erkekleri anlamak

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde selda tarafından oluşturulan erkekleri anlamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,842 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı erkekleri anlamak
Konbuyu başlatan selda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
çok güzel bir yazıydı inşallah gerçeekten ihtiyacı olan insanlara ulaşmıştır

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Birgün sahilde dolaşan bir adam bir şişe bulur.Şişeyi biraz kurcaladıktan sonra içinden bir cin çıkar.Cin adama dönüp:
Beni kaç yıllık esaretten kurtardın.Dile benden ne dilersen
Adam:Ben hiç Mısır'a gitmedim.Oraya kadar giden havada bir yol yap bana,yola çıktığımımda hemen oraya varabileyim.
Cin:Ya sen de çok zor birşey istedin.Başka birşey iste.
Adam:Benim hiç kız arkadaşım olmadı.Bana o zaman kadınları anlamanın yolunu göster.
Cin:Abi istediğin yol tek şerit mi olsun çift şerit mi?
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Yazılan konu üzerine şu Şunlar söylenebilir:

Önyargıları yoketmek atomu parçalamaktan zordur.
                                                        Albert Einstein
Bazıları kadınları anlamaya çalışır,diğerleriyse görecelilik kuramı gibi daha basit şeylerle uğraşır.
                                                          Albert Einstein
önce kadınları anladığımı sandım sonra sandığımı anladım --- Sigmund Freud
Kadın ruhu konusunda otuz yılı aşkın çalışmalarıma karşın, yanıtlamayı başaramadığım bir soru var. Kadın ne ister? Sigmund Freud

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu konu ne zaman "kadınları anlamak" haline dönüştü acaba longcoming? :):)
Yazdığın fıkra, sitemizde daha önce, mizahta "kadınları anlamak" başlığıyla açılmıştı bu arada?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Buda link, ilgilisine;

http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,4372.msg40160.html#msg40160

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
çok çok teşşekür ederim bu yazı için özeleştirimi yaparsam bunların hemen hepsini yapıyorum ve kendime sorun ediyorum aslında çok basit mevzuları ne kadarda uzatıyomuşum

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Bu konu ne zaman "kadınları anlamak" haline dönüştü acaba longcoming?
Yazdığın fıkra, sitemizde daha önce, mizahta "kadınları anlamak" başlığıyla açılmıştı bu arada?
Konunun kadınları anlamak olmadığının elbette farkındayım.
Yalnızca sürekli erkekler hakkında yapılan genellemelere kızdığım için konuya bir de ters açıdan bakalım dedim.Yani kadınları anlamak kısmına.
Bu arada O fıkranın orada paylaşılmış olması bir daha o fıkranın anlatılmamasını gerektirmez sanırım.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
longcoming' Alıntı:
Bu konu ne zaman "kadınları anlamak" haline dönüştü acaba longcoming?
Konunun kadınları anlamak olmadığının elbette farkındayım.
Yalnızca sürekli erkekler hakkında yapılan genellemelere kızdığım için konuya bir de ters açıdan bakalım dedim.Yani kadınları anlamak kısmına.
Bu arada O fıkranın orada paylaşılmış olması bir daha o fıkranın anlatılmamasını gerektirmez sanırım.
Yoo, elbette. Tekrar tekrarda anlatılabilir, ama senden bir ricam var, alıntı yaparken "gülücük ikonlarını" almamışsın alıntıya, sanki uyarı yaptım filan gibi olmuş. Lütfen bu tip yanlış anlamalara yol açacak şekilde davranmayalım derim sadece.
Sizleri tanıyorum, ve kimin nerede neyi diyebileceğinin bile farkındayım az çok, burada benim yazdığım mesaj sadece espri özelliğindeydi, ki sonuna eklenen smiley'ler bunun kanıtıdır.

Konu sahibinden özür dilerim.

E

ekolıst

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
valla erkekleri anlamak biraz zor.. bazen ne yaptıklrı izledikleri yollar falan belirsiz...sonu olumlu yada olumsuz patlama.. ;)

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Yoo, elbette. Tekrar tekrarda anlatılabilir, ama senden bir ricam var, alıntı yaparken "gülücük ikonlarını" almamışsın alıntıya, sanki uyarı yaptım filan gibi olmuş. Lütfen bu tip yanlış anlamalara yol açacak şekilde davranmayalım derim sadece.
Sizleri tanıyorum, ve kimin nerede neyi diyebileceğinin bile farkındayım az çok, burada benim yazdığım mesaj sadece espri özelliğindeydi, ki sonuna eklenen smiley'ler bunun kanıtıdır.

Konu sahibinden özür dilerim.
sanırım smileyleri kaçırmışım ve yanlış anlamışım.Açıklama için teşekkirler Zynep. :)