EN İYİ DOSTUM, BENİM.!!!!?

• Konbuyu başlatan payro
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde payro tarafından oluşturulan EN İYİ DOSTUM, BENİM.!!!!? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,619 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı EN İYİ DOSTUM, BENİM.!!!!?
Konbuyu başlatan payro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
Ara sıra kendinizi dinlemeye de zaman ayırıyor musunuz? Bazen en uçuk fikirler gelmiyor mu aklıza? Aşk, meşk ve adı konuluş bir çok içgüdüsel ve sebepsiz şey arasında bazen kendinize de zaman yırdığız olur mu? Bazen lambayı kapatıp, ses çıkaran bütün nesneleri ve çevrenizdeki herkesi susturduktan sonra kendi kendinizi dinler misiniz siz de.!!?

Saygılarımla;

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
İnsanın arada bu tür şeyleri yapması gerek. Ruhun dinleniyor. Ben zman zaman yapmaya çalışıyorum. Bu zamanda kendimize ayırabileceğimiz o kadar az zamanımız varkii:)

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
En çok yaptığım şey.

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yalnız kalmayı severim sessizlik ve huzur.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hımm! Kaçtığım bir şeydir kendimi dinlemek. Belki hatalarımı görmekten, üzücü şeyler yaşamışsam belki üzülmekten, bazen kendimi olaylara kaptırmamak için.. Bilemiyorum ama yalnız kalmayı hiç sevmem bunu çok iyi biliyorum. :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yalnızlık yaşamak zorunda olduğum beraberliğimsin
bu cümle beğendiğim bir şarkı sözünden alıntıdır.
Kısacası Yalnızlığı severim,yalnız geldim bu dünyaya,yalnız göçücem,
Yalnızken ruhumu dinlemek hoşuma gider

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Nev'in şarkı sözünde geçer " yalnızlık da bir yerdir;ara sıra gidilmesi gereken..."
Oldum olası kendimle ara ara vakit geçirmeyi,susmayı ve dinlemeyi severim... :)

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Her yalnız kalışımda içimdeki beni bulurum ve mümkün olduğunca yalnız kalmaya özen gösterip en sevdiğim şeyleri yapıp içimdeki beni mutlu ederim.Diğer bakımdan ise içinde bulunduğum streslerden arınmak için kendime içimi döker ve bir çıkış yolu ararım..Yalnız kalmak benim vazgeçilmezim... ::)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Konuda bahsi geçenleri bende yapıyorum fazlası ile hemde.
Gayette iyi geliyor vesselam..

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bazen kaçarım içimdeki sesten onu dinlemek istemem çünkü etrafımızdaki herkesten daha dürüsttür bize karşı ve nedense bazen gerçekleri duymak hoşuma gitmez kendimden
bazende dibine kadar yüzleşirim kendimle ne var ne yok ortaya koyarım bu acıtsada zaman zaman sonucu hep iyi gelmiştir aslında

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Benim en iyi dostum içkim sigaram onlar da terkederdi olmasa parammmmm
Canım kadar yakınım el oldu şimdi dünyada dost denilen kelime yalannnnnnn

Demiş tanju abi buraya yazmadan edemedim vesselam.

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
ben genelde telefonda konuşurken kendime dalarım karşıdaki konuşur ve benim ekranlarım gelir her biri tek tek gözümün önünden geçer tek olduğumda genelde tek değilimdir kafamda sürekli bir mp3 gibi şarkılar çalar o yüzden pek yalnız kalamıyorum telefonda tek kalan bir benimdir herhalde ;)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
hatice şengül' Alıntı:
ben genelde telefonda konuşurken kendime dalarım karşıdaki konuşur ve benim ekranlarım gelir her biri tek tek gözümün önünden geçer tek olduğumda genelde tek değilimdir kafamda sürekli bir mp3 gibi şarkılar çalar o yüzden pek yalnız kalamıyorum telefonda tek kalan bir benimdir herhalde ;)
Çok özür dilerim ama yazdıkarınızı anlayamadım desem ? :-\

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
yani ben kendime zaman ayıramıyorum kendimi dinlemem için illaki kafam bulanık olmasılazım tek ölece balkondan denize bakarken bile kafamın içinde şarkılar çalar ama kendimle ilgili konular hep telefonda konuşurken gelir ben dalar giderim bakarım yine kendimle ilgili bir sorunu görmüşüm yada o anda halletmişim cinsim biraz  ::)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Açıklama için teşekkür ederim. :)

Enteresan bir durum ama belkide bu sizn bir yönünüz,zaten iç sesimizi dinlememiz yada kendimizi keşfetmemiz zamanla olur....
belki ilk denemeler sonuç vermez ama sürekli yapıldığında belirli bir zaman sonra bir bakmışsınız kendinizi dinleyebiliyorsunuz.
Naçizane bir fikir. :)

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
ben geceleri sayıklıyormuşum gündüz anlatamadıklarımı gece konuşuyormuşum bilmiyorum sanırım çekincelerim var yaşadıklarımla ilgili yoksa anlatırım değilmi bu da onun gibi birşey telefonda konuşurken anlatamadıklarımı kafamın içinde halledip bitiriyorum sonra gece duyan olursa!!! ama eskisi gibi telefonda sızmıyorum sanırım herşey benimle gelecek  ???

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Valla ben bir kaç  yorumdan hiç bir şey anlamadım.
Sanırım bana enigma lazım.

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
ben bir pskoloji mezunuyum ve anlatıklarına bakınca işte gece sayıklamarın sonra telefonla konuşup başka şeyler düşüncelerin ilginç geldi yani dibine inmek lazım bunların