Elbiselerinizi çıkarıp bir yere mi atıyosunuz veya çokmu düzenli çıkarıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Elbiselerinizi çıkarıp bir yere mi atıyosunuz veya çokmu düzenli çıkarıyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,491 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Elbiselerinizi çıkarıp bir yere mi atıyosunuz veya çokmu düzenli çıkarıyorsunuz?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
AMERİKALI psikoterapi uzmanı Dr. Jane Greer, soyunma biçimiyle insanın kişiliği arasında çok güçlü bir bağ bulunduğunu belirtti. Dr. Greer, insanların "altı ayrı biçimde" elbise çıkardıklarını belirterek şunaları söyledi:

1- DOST CANLISI Elbiseleriniz çıkarıp her yere atıyorsanız "dost canlısı"birisiniz. Başkaları sizin dağınık ve pasaklı olduğunuzu düşünebilir.Ama gerçekte, başkalarına fazla aldırmama yolunu tercih ediyorsunuz.

2- GÜVENİLİR BİRİ Giysilerinizi çıkarıp hemen derli toplu olarak yerlerine koyuyorsunuz.Çıkardığınız her şeyin konacağı bir yer var. Bu tür insanlar,yaşamın sorunlarını çözmenin en iyi yolunun "hiç sorun yaratmamak"olduğunu düşünüyorlar. Güvenilir birisiniz ve çevreye dikkat vermeyi biliyorsunuz.

3-DERİN DÜŞÜNEN
Gömleğinizi çıkardınız ve bir süre yarı çıplak evde dolaşıyorsunuz. Pantolon çıkarmanız 10 ya da 15 dakika sonra geliyor.Zaman sizin için çok fazla önemli değil. Boş zamanları ve derin konuları düşünmeyi seviyorsunuz. Ama aceleye gelemiyorsunuz.

4-TUTKULU VE NEŞELİ Giysilerinizi "süper bir hızla" çıkarıyorsunuz. Bu tür insanlar, genelde stresli oluyor. Ancak aynı kişiler tutkulu ve neşeli de olabiliyor.

5- ROMANTİKLER Saatinizi, kolyenizi ve bileziğinizi her şeyden önce çıkarıyorsunuz. Duygu yüklüsünüz, romantiksiniz, düşüncelisiniz ve iyi arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

6- MACERACILAR Elbise çıkarırken belli bir rutini izlemiyorsunuz. Ya da her gün farklı bir yöntemidenemekten hoşlanıyorsunuz. Bu kişiler "oldukça maceracı" ve risk alabiliyorlar.Sosyal ortamlara iyi uyum sağlıyorlar,farklı aktivitelerden zevk duyuyrolar.

Alıntı... ;)

K

Kristal

Romantikler grubuna dahilim. :)
Sanırım paylaşılmıştı bu pericim. ;)

A

aslı hemşire

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
2- GÜVENİLİR BİRİ Giysilerinizi çıkarıp hemen derli toplu olarak yerlerine koyuyorsunuz.Çıkardığınız her şeyin konacağı bir yer var. Bu tür insanlar,yaşamın sorunlarını çözmenin en iyi yolunun "hiç sorun yaratmamak"olduğunu düşünüyorlar. Güvenilir birisiniz ve çevreye dikkat vermeyi biliyorsunuz.

ben genelde derli toplu koyarım elimden geldiği kadar :)

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
su perisi' Alıntı:
1- DOST CANLISI Elbiseleriniz çıkarıp her yere atıyorsanız "dost canlısı"birisiniz. Başkaları sizin dağınık ve pasaklı olduğunuzu düşünebilir.Ama gerçekte, başkalarına fazla aldırmama yolunu tercih ediyorsunuz.

;) ;) TŞK SU PERİSİ

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
5- ROMANTİKLER Saatinizi, kolyenizi ve bileziğinizi her şeyden önce çıkarıyorsunuz. Duygu yüklüsünüz, romantiksiniz, düşüncelisiniz ve iyi arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz

Teşekkürler Superisi....ben neymişim,öğrendim ;D

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
4-TUTKULU VE NEŞELİ Giysilerinizi "süper bir hızla" çıkarıyorsunuz. Bu tür insanlar, genelde stresli oluyor. Ancak aynı kişiler tutkulu ve neşeli de olabiliyor.

bu da benim....  :D :D :D

C

catzilla

aynı ben... :)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
:) emeğine sağlık su perisi  paylaşım cok güzeldi...

ben bunlardan ikisine uyuyorum...

birincisi romantikler ikincisi ise derin düşünenler ;)

S

SUNFLOWERS

5- ROMANTİKLER Saatinizi, kolyenizi ve bileziğinizi her şeyden önce çıkarıyorsunuz. Duygu yüklüsünüz, romantiksiniz, düşüncelisiniz ve iyi arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Aynen :D :D

L

lilaslmn

teşekkürler su perim.. :)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
güzelmiş ;Dama hangi guruba dahil olduğuma karar veremedim
çünkü belli olmuyor ;D

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
SUNFLOWERS' Alıntı:

Aynen :D :D
aynen aynen ;D

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
- DOST CANLISI Elbiseleriniz çıkarıp her yere atıyorsanız "dost canlısı"birisiniz. Başkaları sizin dağınık ve pasaklı olduğunuzu düşünebilir.Ama gerçekte, başkalarına fazla aldırmama yolunu tercih ediyorsunuz
- ROMANTİKLER Saatinizi, kolyenizi ve bileziğinizi her şeyden önce çıkarıyorsunuz. Duygu yüklüsünüz, romantiksiniz, düşüncelisiniz ve iyi arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Dost canlısı ve romantik biriyim :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
2 ve 5 :) tıpa tı uydu..  :)

maxMESA' Alıntı:
elbisesine göre değişiyor..ama yere attığım şeyler nası oluyosa dolabımda buluyorum..  ::)..sağol anne.
Ben o olayı çokdan aştım.. Sağolsun kızımda tıpkı sizin gibi düşünüyordu,ama artık düşünemeyecek:)) böyle bir şeye fırsat vermiyorum.. istedigi kıyafeti istedigi yerde kalabilir. hiç tınmıyorum.  ;D oh be dünya varmış  :D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ben nudist'im.
Acaba bu psikoterapi uzmanı nasıl bir kategoriye alıcak beni.
Merak ettim vesselam.  ::)