FIKRA GİBİ

• Konbuyu başlatan mybest__
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde mybest__ tarafından oluşturulan FIKRA GİBİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,183 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı FIKRA GİBİ
Konbuyu başlatan mybest__
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mybest__
S

sonmez71

Kullanıcı
8 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
sevdiklerinin yanı
bende bişey yazayım
hani bu otobüslerde e-kart lar varya yeni çıktığı zamanlarda tonton bir dede ve bir nine onları paso sanıp şöförün yüzüne tutmuşlar kartı, şöför espirili biri ki heralde biiiiiippp diye ses çıkarmış bizim ihtiyar çiftimiz geçip oturmuşlar. otobüste bir kahkahaki sormayın sonra bir genç almış ellerinden okutmuş sorunda çözülmüş olmuş...
;D

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
sonmez71' Alıntı:
bende bişey yazayım
hani bu otobüslerde e-kart lar varya yeni çıktığı zamanlarda tonton bir dede ve bir nine onları paso sanıp şöförün yüzüne tutmuşlar kartı, şöför espirili biri ki heralde biiiiiippp diye ses çıkarmış bizim ihtiyar çiftimiz geçip oturmuşlar. otobüste bir kahkahaki sormayın sonra bir genç almış ellerinden okutmuş sorunda çözülmüş olmuş...
;D
güzel mişş
;D ;D ;D

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer;
- Musait bi yerde iner misiniz? Şöför :
- Niye sen mi kullancan

Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi.
Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp,
-'Bir Monte Carlo' dedim!
Adam birkaç saniye yüzüme bakıp,
- 'Abi bu Bakırköy'e gider'diye cevap verdi!
İşte o an benim ve şoförün bittiği andır.

Istanbul'dayiz ...Dolmuşa bindik, dolmuş doldu, tam kalkicak, elemanın bir açtı kapıyı, içerde tıkış tıkış oturmuşuz, önde 3 kişi arkada 4 ... Eleman hala bir umut sordu:
- "Kaptan, yer var mi?".
Şöför de arkasını dönüp cevap verdi:
- "Bilmiyorum, üst kata bi bak bakalım"

alıntıdır
;D ;D

A

ayben

Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi.

Valla bu çok hoştu bu tarz olaylarda hep mi senin başına gelir ya da alıntı yapıyor musun ???

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Mybest_ yapılan hiç hoş birşey değil bunların çoğunu başka yerde okumuştum.. Mesela Monte Carlo hikayesinin altında alıntı olduğunu bildirmen gerekiyordu.

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Safari' Alıntı:
Mybest_ yapılan hiç hoş birşey değil bunların çoğunu başka yerde okumuştum.. Mesela Monte Carlo hikayesinin altında alıntı olduğunu bildirmen gerekiyordu.
haklısın özür dilerimm ayrıca uyardığın icin sağoll  :-[

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
mybest__' Alıntı:
Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer;
- Musait bi yerde iner misiniz? Şöför :
- Niye sen mi kullancan

kırıLdım resmen ;D ;D

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
gecenlerde berbere gidiverdim. sakal tıraşını genellikle makina ile yaptırırım.berber başladı makine ile sakallarımı kesmeye o sırada dükkanda bir sessizlik olu vermişti berberde ben konuşmayınca bir anda uykuya dalı vermisim. o anda rüya görmeye başladım rüyamda irenc yüzlü bir adam bana doğru geliyordu tam adamın boynuna ellerimi götürüyordum berberde o sırada işini bitirmiş yüzümü fırca ile ttemizlemeye kalkışmış yüzümde fırcağı hissedince korkarak berberin boğazına sarıldım tabi o korkuyla soluk soluğa kendimi adamın boğazında bulu verdim  en sonda gülüşleri hatırlıyorum beberden nasıl kactığımı bilmiyorum vallah sanırım birdaha o berbere gitmem heralde  ::) :-[