın anlamı yok zaten. Gerçi fotoğrafta bitirmek kelimesini ne kadar kullanabiliriz o da ayrı.

Ay ne çok konuştum, harbiden gittikçe sana benziyorum Mustafa:)) Al birini vur ötekine:)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
dideM' Alıntı:
Yav evet, başlıkla ne alakası var..
Fotoğraf bitirilmemiş bir cümleye benzer.. Bence alakası yok. bitirilmeden fotoğrafın anlamı yok zaten. Gerçi fotoğrafta bitirmek kelimesini ne kadar kullanabiliriz o da ayrı.

Ay ne çok konuştum, harbiden gittikçe sana benziyorum Mustafa:)) Al birini vur ötekine:)
Yani iyi yerden yakaladın bah, fotograf bitmemiş cümle değil aksine o an kurulmuş cümle yada cümlelerdir.
Bana göre tabi.
Yani içerik daha sosyal kültürel yada ne bilim daha zengin olsa idi, bir kaç cümlede eklerdik, ama bu bile fotografın bitmemiş bir cümle olduguna ıspat teşkil etmez.
Ben bu fotograflara ne eklim cümle olarak, hiç bir cümle bunları bitiremezki zatı bitmiş bi haldeler :d
Yani.

Dipnot: Bana benzemion yav :d sen daha derl,i toplu düşünen birisin, ben savruluyom arada :d

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Tabi tabi kitap bile yzılır bu fotoğraflara :d
Ben bile küçük bir kitapçık yazarım vesselam, ama okuyan olurmu onu bilmem :d
Kapak resmi olarakta, konfiçyus'u seçerim.

Kitabın adıda, yazabilene anlam verebilene aşk olsun olur :d
Keşke sabah sabah deli cevat okusa idim ona cümle ve anlam katabilirdim ya :d

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Sanatçı fotoğrafı bitirilmemiş bir cümleye benzettiğini söylemiş. Yani sonunu görmediğiniz bir film, ya da ne bileyim, son bölümünü izlemediğiniz bir dizi gibi. Fotoğrafa bakınca herkes kendi hissetiğine göre cümleyi tamamlasın demek istemiş sanırım. Ben böyle anladım.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
maxMESA' Alıntı:
Sanatçı fotoğrafı bitirilmemiş bir cümleye benzettiğini söylemiş. Yani sonunu görmediğiniz bir film, ya da ne bileyim, son bölümünü izlemediğiniz bir dizi gibi. Fotoğrafa bakınca herkes kendi hissetiğine göre cümleyi tamamlasın demek istemiş sanırım. Ben böyle anladım.
Canım o resimde yapılır, soyut resimde. Somut şeylerde öyle bişeyin olabiritesi hakkında yorum yapamıyorum.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
dideM' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Canım o resimde yapılır, soyut resimde. Somut şeylerde öyle bişeyin olabiritesi hakkında yorum yapamıyorum.
Haklısın bende resim deseler daha güzel olur diyecektim ama resim fotoğraf benzer şeyler değilmi. Yani aynı fotoğrafa bakan iki kişi aynı şeyi görüyor mu acaba :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Haklısın bende resim deseler daha güzel olur diyecektim ama resim fotoğraf benzer şeyler değilmi.
Benzer ama fotoğrafa duygularını tam olarak yansıtamazsın bence. Çünkü var olan şeyleri birleştiriyorsun ve yorumlar hemen hemen aynı gelir. Ama bir ressam istediği gibi yapar resmini, istediği gibi çizer. O yaparken farklı şeyler düşünmüş olabilir, ama sen çizdiklerinde farklı şeyler görürsün bazen.
Fotoğrafta da farklı yorumlar gelebilir ama nereye kadar, fotoğrafı kafasından yapmıyor, var olanları birleştiriyor.