eylül----mehmet rauf

• Konbuyu başlatan gökteki yıldız
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde gökteki yıldız tarafından oluşturulan eylül----mehmet rauf başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,614 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı eylül----mehmet rauf
Konbuyu başlatan gökteki yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan prenses35
G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
harika bir kitap okumanızı tavsiye ederim...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kitap hakkında biraz daha bilgi verseydin keşke yada arka kapak yazısını ekleseydiniz..
Öneriniz daha etkili olurdu benim için degil okumayanlar için fikir edinmiş olurlardı...

Çok eskiden okudum çokda aklımda kalmadı ama tek aklımda kalan Türk edebiyatında ilk psikolojik roman oluşu ve evliliklerinin tek düzeliginden sıkılmış bir çiftin renklendirmek adına yapmış oldukları girişim ve mutsuz bir son...
Güzel ve yalın bir dille aktarış şekli ile severek okudugumu hatırlıyorum...
Teşekkürler....

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Yazldığı dönemi, şartları düşünürsek harika bir Türk Romanı'ydı.
Nasıl Anna Karenina bir kalsikse, bizimde Eylül'ümüz var  :)

Bir çırpıda okumuştum hikayeyi, o dönemler de yasak aşk ne demek...yazar çok güzel betimleyerek anlatmış, bende tavsiye ederim.

A

AlperenArslan

Kullanıcı
18 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kitap Dili ve anlatamı harika kadin erkek ilişkilerinde insanlarin bilinc alti psolojilerini goz onune cıkartan dogru tespitler yapilmiş guzel bir psikolojik roman..Ama inanın suat gibi bi eşim olmasini istemezdim :) icten pazarlikli derler bölelerine:) Ama necip atese atlayınca dedimki kadinin bi bildiği varmiş:) Arkadaslar saka bi tarafa cok sıkıldım ben bu kitabi okurken..(

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
okumuştum güzeldi ancak ayrıntılara cok yer verilmiş ne yalan söyliyeyim bende sıkıldım okurken..