Erkekler niçin evlenmek istemez

• Konbuyu başlatan yasinyarar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde yasinyarar tarafından oluşturulan Erkekler niçin evlenmek istemez başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,493 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Erkekler niçin evlenmek istemez
Konbuyu başlatan yasinyarar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cantuuu
B

Break4Love

Kullanıcı
14 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Adana
www.altarates.com
evelenip balayına gideceğime bekar kalıp alayına giderim diye birsöz  evlenecem eğlencesiz kuru hayat

V

varyasyon

Kullanıcı
6 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
erkekler evlenmek istemez. yalnız kalmakta istemez... gönül yalnızlığı... işimize gelir kaçamak ilişkiler... mecbur kalınırsa elbet demirleriz limana . vay halimize... :-[

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Erkek veya kadın farketmıyor özgürlüğüne düşkün hiç bir insan evlenmek istemez yada gec evlenmesi daha mantıklı gibi...

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
efsane_18' Alıntı:
Erkek veya kadın farketmıyor özgürlüğüne düşkün hiç bir insan evlenmek istemez yada gec evlenmesi daha mantıklı gibi...
En güzel ve en doğru yorum diyebilirim.

Teşekkürler.

A

aya

Kullanıcı
4 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
sadece erkekler değil,bayanlarda da var aynı muhabbet

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
Zynep' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Gülşah' Alıntı:
nazarelif' Alıntı:
evlilik düzenli bir hayata geçiş ve haramdan sakınmak için vardır. erkekler için çok önemli ama kıymet bilene
Bu yoruma şaştım kaldım valla  :-X :-\
Haramdan sakınmak?
Ben de şaşırmadım değil?
Halkalı köle mantığının açıklaması sanırım!
Sevgili nazarelif, evlilik haramdan sakınmak için kurulan bir müessese ise, toplumda bekar olan herkesin potansiyel haramzade olduğunu kabul etmek gerek.
Yani bizler gözüdönmüş varlıklarız, bir takım içgüdülerimizi tatmin etmek için yanlışlara sapabiliriz, ama evlenirsek bu yanlıştan kurtulabiliriz.
Bu mu? :(
Sanırım bu olmamalı, özellikle "düzenli yaşama geçiş" konusunda örnek evlilikse, aman canım kardeşim bu mantıkla evlenme. Düzenli yaşam evlilikle izah edilebilir belki ama, evlilik asla ve asla şart değildir, kendini bilip düzenli yaşayan kişiler için.

biraz geç bir cvp olacak yeni okudum çünkü

öncelikle benim vermiş olduğum cvp sizin gibi bir düşünceye sahip olmadığımdan kaynaklanıyor benim düşünceme neden saygı duymuyorsunuz ve beni değişik bir şekilde yargılıyorsunuz?
Ben Allah'a inancı olan biriyim onun emir ve yasaklarında böyle geçiyor evlilik.
aslında çok şey söylerdim ama bu sitenin kuruluş amacı bu değil

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
değerli site üyeleri böyle bir yazı yazdığım için özür dilerim. bana hak verin lütfen

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben Allah'a inancı olan biriyim onun emir ve yasaklarında böyle geçiyor evlilik.
Biz öyle düşündüğümüz içi Allah'a inancımız yok mu demek bu! Biraz daha geniş düşünün lütfen. Kendinizi erkeklerin hakimiyeti altına almaktan vazgeçin, aşağı görmekten, kulluk kölelik etmekten..

Neyse.. Daha fazla uzatmak istemiyorum.

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
dideM' Alıntı:
Biz öyle düşündüğümüz içi Allah'a inancımız yok mu demek bu! Biraz daha geniş düşünün lütfen. Kendinizi erkeklerin hakimiyeti altına almaktan vazgeçin, aşağı görmekten, kulluk kölelik etmekten..
bence de uzatmasan iyi olur site ye uygun olmayan bir konu zaten. yanlış anlayıp yanlış düşünüyorsun
Neyse.. Daha fazla uzatmak istemiyorum.

K

karagün

(Tanrı'ya tabiki biz inanıyoruz ama her konu neden din ile özleştirilmeye çalışılıyor anlayabilmiş değilimya neyse)

Bana göre evlilik ,katlanılması zor sıkıcı bir durum !

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Aslında Nazarelif senin düşüncen değil bu düşünce adı altında kadınlara Din adı altında uygulanan, verilmeyen yazısız kurallara şaşkınlığımız ve seninde buna bağlaman olayı...
Söylenecek çok şey var Din adı altında yanlış aktarılan şeyler hakkında ama site kuralları dışına çıkmamak adına  :-X

defne yücel

defne yücel

Kullanıcı
25 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
insan sevdigi, anlaştıgı birini bulunca evlilikten korkmaz.ne olursa olsun evlilik halkalı bir kölelik sistemi degildir.Biirbirine saygılı ve de seven iki insanın hayatın zorluklarına karşı birlikte mücadele etmesidir, savaşmasıdır.hayat savaşı iki kişiyle daha  da kolay kazanılır ve de daha eglencelidir.Korkaklar evlilik ülkesine ugramasınlar, kabuklarına çekilip saklanmaya devam etsinler....  ;)

G

GeceCini

Kullanıcı
22 Ara 2010
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Harun'un dediği gibi Bekarlık sultanlık sız hepsini geçin

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bakmayın siz bu yazılanlara erkeklerde korkmaz evlilikten sevdiklerini bulunca apar topar nikah masasına oturtuveriyorlar valla  ;D herkez gönlüne göresini bulduktan sonra bi imzadan mı korkucaklar yani yok ya inanmam  ::)

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Erken yaşta evliliğe kadın erkek farketmeden karşıyım.
Sonra bence erkeklerin çoğu evlenmeye can atar, ben çok şahit oldum.
Genel anlamda evlilik erkekler için rahatlama,
Kadınlar için ağır sorumluluk dönemine geçiştir.
Bu durumda erkekler mi evlenmek istemez? yoksa kadınlar mı? Bence kadınlar ;)  :)