ERKEK DEDİGİN

• Konbuyu başlatan kewser01
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kewser01 tarafından oluşturulan ERKEK DEDİGİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,709 kez görüntülenmiş, 146 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı ERKEK DEDİGİN
Konbuyu başlatan kewser01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sislicam
M

m!M@V!_

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ıstanbul
BOYLE BIRILERININ VAR OLDUGUNA INANMA FIKRI BILE GUZEL...  AMA KIMBILIR NERELERDE NEFES ALIP VERIYORLAR....

PAYLASIMIN ICIN TSK LER... GUZELL ANLAMLII AMA BIZI UMUTSUZLUGA SURUKLEYEN BIR YAZII  :-\

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
m!M@V!_' Alıntı:
BOYLE BIRILERININ VAR OLDUGUNA INANMA FIKRI BILE GUZEL...  AMA KIMBILIR NERELERDE NEFES ALIP VERIYORLAR....

PAYLASIMIN ICIN TSK LER... GUZELL ANLAMLII AMA BIZI UMUTSUZLUGA SURUKLEYEN BIR YAZII   :-\
Hep böyle bi erkek düşler bayanlar.. ama bi çoğu (sözüm meclisten dışarı) aynaya bakmayı akıllarına getiremezler..

M

m!M@V!_

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ıstanbul
DUSUNCENE KATILIYORUM... DEDIGIN GIBI ONCE KENDININ NE OLDUGUNU VE NELERI HAK ETTIGINI BILMELI.... BEN BU ACIDAN SOLEMEDIM AMA FIKRINE KATILIYORUM... BILIYORUM KI HERKES HAK ETTIGI DEGERI HATTA VERDIGI DEGERI ALIYO.... ZAMAN ZAMAN AKSI DURUMLAR OLSA DA...
ELESTIRIN ICIN TSK LER

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Çok yakın bi zamanda bunu daha iyi anladım
Kim olursa olsun karşındaki hakettiği değerden fazla değer vermiyeceksin
Lütfen ikinci satırı normal bir yazı gibi algılamayıp 3 kez okuyun.

M

m!M@V!_

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ıstanbul
HERKES BUNU HAYATININ BIR DONEMINDE UZUCU BIR SEKILDE MAALESEF YASIYOR... AMA YINE AYNI HATALARII ISTEMEDEN KISILIGI OLDUGU IICIN TEKRAR TEKRAR YAPIOR....  VE COGU ZAMAN HAK ETMEYENLERE HAK EDENLERE VERILMESI GEREKEN HAK FAZLA FAZLA VERILILP GIDEN BIZDNE OLUYOR....  YASADIM YIKILDIM....  :'(

A

aaoren01

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Berlin
kevser 01 siz benim tarifimi yapmışsınız.eşim öyle diyor.11 yıllık evliyiz.ama bu özellikler hiçbir zaman tek taraflı olmaz.illaki bayanın da böyle anlayışa sahip olması gerekir.biz eşimle beraber hatalarımızı gördüğümüzde ısıtıp ısıtıp sofraya getirmek yerine aksam oturup usulınce konusarak daha guzel ve doğruyu bulmak için beraber karar veriyoruz.sevgiyle kalın

D

duygubahar

Kullanıcı
28 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
o zaman erkek denecek çok azmı kişi var ne... aynı şeklide kadınları da eleştirmek lazım değil mi.. tek taraflı düşünmeyelim. bakalım erkek diyeceğimiz kişileri hak edecek bayanlar mıyız...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
aaoren01' Alıntı:
kevser 01 siz benim tarifimi yapmışsınız.eşim öyle diyor.11 yıllık evliyiz.ama bu özellikler hiçbir zaman tek taraflı olmaz.illaki bayanın da böyle anlayışa sahip olması gerekir.biz eşimle beraber hatalarımızı gördüğümüzde ısıtıp ısıtıp sofraya getirmek yerine aksam oturup usulınce konusarak daha guzel ve doğruyu bulmak için beraber karar veriyoruz.sevgiyle kalın
;)
duygubahar' Alıntı:
o zaman erkek denecek çok azmı kişi var ne... aynı şeklide kadınları da eleştirmek lazım değil mi.. tek taraflı düşünmeyelim. bakalım erkek diyeceğimiz kişileri hak edecek bayanlar mıyız...
;)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
duygubahar' Alıntı:
:eek:

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ana sayfamızda okudum bu paylaşımı çok güzel ya hoşuma gitti.
erkeklerin okuması dileğiyle

A

ayben

Safari' Alıntı:
Çok yakın bi zamanda bunu daha iyi anladım
Kim olursa olsun karşındaki hakettiği değerden fazla değer vermiyeceksin
Lütfen ikinci satırı normal bir yazı gibi algılamayıp 3 kez okuyun.
:(

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Safari' Alıntı:
ömür' Alıntı:
BENCE KADIN ERKEK HİÇ FARKETMEZ.. HAYATI YAŞAMAYI,ZORLUKLARLA SAVAŞMAYI,SEVMEYİ VE SEVİLMEYİ,DEĞER VERMEYİ,YALAN SÖYLEMEMEYİ VE EN ÖNEMLİSİ ACIYI PAYLAŞMAYI BİLSİN... GERİSİ YALAN.. HİÇ KİMSE DÖRT DÖRTLÜK DEĞİLDİR OLAMAZDA.. HERKESİN MUTLAKA Bİ EKSİĞİ VARDIR...
;)

haklısın ömür bencede

P

POZİTİF

Kullanıcı
5 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
VARSA BÖYLE BİRİ BİTANEDE BANA GÖNDERİN LÜTFEN  ;D

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
bunu okumuştum ve gerçekten güzel yazmışlar ALLAHIM herkezi iyi kişilerle karşılaştırsın

M

mankavi

tamam biz bunları hepsini yapalım derim ama sizdende havalara giren olmasa yani zamanla siz bayanlarda bi üstünlük hissi kuvvetlenmeye başlar :)

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
mankavi merak etme şımarmazlar bırak şımarsında ne olacak ona verdiğin değeri anlar daha çok sever eşini.. herşey karşılıklı ;)