EN SON OKUDUĞUM KİTAP

• Konbuyu başlatan kelebekcocuk
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde kelebekcocuk tarafından oluşturulan EN SON OKUDUĞUM KİTAP başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 260,558 kez görüntülenmiş, 686 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı EN SON OKUDUĞUM KİTAP
Konbuyu başlatan kelebekcocuk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan prenses35
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
bs.berkay' Alıntı:
Haliçte yaşayan simonlar ..
Bu kitabı okudum... Bilmediğim hiç bir şey yok içerisinde vesselam... Bildiklerimi farklı bi bakış açısıyla ele almışlar vesselam. İmamın ordusu'da öyle... Bilineni süsleyip püsleyip önümüze atıyorlar gibime geliyor. Neyse... Okuyacaklara içerisinde size ve bu ülkeye yabancı olmayan durumlar var deyip şimdiden bi uyarayım dedimdi...

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Momo / Michael Ende

Konusu:zamanın önemini hem çocuklara hemde asla yaşlanmayacak olanlara çok etkileyici ve basit yollarla anlatıyor
Arka Kapak:
Momo ve çocuklar sizi uyarıyor… Ey insanlık, dinle ve anla!… Onikiye beş kaldı… Aç gözünü, tetikte ol… Hırsız çaldı zamanı. Okuyun ve anlayın… Zamanınızı çalıyorlar.
Michael Ende den efsaneleşmiş bir eser daha… Üstelik yine hem çocuklara hem de çocuk kalmaya uğraşan büyükler…

D

daisy_527

Kullanıcı
26 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
John C.Parkin S*ktir et hayatta hiçbir şey senden önemli değil

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Karen Horney,Çağımızın nevrotik kişiliği.  Serol teber, İnsanın hiçleşme serüvenine giriş.

Her ikisini de tavsiye ediyorum... Şiddetle değil ama :)

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Kendine özgü yorumlamış.. Seviyorum adamın kitaplarını ve üslubunu :D Eee ne de olsa dünyayı kurtarcak  ;D

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
BİR MECZUBUN RÜYASI OKTAN KELEŞ  Çok akıcı bir kitap  O0

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Babalar ve Oğullar-Turgenyev

Baba ile oğul arasındaki kuşak çatışmasını ve oğlunun bir yaştan sonra babasını beğenmemesi , genç oğlunun kibirini ve kendinden yaşça büyük olan bir kadına aşkını anlatmakta

M

mavigül

Kullanıcı
27 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
İskender-Elif Şafak

Kurgusunu çok beğendim. Güneydoğu da küçük bir köyde başlayan hikaye Londra'ya kadar uzanıyor. Sürükleyici bir anlatımı var. Okunması gerektiğini düşünüyorum.