EL(MA) sanatııı

• Konbuyu başlatan simurg_288
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde simurg_288 tarafından oluşturulan EL(MA) sanatııı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,357 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı EL(MA) sanatııı
Konbuyu başlatan simurg_288
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:D elmadan güzell sanat yapmışlar..çok güzell görünüyo..teşekkürler simurg :)

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hakıkaten ya bu elmalara yazık deılmı sımdı  :mad: ınsallah yıyorlardır işlerı bıttıkten sonra ama oncası bıraz zor ?? e şimdi ben haklı deılmıyım israf haramdır demekte  :mad: :mad: :mad:

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
görüntü güzel çok emek verilmiş. paylaşımın için tşk

P

Paradoks

ELMALARLA GÜZEL GÖRÜNÜMLER SUNMUSLAR.. PAYLASIM İCİN TESEKKÜRLER. :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Cok güzel duruyolar yerim ben onları  :)

A

ayben

ewt tabi ki israf biraz ama ben sanmam değerlendirmişlerdir bu elmaları sonuçta sanata emeği geçen insanlarda bunların ziyan olamsını istemezler gerçi bilemioruz ama inş israf olmamışlardır :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
burası neresi acaba..bu kadar elma bulmuslar maşallah...inş israf edilmemiştir..hani her sene domates savası yapılan biyer var aklıma gelmiyo şimdi o yerin ismii..onun gibi ziyan olmamıstır inşş.. :)

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
yazık ya o elmalara acıdım vallah sanat ama okadarda olmazki insanın hemen aklına ac insanlar geliyor ama inş israf edilmemiştirde icimiz rahat olurr  gende emeğine sağlık

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
görülmeye değer bi görüntü olmuş.. :)

F

fıstık

humyra' Alıntı:
hakıkaten ya bu elmalara yazık deılmı sımdı  :mad: ınsallah yıyorlardır işlerı bıttıkten sonra ama oncası bıraz zor ?? e şimdi ben haklı deılmıyım israf haramdır demekte  :mad: :mad: :mad:
umarım öyle olmamıştır... çok güzel görünüyor ama iştah açıcı  ;) teşekkürler_simurg_288

S

simurg_288

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayal kırıklığının başkenti
ben teşekkür ederim beğenmenize sevindim
amasya olsa gerek burası. elma merkezi orası nede olsa
bide parantez içinde amasya elması süper oluyo ya :)))

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
kırmızı elmalardan insan bir iki tanede bizim için ekelrdi. o kadar elma heba olmuş yaaa.. 3 günlük sanat için  de heba edilmezki:(