EN SON izlediğimiz filmler ve yorumları

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde Codex tarafından oluşturulan EN SON izlediğimiz filmler ve yorumları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 127,546 kez görüntülenmiş, 479 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı EN SON izlediğimiz filmler ve yorumları
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun

Sadakatin ne olduğunu anlatan bi film.. Uzun uzun da anlatmak istemiyom ama ağlamak isteyen otursun izlesin :)

K

Kuzgun Kraliçe

Kullanıcı
15 Haz 2011
En iyi cevaplar
0
0
Limit Yok

Ya bir hap sizi daha zengin ve daha güçlü kılabilseydi? Eddie (Bradley Cooper) perişan halde yaşayan New York lu bir yazardır. Ancak günün birinde beyninin tüm kapasitesini kullanabileceği bir ilaçla tanışır. Bu sayede paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar.

Süper bir gerilim filmi, tavsiye ederim :)

Y

yadois

Kullanıcı
20 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
      ben bu filmi nasıl gözden kaçırdım. insanda bir kere daha izleme isteği uyandırıyor ve bu film bir kere bir kere daha izlenmeyi hak ediyor. iki yıl gibi bir sürede senaryosu hazırlanan bu filmi izleyenler beğenmese bile filmdeki emeğe saygı duyacaklarını düşünüyorum. üzerinde oldukça fazla düşünülmüş sonunda bile insanın kafasında soru işaretleri bırakan acaba nereyi atladım dedirten bir film. 1970 doğumlu genç bir yönetmen olan Christopher Nolan'ın bu zihin çalışmasını izlemenizi tavsiye ederim..

Inception (Başlangıç)

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb'un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız "başlangıç"ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb'un görebildiği bir düşmandır.
Yönetmen : Christopher Nolan
Senaryo : Christopher Nolan

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
en son incir reçelini seyrettim konusu, işlenişiyle güzel bir film olmuş

G

GizTan

Kullanıcı
4 Tem 2011
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
www.gizemtanis.com
GHAJİNİ :(
Yapım:2008 ~ Hindistan
Tür:Aksiyon,  Dram,  Gerilim,  Gizem,  Romantik
Yönetmen:A.r. Murugadoss
Oyuncular:Aamir Khan,  Asin ,  Anjum Rajabali,  Jiah Khan,  Khalid Siddiqui,  Kunal Vijaykar,  Riyaz Khan,  Sonal Sehgal,  Sunil Grover,  Tinnu Anand,  Vibha Chhibber
Senaryo:A.r. Murugadoss
Yapımcı:Madhu Mantena Varma,  Allu Aravind Görüntü
Yönetmeni:Ravi K. Chandran
Müzik:A.r. Murugadoss

Zaten Aamir Khan filmde var ve çok güzel oyunculuk sergilemiş.Hint filmi oldugu için biraz zor bulunuyor.Ve yine Hint filmi olduğu için içinde bol bol klip var :) ama konusu harika!

Sanjay Singhania Hindistanın en büyük iş adamlarından biridir.Bir iş gezisi dönüşünde evinde nişanlısı öldürülür ve kendisi de ağır yaralı olarak kurtulur.Ama başına demir sopayla darbeler alan Sanjay kısa süreli hafıza kaybına uğrar ve Sanjay nişanlısını öldüren Ghajini' nin peşine düşer...
9/10 :D

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
En son;
14 Blade ve Baykuş Krallığını izledim.
Ama 14 Blade filmi muhteşemdi.... Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hele öncesinde de Ip man'i izlerseniz.... :))

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bıraktığım gibi kalmış  ::)

K

kagittan__gemi

Kullanıcı
15 Eyl 2011
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Keşke hayatta her şey bıraktığımız gibi kalsa :)

bende geçenlerde güzel bir film seyrettim onu paylaşmak isterim sizinle....

Filmin ismi BLACK hint filmi.Siyah kelimesini duyduğumuzda hissettiğimiz karamsarlığın insan hayatında tavan yapabileceğini ve insanın tüm hayatının siyah bir parde arkasında sürdüğünü sürebileceğini anlatan son yıllarda izlediğim en mükemmel film.

duygusal drama filmlerini seviyorsanız mutlaka izleyin....
http://www.imdb.com/title/tt0375611/

