Düzeltme yetkisi...

• Konbuyu başlatan spiritualsigns
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde spiritualsigns tarafından oluşturulan Düzeltme yetkisi... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,996 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Düzeltme yetkisi...
Konbuyu başlatan spiritualsigns
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

spiritualsigns

Forumda normal kullanıcılara verilen bazı yetkilerin mesaj sayısına bağlı olduğunu düşünürsek 2000 mesaj  gibi oldukça abartılı olduğunu düşündüğüm bir sayının 500 gibi makul bir sayıya düşürülmesini rica ediyorum... Bu sadece düzeltme yetkisi ile alakalıdır...

Teşekkürler..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ya, aslında bu yetkiler öncesinde tüm kullanıcılarımızda vardı.
Birden fazla kullanıcımız. Bu yekilerini forumun akışını kötü anlamda etkileyici bir şekilde kullandıklarından dolayı.Bu duruma bir kriter getirmek zorunda kaldık.
Yani alınan karar sitenin işleyişi açısından gerekli bir karardır diye halen düşünüyoruz.
Ama ulaşılması gereken mesaj sayısında bir değişiklik için bir değerlendirme yapalım.
Sonrasında bu başlık altında olumlu yada olumsuz sizleri bilgilendiririz efendim.

O zamana kadar, mesajlarınızı göndermeden önce "önizleme" kullanıp mesajlarınızı kontrol etmenizi rica ediyoruz.

Teşekkür ederim..

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
2000 gerçekten çok ama benim için bi sıkıntı yok..  :)

S

spiritualsigns

Benim anlatmak istediğim yorum yaptığım bir konuya sonrasında aklıma gelen  birşeyleri  eklemek gereksiz post kasmaktan kaçınmak anlamında idi... mesaj kaygımızın olmadığını düşünürsek düzeltme yetkisine gerek yok çok kısa sürede binlerce mesajın sahibi olabilirim ki benim öyle kaygılarım yok :)

S

spiritualsigns

mesaj kaygımızın olmadığını düşünürsek yerine

düzeltmesi şu   mesaj çoğaltma kaygım olduğunu düşünürsek..

bakın mesela gene post kastım  :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Anladım, anladım.
Dediğim gibi gerekli açıklama yapılıcakır.
Teşekkür ederim.

Y

ying-yang

Kullanıcı
13 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
forum içi olarak yanlış yazılan yorumlarımızda veya konularımızda yazılan konu veya yorum altında düzeltme bölümü olursa yapılan yanlışlıklar karşısında yorumumuzu veya konuda yapılan hataları düzeltme fırsatımız olur, bayağı aradım ama böyle bir buton göremedim. Hızlı düzeltme olarak bir buton açılırsa memnun oluruz...

ying-yang..

Y

ying-yang

Kullanıcı
13 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
peki bizlerin yaptığı yanlışlıklarda ne olacak, bizler ve tüm üyeler için açık olması gerekmez mi?

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
2000 mesajı geçtikten sonra yorumlarınıza düzeltmede bulunabilirsiniz
Yapmış olduğunuz yanlışlıkları yada düzeltilmesini istediğiniz yorumlarınızı forumda ki moderatör arkadaşlara iletirseniz sorununuzu çözmeye çalışırlar

Y

ying-yang

Kullanıcı
13 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
okey, teşekkür ederim bilgilendirme için..

S

spiritualsigns

http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,15061.0.html

bürokrasi heryerde :)

Özgür umarım görür... Ben hala sonuç bekliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...