ey türk kadını !

• Konbuyu başlatan GulsahToptas
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde GulsahToptas tarafından oluşturulan ey türk kadını ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,187 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı ey türk kadını !
Konbuyu başlatan GulsahToptas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Birinci vazifen bulaşık, çamaşır yıkamak ve kocana sahip çıkmaktır.
Mevcudiyetinin yegane temeli budur.
Kocan senin en kıymetli hazinendir.
Seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek kaynanan ve görümcelerin olabilir.
Bir gün evliliğini kurtarmak mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için bulaşık ve çamaşırı düşünmeyeceksin.
Bu durum elektriğin ve suyun kesildiği anda ortaya çıkabilir. Evliliğine tecavüz etmek isteyen kaynanan ve görümcelerin hayatta emsali görülmemiş, bir galibiyetin mümessili olabilirler.
Hayatta kılıbık kocan zor bir ihtimalde olsa başka karılara göz dikmiş, olabilir. Aileniz fakru zaruret içinde harap ve bitap düşmüş, olabilir.
Ey asıl Türk kadını iste bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen yuvanı kurtarmaktır. Anasının kuzusu olan kocanı adam etmek senin elindedir.
İhtiyaç duyduğun merdane dolabın sol üst köşesinde saklıdır.

not : alıntıdır

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
;D ;D

E madem kızıyorsun neden paylaşıyorsun:))))

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
bunları yapmayalım bizde varız diyelim diye hep iyi şeyler paylaşılmaz ama dimi başarı burda gizli ne dersin ? ;)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu öğretisiz geyik mizahı, ders alacağımız bir şey değil ki!

Zaten Gülşah'cım bir insan böyle düşünüyorsa, ona nereye kadar bir şeyler anlatabiliriz bilemiyorum.  ???

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yok bu hitabe feministlerin beyninden çıkıp yine feministlerce kaleme alınmış gibi görünüyor.
Bu kadar olmasa gerek yoksa en azından ben bu kadar olacagını tahmin edemiyorum etmek istemiyorum diyeyim yada  :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
He orada sana kesinlikle katılıyorum, böyle düşünen erkek sayısı çok fazla.. Ama böyle düşündüren kadın sayısı fazla olduğundan..! Anneler bile oğullarını bu şekilde yetiştiriyor.. Hadi oğlum, aslan oğlum, sen yaparsın oğlum..vs.

Neyse konu derin mevzulara iner, buralara girmeyelim. :)

Ö

ölüdeniz

GÜLŞAH vazifelerinizi çok güzel belirtmişsin ama nedense hiçbirini yapmazsınız :)

B

bıldırcın

Ben bu konuya Gülşahtan özür dileyerek sadece dil çıkarırım

:dil :dil :dil :dil :dil

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
nihalcim özüre gerek yok bende tasvip etmediğim ama böyle düşünen erkeklerin de bulunduğunu gördüğüm ve bildiğim için yayınladım.Belki böyle düşünen bir erkeğin düşüncesini değiştirir ;D

B

bıldırcın

GulsahToptas' Alıntı:
nihalcim özüre gerek yok bende tasvip etmediğim ama böyle düşünen erkeklerin de bulunduğunu gördüğüm ve bildiğim için yayınladım.Belki böyle düşünen bir erkeğin düşüncesini değiştirir ;D
Obiraz zor Gülşahcım ama neyse :-\

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
:kahkaha :kahkaha :kahkaha