H

HERHANGİBİRİ

Kullanıcı
22 Şub 2012
En iyi cevaplar
0
0
harran
UNUTMA BENİ!
EVET FİLMİN ADI UNUTMA BENİ İLK MUTLU HİSSETTİREN SONRA HÜZÜNLENDİREN VE FİLMİN ORTALARINDA DEHŞETE DÜŞÜREN BİR FİLM FİLMİN SONUNU GETİREMEDİM BENİM HAYATIMDA İZLEDİĞİM GERÇEK OLABİLECEK BİR KORKU GERİLİM AŞK FİLMİ HALA TÜYLERİM ÜRPERİYOR SONUNU GETİREBİLMEK BENCE BU FİLM İÇİN ÇOK ZOR...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Vizyona yeni giren Evim Sensin

Nasıl arkadaşlar ,giden var mı?Yorumlarınızı bekliyorum

akrep_597

akrep_597

Kullanıcı
10 Kas 2012
En iyi cevaplar
0
0
Çorum
Arkadaşlar bayan erkek herkesin ilgisini çekeçek film önerisi yapabilirim izlemek isteyenler bu filmleri kaçırmasınlar hepsi özel seçilmiştir
1)Daisy(Papatyalar)                Tür:Ağır romantik-Aşk    Puanım  : 9/10
2)A moment to remember        Tür:Aşk-Dram              Puanım  :8,5/10
3)The Man From Nowhere | Ajussi    Tür:Aksiyon-Dram    Puanım:9,5/10
4)Harold and Kumar                    Tür:Aksiyon-Komedi  Puanım:8/10  Not:Ailecek izlemeyiniz sakıncalı kısımlar var
5)Yeşil Yol                                Tür:Karışık :)            Puanım:8/10  Not:Tam aile filmi

C

cigdem82

Kullanıcı
18 Şub 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Can Dostum - Kesinlikle izlenmeli...Tavsiye üzerine izledim kesinlikle harika...
Ayı Teddy  - Çocuk filmi sanıyordum ama hiç değilmiş..13+  :) Fantastik olsada güzel mesajlar veren keyifli bir film...
Telefondaki Yabancı - Bir dakika bile gerilimin düşmediği güzel bir film...
Ruhlar Bölgesi - Korku filmi sevenlere eskide olsa sürpriz bir sonla biten güzel bir film...
İzlemeyen varsa Esaretin Bedeli süper , arşivlik bir film....
Komedi olarakta Diktatörü tavsiye edebilirim...Keyifli , oldukça komik...

C

cigdem82

Kullanıcı
18 Şub 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Özlem' Alıntı:
en son incir reçelini seyrettim konusu, işlenişiyle güzel bir film olmuş
Katılıyorum ve gişede hakkettiği ilgiyi görmediğini düşünüyorum...

Z

zeynep1

Kullanıcı
5 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
0
Kadın Kokusu..
Al Pacino ve müthiş oyunculuğu..

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Flight (Uçuş)

Henüz geçen hafta vizyona girdi. Bir pilot olarak söyleyebilirim ki, dram niteliğinde pilotlara ve havacılık adına güzel bir mesaj veriyor. Biraz uç noktalarda olan yaşantılar ele alınmış fakat gereken ders çıkarılmaya değer. Dilerim izlediğiniz de sizler de keyif alırsınız.

Z

zeynep1

Kullanıcı
5 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
0
"My name is Khan"
Özel Eğitim Bölümüyle ilgili olanlar için güzel bir film,izlenmesi çok şey katacaktır.

Z

zeynep1

Kullanıcı
5 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
0
Ebru' Alıntı:

biraz geç yorum olmasıyla beraber,nacizane görüşümü belirtmem gerekirse aynı dönem vizyona giren Uzun Hikaye filmini
daha çok beğendim.İzlemeyen varsa ve düşünüyorsa kesinlikle tavsiye ederim.Farklı bir konusu var.
Ayrıca çekilen mekanlar da göz aşinalığından uzak.Benim gibi nostalji sevenler için güzel bir yapıt.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
zeynep1' Alıntı:
Ebru' Alıntı:

biraz geç yorum olmasıyla beraber,nacizane görüşümü belirtmem gerekirse aynı dönem vizyona giren Uzun Hikaye filmini
daha çok beğendim.İzlemeyen varsa ve düşünüyorsa kesinlikle tavsiye ederim.Farklı bir konusu var.
Ayrıca çekilen mekanlar da göz aşinalığından uzak.Benim gibi nostalji sevenler için güzel bir yapıt.
Aynı fikre sahibiz. Özellikle çok fazla dejenere edilmiş diye düşündüm film boyunca. Ancak yine de izlenemeyecek kadar kötü değil. Sadece Uzun Hikaye çok daha iyiydi.