Erkek sürücüler neden daha saldırgan!!!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Erkek sürücüler neden daha saldırgan!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,614 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Erkek sürücüler neden daha saldırgan!!!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Erkek beyni trafikte mağara adamı gibi..

Yok daha neler :d Olacak işmi bu yav.

M

MeDyC

Araştırmaya pek güvenmedim ben....
Erkekler öyle davranıyor olsa bile bunun nedeni kesin trafikteki bayanlar yüzüdendir ;D

M

Mustang

Kullanıcı
28 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
mustang-serpil.blogspot.com
Bencede mağra adamı gibi geçen gün bizim burada bir kaza oldu araçlardan çıkanadamların ellerinde sopalar vardı sanki savaşa gidiyorlardı.Henüz hasarın ne olduğuna bakmadan karşımdaki hatalı ben hiç hata yapmam zihniyeti ileindiler arabadan.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Geçen gün tvde gördüm,ve her gün görüyorum o da ayrı...
Trafikde yol verme ile ilgili bir tartışma başlıyor,erkek sürücümüz bildigi bütün argo kelimeleri kullanıyor  ::) diger arabadaki erkek sürücü altında kalır mı hiç,hemen kenara çekip,bir hızla  "artislik yapma lan" diye bir hışımla tekme tokat giriyor  ;D

Eeee dogalarında var belli etmeseler şaşarım  8)
Birde bize kabahat bulurlar,önce siz kendinize kabahat bulun,birbirinizi yiyin biirin de vize laslsın bütün karayolları,hava yolarıyla birlikde,su yoluyla  ::)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Sevsinler sizi :d

Ne demişler. " Buda dahil bütün genellemeler yanlıştır" diye ama size işlemez bu sözler.
Oysa hayatınız şairane sözler yazmakla geçio, heralde işinize gelenleri yazıonuz, sonrada çıkıp, ay bu böle olmalı ay bu şöle olmalı bah bu ne dio bah şu ne demiş vs vs vs.

Kısa yazayım, erkek sürücüleri bir genellemeye sokup"mağara adamı" olarak tabir edenler barni moloztaş kadar beyin taşımyordur.
Teşekkür ederim.

S

spiritualsigns

Ben orta şerit insanıyımdır... otoban harici 60-80 üzerine asla çıkmam... 12 yıldır tek bir vukuatım olmamıştır... ama 2 gece önce evime dönen kavşağa kadar bana eşlik eden o magandaya ve ailesine en içten selamlarımı iletirim..  :D sayesinde izmir körfezinin serin suları ile tanışacaktım.. araştırma tamamen doğru... taciz ve saldırganlıkta bir numaralar... bunu defalarca yaşadım... artık korkuyorum..  ???

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Korsan' Alıntı:

Ne demişler. " Buda dahil bütün genellemeler yanlıştır" diye ama size işlemez bu sözler.
Oysa hayatınız şairane sözler yazmakla geçio, heralde işinize gelenleri yazıonuz, sonrada çıkıp, ay bu böle olmalı ay bu şöle olmalı bah bu ne dio bah şu ne demiş vs vs vs.

Kısa yazayım, erkek sürücüleri bir genellemeye sokup"mağara adamı" olarak tabir edenler barni moloztaş kadar beyin taşımyordur.
Teşekkür ederim.
[

İtiraf edin,içinizde canavar olduguna.. ::)Aramızda kalacak,yoksa bazıları gibi gidip at arabasına çarpacagım  ;D Karayollarını kendilerin sanan magandalar dururken  ;D

spiritualsigns, bu magra devrinden kalma adamlaramı bırakacakgız yolları bak bu olmadı.... :mad:

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Su Perisi' Alıntı:
Korsan' Alıntı:

Teşekkür ederim.
[

İtiraf edin,içinizde canavar olduguna.. ::)Aramızda kalacak,yoksa bazıları gibi gidip at arabasına çarpacagım  ;D Karayollarını kendilerin sanan magandalar dururken  ;D

spiritualsigns, bu magra devrinden kalma adamlaramı bırakacakgız yolları bak bu olmadı.... :mad:
Canavar olan sizsiniz canım :d
Ben genellemeye karşıyım, ben diyormuyum trafikte araba kullanan bayanlar "Anguttur" diye.Keza bir kaçına denk geldim :d Mesela arabanın motoruna bakmak için bagaj açan bayan şoför biliyorum.

Yada, benzinle çalışan motora mazot koyup yolda kalan bayan primatlar tanıyorum.
Ama asla hepsi demiyorum neden ? Genellemelere karşıyım, bilmem anlatabildimmi.
Teşekkür ederim.

Yani, her araştırmayada katılıcam diye bir kural yok :d

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
hee canavarız biz,hatta azcıkda şeytanız  ;D içimizdeki şeytanı açıga çıkaran sizsiniz.. ;D
Şimdi sen bu şeytan lafını alıp başka bir konuyla birleştirisin,al sana malzeme benden  :)

Her araştırmaya katılacagım diye bir şey yok tabi ama Araba kullanma konusunda bayanların ikinci plana atıldıgını göz ardı etmemelisiniz...o hataları yapmaları,yada magra devrinden kalma,magandaların ürküttügü bayanların korkmalarına sebebde sizsiniz.. :mad:

Senin yazdıgın hataları yapan erkekleri yazasam,sayfa dolar da taşar  ;D

Vazgeçmeyin bayanlar arkanızdayım,sıkıştırıyorlarmı neden kaçasınız,basın gaza direk kaportadan giriş yapın kokrmayın yanınızdayım :)

M

MeDyC

Bende kabul edemeyeceğim "Mağara adamı" tabirini. araştırma dışındayım.

Olayın çözümü de o değil bence...

S

spiritualsigns

Ben genelleme yapmam aslında... zaten sadece sürücü belgesi olup aktif trafikte olan beylerden bahsediyorum.... :D  Diğer arkadaşların genellemesinin sınırı nedir onu bilemiyorum...  ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Su Perisi' Alıntı:
hee canavarız biz,hatta azcıkda şeytanız  ;D içimizdeki şeytanı açıga çıkaran sizsiniz.. ;D
Şimdi sen bu şeytan lafını alıp başka bir konuyla birleştirisin,al sana malzeme benden  :)
Senin yazdıgın hataları yapan erkekleri yazasam,sayfa dolar da taşar  ;D

Şeytan meytan girmim peri, keza senle ilgili malzeme aramama gerek yok.
Bilrsin beni, en azından bildiğini düşünüyorum, ucuz saptamalar bunlar ama yakışıo sana o ayrı konu.

Peri tanıdıgın erkek şoför varsa aranda bir 500 bin yıl var nasıl anlaşıyorsun ?
Eşinin şoförlüğü varmı ? Eğer varsa aranızda onca yıl var demektir :d
Ama siz hala benim anlatmak istediğimi anlamamakta ısrar ediyorsunuz, kadın aklı işte :d (Genellemedir ve yanlıştır )
Ben diyorumki, genelleme yanlış, isterseniz genelleme nedir diye bi araştırın ondan sonra buraya gelin tartışalım.
Öyle havadan sudan bilgilerle olmuyor bu işler canım, siz genellemenize kılıf aramaya devam ede durun.
Bende bu yanlışınızı gözünüze sokmaya devam edeyim ne olucak.