erkekleri anlamak

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde selda tarafından oluşturulan erkekleri anlamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,835 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı erkekleri anlamak
Konbuyu başlatan selda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
S

selda

ERKEKLERİN KADINLARDAN RİCASIDIR ;

· 8 hafta süren bas agrilari bas agrisi olamaz, bir doktora gidin.

· Alisveris yapmak zevkli degildir ve asla da olmayacaktir.

· Beni seviyor musun?” diye sormayin. Emin olun ki sevmesek yaninizda bir saniye bile durmayiz…

· Bir probleminiz oldugunda bizden sorunu çözmek için yardim isteyin.

· Bizden sizinle ayni üzüntüyü çekmemizi beklemeyin,o sizin kiz arkadaslarinizin isidir.

· Bir yere gittigimizde, hangi kiyafeti giyerseniz giyin,size çok yakisiyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayin.

· Biz erkekler basitizdir. Mesela sizden ekmegi getirmenizi istiyorsak, aslinda ekmegi getirmenizi istiyoruzdur. Bundan
“ekmek masada degil” diye bir igneleme yaptigimiz sonucunu çikarmayin…

· Eger 2 degisik sekilde anlayabileceginiz bir sey söylemissek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle öbür anlaminda söylemisizdir, bosuna bizi sikintiya sokmayin…

· Eger bir sey istiyorsaniz sormaniz yeterli. Bir seyi açikliga kavusturalim.

· Biz erkekler öyle farkli anlamlar tasiyan dolayli sorulari anlamayiz. Ne istiyorsaniz dogrudan söyleyin…

· Eger sismanladiginizi düsünüyorsaniz büyük ihtimalle sismanlamissinizdir zaten. Bize sormayin, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

· En karmasik durumda bile bizim için temel kural sudur: “En kolayini seç”. Bizden komplike seyler beklemeyin.

· Erkekler en fazla 16 renk görürler. Sampanya bir renk degil, bir içkidir.

· Erkeklerin çogunun en fazla 3 çift ayakkabisi vardir. Biz basitizdir. O yüzden 30 çift ayakkabinizdan hangisinin
kiyafetinize uyacagini sormayin, bilmiyoruzdur. Sormayiniz.

· Evi temizleyip yorulduktan sonra, yuzunuze bakilmayacak haldeysiniz,yaptiginiz temizligin bizim icin bir anlami
yoktur,takdir beklemeyin.

· Temiz bir evden once guzel en azindan bakimli gorunen bir kadinla bir evi paylasmak daha anlamlidir… Bir erkege temiz
evden once temiz bir es ve hatta sadece bir es lazimdir…

· Size “neyiniz var” diye sordugumuzda, “hiç bir seyim yok” derseniz size inaniriz, bizim için olay bitmistir. O yüzden
bir seyiniz varsa dogrudan söyleyin sonra bizi anlayissiz durumuna dusurmeyin…

· Yeteri kadar ayakkabiniz ve elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi degildir.

Bunu tanidiginiz tüm kadinlara yollayin; bir kere de olsa erkekleri ANLASINLAR!!!….

Mümkün oldugu kadar çok erkege de yollayin ki, onlar da yalniz olmadiklarini bilsinler….

P

Pitoxil

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
CaspeR' Alıntı:

Casper nedir enteresan olan.  :p Sözün bana ilginç geldi. Her erkek yukarıdaki maddeleri doğru onaylar sanıyordum.  ;DYazılanlara katılmıyor musun?

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Konuda yazılanların bir çoğuna katılmıyorum. tuhafıma geldi birazda..   :)

E

efelerin efesi

Kullanıcı
9 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
GÜNEŞİN DOGDUGU HER YER
siz kadınlar neden erkelere ck soru sorarsınız(ayakkabım ns, elbisem ns, şişmanlamışmıyım vs) sizin olayları yorumlayacak kadar beyniniz yokmu yada zekanız ???????? yoksa sır erkeklere eziyet olsun diyemi bu kadar cok konuşursunuz boşuna dememişler kadanların sacı ve dili uzun akılları kısadır diye  ;) ;) :) :) :( :mad: :mad: :eek: :eek: ::)

lütfen kızmayın sadece saka :mad: :mad: :mad: :mad:

C

cnslmst

erkeklerin fikrini almasının neresi kötü..? bir şey yapacağımız zaman bizimde kadınların fikrini aldığımız oluyor, bizim beynimiz yokmu niye onların fikrini soruyoruz o zaman..? bide bu açıdan düşün efelerin efesi...

S

selda

efelerin efesi' Alıntı:
siz kadınlar neden erkelere ck soru sorarsınız(ayakkabım ns, elbisem ns, şişmanlamışmıyım vs) sizin olayları yorumlayacak kadar beyniniz yokmu yada zekanız ???????? yoksa sır erkeklere eziyet olsun diyemi bu kadar cok konuşursunuz boşuna dememişler kadanların sacı ve dili uzun akılları kısadır diye  ;) ;) :) :) :( :mad: :mad: :eek: :eek: ::)

lütfen kızmayın sadece saka :mad: :mad: :mad: :mad:
[/quote

Haydi kızlar toplanın efelerin efesini dövmek için :D :D

arkadaşım soruyoruz, çünki sizde kendinizi bir şey zannedin diye ;D ;D ;D

E

efelerin efesi

Kullanıcı
9 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
GÜNEŞİN DOGDUGU HER YER
bakın yazının altını iyi okumamıssınnız (tu navy ve selda) şaka diyiyoruz demi ama siz ortamı alevlendirmeyin emin olun bu sitede kızlar kadarda erkekler var CAGIRTMAYIN BANA ERKEKLERİ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

C

cnslmst

efelerin efesi' Alıntı:
bakın yazının altını iyi okumamıssınnız (tu navy ve selda) şaka diyiyoruz demi ama siz ortamı alevlendirmeyin emin olun bu sitede kızlar kadarda erkekler var CAGIRTMAYIN BANA ERKEKLERİ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

bende bir erkeğim efe... biz erkekler böyleyiz işte söyleyeceğimizi söyleriz ondan sonra şakaydı deriz... unutma her şakanın altında bir gerçeklik payı vardır...

E

efelerin efesi

Kullanıcı
9 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
GÜNEŞİN DOGDUGU HER YER
ORASIDA DOGRU GERCİ BEN SÖYLEDİKLERİMİN ARKASINDAYIM YANLIZ ESPİRİ OLSUN DİYE SÖYLEDİM AMA BENİİM SAKA YAPMAM GERCEKLERİ DEGİŞTİRMEZ