Eskiden kadin olmak daha kolaydi.

• Konbuyu başlatan Lal-Mim
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Lal-Mim tarafından oluşturulan Eskiden kadin olmak daha kolaydi. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,216 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Eskiden kadin olmak daha kolaydi.
Konbuyu başlatan Lal-Mim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manas
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
ebruliyn' Alıntı:
Benimde belirtmek istediğim konu bu,hakkım olanı (söz hakkı)alabilmek için,var olabilmek için yıpranıyoruz.Erkeklerle her konuda savaşmak zorunda kalıyoruz,bu durumda benim naif yaratılmış yapımı yoruyor :)
Aramızda bir savaş olduğundan haberim yoktu :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:D :D

Bu durumlarda benim en çok güldüğüm erkek esprisi; "Heh, ikide bir eşitiz dersiniz, kalk tamir et işte muslukları, izle bakalım oturup maçı, öğren bakalım ofsaytı, tacı, kalk git arabayı yıkat... hee kolay öyle atıp tutmak!"... :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
:D :D

Bu durumlarda benim en çok güldüğüm erkek esprisi; "Heh, ikide bir eşitiz dersiniz, kalk tamir et işte muslukları, izle bakalım oturup maçı, öğren bakalım ofsaytı, tacı, kalk git arabayı yıkat... hee kolay öyle atıp tutmak!"... :)
Hepsini biliyorum hepsini hepsini:)))
Valla Cem'den daha iyi tamir ediyorum orası kesin:)))
Beraber maçları da izliyoruz. En keyiflisi de birayla maç izlemek. Ama evde olunca sevmiyorum, dışarıda daha iyi stres atıyor insan:)
Kaleciyle karşı karşıyayken top oyuncunun ayağından çıkmadan rakip oyuncu kaleye doğru hareket ederse ofsayt.  ;D ;D ;D ;D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:):)
Budur!
Birlikte bir şeyler yapmak kadar keyiflisi var mı zaten? Amaaan sonrasında parayı ha ben ödemişim ha o ödemiş... sırtını dayamadığı sürece, benim param senin paran diye bir konunun gündemde olması bile yanlış bana göre.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
:):)
Budur!
Birlikte bir şeyler yapmak kadar keyiflisi var mı zaten? Amaaan sonrasında parayı ha ben ödemişim ha o ödemiş... sırtını dayamadığı sürece, benim param senin paran diye bir konunun gündemde olması bile yanlış bana göre.
Aynen!
Tek cümlede özü sözyledin şimdi:)

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
ya bişi dicem erkeğide büyüten kadın değilmi demek ki bu işte bi hata var  :D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bişileryapmaklazım' Alıntı:
ya bişi dicem erkeğide büyüten kadın değilmi demek ki bu işte bi hata var  :D
Böyle derseniz, "kadının doğumuna neden olan erkektir." şeklinde bir itirazın yanıtını bulmak zorundayız ama...  :D

B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
  Kadının değişimi çok güzel ifade edilmiş. Zamanla , gerçektende biz kadınlar hayatın içinde yerimizi aldık , bizde varız dedik. Sonra yalnız işle yetinmedik hayatın her aşamasına yaydık bunu. Hem çalıştık hem de sevdiklerimizi mutlu etmek için birçok özverilerde bulunduk. Peki sizlere sormak istiyorum. Kadın hayatın her aşamasında aktifken hatta bunlar neredeyse onun görevi haline gelmişken hiç düşündünüz mü neden herşeye koşturan biziz?

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Böyle derseniz, "kadının doğumuna neden olan erkektir." şeklinde bir itirazın yanıtını bulmak zorundayız ama... :D 
Benim demek istediğim erkeği çocukluk yaşta eğiten üzerine titreyen annesidir, verilen eğitimde bir yanlışlık var ki bay ve bayanlar erişkin olduklarında (ki aslında bu küçüklükten beri diyelim)geniş yelpazede bi çatışma içinde oluyo bu verilen eğitimden kaynaklanmıyor mudur?

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Katılıyorum yukarıdaki yoruma, biz kadınların yetiştirdiği erkek çocuklar ileride şikayet ettiğimiz erkek tipi olarak karşımıza çıkıyor.