EVLİLİĞİN EVRİMİ

• Konbuyu başlatan zuzu835
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde zuzu835 tarafından oluşturulan EVLİLİĞİN EVRİMİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,451 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı EVLİLİĞİN EVRİMİ
Konbuyu başlatan zuzu835
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alara_0154
Ö

ömür

Kullanıcı
22 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
cicim aylarını yaşamadan anlatanın anlattıkları saçma gelir.. bunu kendiniz yaşayın bence zamanı gelince... zaten herkesin cicim ayı farklı olur ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
cicim aylarında hayat toz penbedir.. penbeleri ucurmak yada yerinde sabitlemek sizin elinizde.. ama penbeleri kaybederseniz.. tozuda yutarsınız. ki ben tavsiye etmem :)

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
safaricim bak bu sadece benim düşüncem bu cicim ayları aslında en zor aylardır tanımaya çalışırsın alışmaya çalışırsın senden farklı yaşadığı için alışkanlıkları garip gelir bişeyleri oturtturmaya çalışırsın  :
sonra  alışırsın anlarsın  cicim aylarını yaşamaya başlarsın ve evliliğin sürece hep cicim ayında olursun ;D

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
greenhome' Alıntı:
safaricim bak bu sadece benim düşüncem bu cicim ayları aslında en zor aylardır tanımaya çalışırsın alışmaya çalışırsın senden farklı yaşadığı için alışkanlıkları garip gelir bişeyleri oturtturmaya çalışırsın  :
sonra  alışırsın anlarsın  cicim aylarını yaşamaya başlarsın ve evliliğin sürece hep cicim ayında olursun ;D
görücü usulu bi evlilik için bu açıklama sanırsam :S

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hayır alakası yok bir insanı tanımakla aynı evde yaşamak çok farklı şeyler  gene söylüyorum bu benim düşüncem  farklı şekilde yetişmiş iki insan aynı evde yaşamaya başlayınca ilk başlarda  uyumsuzluk gariplik oluyor sonra sonra benimsiyor kabulleniyor alışıyorsun ben bunu ifade etmek istedim biz dört sene çıktık ama hala eşimin uykuyu çok sevmesine alışamadım ;D

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kesinlikle katılıyorum greencim iiyi  bi  gözlemcisin.  sanırım safari  daha  evli  değil  ;D

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
5  sene  sonra aynı  fikirde olmuycağına  eminim.bizi  evlenince  anlarsın ;D tabi  gerçekten  sevdiğin  biriyle  evlenirsen

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
evet her evlilik zamanla kötü bir hal alıyor. neden acaba. yanıbaşımızdakinin değerini kaybetmesindenmi yoksa bizim ona bakış açımızdanmı.

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler...çok güldüm.