Düşündüren Çobanlar : ))

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde M tarafından oluşturulan Düşündüren Çobanlar : )) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,814 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı Düşündüren Çobanlar : ))
Konbuyu başlatan M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

Charles Manson

Kullanıcı
29 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Şeyde olabilir 1. çoban diğerlerine bakıyor ve gülüyor 2. çobanda diğer ikisine bakıp gülüyor 3. çoban kendi yüzünün temiz olduğu düşünüyor ve 2. çobanın gülüşüne anlam veremiyor o yüzden yüzünün boyalı olduğunu farkediyor...

merve1894

merve1894

Kullanıcı
5 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bence 1.çoban şöyle düşünüyor, 2.çobanın yüzünün temiz olduğundan emin çünkü gülüyor. Eğer benim yüzümü de temiz olarak görseydi 3.çobanın gülmesine bir anlam veremeyecekti. Çünkü 3.çoban için gülecek hiçbir boyalı yüz olmayacaktı. Fakat 2.çoban şaşırmıyor. Demek ki benim yüzüm de boyalı 

biraz karışık oldu ama :D :D

merve1894

merve1894

Kullanıcı
5 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
şöyle bence 3 çobanımız var ve 1.çoban şöyle düşüniyor diyelim: 2.çoban yüzünün temiz olduğundan emin çünkü gülüyor. Eğer benim yüzümü de temiz olarak görseydi 3.çobannın gülmesine bir anlam veremeyecekti. Çünkü 3.çoban için gülecek hiçbir boyalı yüz olmayacaktı. Fakat 2.çoban şaşırmıyor. Demek ki benim yüzüm de boyalı 

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet cevabı söylüyorum !!

Çobanlara A,B,C diyelim.. A şöyle düşünmektedir: B yüzünün temiz olduğundan emin  çünkü gülüyor. Eğer benim yüzümü de temiz olarak görseydi C nin gülmesine bir anlam veremeyecekti. Çünkü C İçin gülecek hiçbir boyalı yüz olmayacaktı. Fakat B şaşırmıyor. Demek ki benim yüzüm de boyalı

biraz gıcıklık yapıp cevap vermedimm ama doğruyu bulanlar olmadı değil :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
M' Alıntı:
Evet cevabı söylüyorum !!

Çobanlara A,B,C diyelim.. A şöyle düşünmektedir: B yüzünün temiz olduğundan emin  çünkü gülüyor. Eğer benim yüzümü de temiz olarak görseydi C nin gülmesine bir anlam veremeyecekti. Çünkü C İçin gülecek hiçbir boyalı yüz olmayacaktı. Fakat B şaşırmıyor. Demek ki benim yüzüm de boyalı

biraz gıcıklık yapıp cevap vermedimm ama doğruyu bulanlar olmadı değil :)
Doğru cevap,konu sahibi tarafından açıklandığından tarafımdan kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...