Duruşunuz güvenli mi?

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan Duruşunuz güvenli mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,088 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Duruşunuz güvenli mi?
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan valentine1907
M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Duruşunuz güvenli mi?

Güç ve cesaret istiyorsanız, bu gün omuzlarızı dik tutun. Gözleriniz ileriye baksın. Yarı ölü ve baygın gibi değil, kuşlar gibi hareketli, hızlı yürüyün. Doğayı fark edin. Derin derin soluyun.
                                                muhammed Bozdağ

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Öyle yapacam bundan sonra  :) Teşekkürler.

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
dısarda yürüken Muhammed hocanın hep sözüü aklımaa gelir,ve biranda yürüme şeklim değişir...bu yazıyı okuyunca inanıyorumm sizin de yürüyüşünüzz değişecek.... :)

A

aymira

Kullanıcı
17 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  gerçekten duruş şekli  görünümde karakteri yansıtır kanısındayım....

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
evt size katılıyorum aymira...

S

saricadi

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
iyi bir duruş tarzı bu aslında.. ben de bu tarz yürürüm genellikle..
duruş, insanın özgüvenini de yansıtır sanıyorum..
Ancak bazı insanlar var ki çevremizde, bu duruş karşısında bize "kasıntı", "kendini beğenmiş".. vs yakıştırmalar yapabilyor.. Elbette bu saçma lakapları umursamadan, duruşumuzu bozmamalıyız ;)

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
KARARSIZLIK VE KENDİNE GÜVENSİZ İSEN,DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMİZ FİZİĞİMİZE YANSIMA YAPAR... VE KİŞİ DIŞARIYA KÜÇÜMSÜYORMUŞ GİBİ GÖRÜNÜR... - "BENİ KÜÇÜMSÜYOESUN" DEDİĞİMİZ AN BU ANDIR... VE O AN İNSANLAR KARŞIDAKİ İNSANI SUSTURUR... ASLINDA KENDİSİ SUSMALIDIR... DURUŞ O AN DEĞİŞİME UĞRAR. ÖNYARGILAR VE ELEŞTRİLER ÖZGÜVENE DÖNÜŞÜR.

mehmetd' Alıntı:
Duruşunuz güvenli mi?

Güç ve cesaret istiyorsanız, bu gün omuzlarızı dik tutun. Gözleriniz ileriye baksın. Yarı ölü ve baygın gibi değil, kuşlar gibi hareketli, hızlı yürüyün. Doğayı fark edin. Derin derin soluyun.
                                                 muhammed Bozdağ
saricadi' Alıntı:
Ancak bazı insanlar var ki çevremizde, bu duruş karşısında bize "kasıntı", "kendini beğenmiş".. vs yakıştırmalar yapabilyor.. Elbette bu saçma lakapları umursamadan, duruşumuzu bozmamalıyız ;)
aymira' Alıntı:
   gerçekten duruş şekli  görünümde karakteri yansıtır kanısındayım....

KİŞİLİĞİMİZ VE KARAKTERİMİZİ DÜZELTTİĞİMİZ AN KENDİNİ İFADE EDEN KARİZMATİK DURUŞU SERGİLER..........

İMAJ KONUSUNU BİLEN ARKADAŞLAR VARSA, PAYLAŞABİLİRLER

M

meryem

Kullanıcı
25 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
SANIRIM GERÇEK DURUŞ
İNSANIN DÜŞÜNCELERİ İLE ORTAYA ÇIKIYOR...

MESELA: BENİM YAPTIĞIM BİR OLAYDAN DOLAYI, BAŞKASI ZARAR GÖRMÜŞ İSE VE O KİŞİ BU DURUMU BİLMİYOR İSE: .... ONDAKİ DURUŞ, BEN NEREDE YANLIŞ YAPTIM SORUSUDUR... DİĞER TARAFTA BEN İSE (GENEL OLARAK KENDİMİ YAZDIM) HER HANGİ BİRİ DE OLABİLİR... HER O KİŞİYE BAKTIĞINDAKİ DURUŞTUR...DÜŞÜNCE İSE SUÇLULUK

DURUŞUMUZ ABLAMIN DEDİĞİ GİBİ
DÜŞÜNCELERDE SAKLIDIR

R

Rables

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Çok güzel söylemiş Muhammet Bozdağ ama ne zaman dik yürüsem yanımdan geçenler kasıntıya bak diyor  ;D kendini beğenmiş gibi görüyorlar yaww

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rables' Alıntı:
Çok güzel söylemiş Muhammet Bozdağ ama ne zaman dik yürüsem yanımdan geçenler kasıntıya bak diyor  ;D kendini beğenmiş gibi görüyorlar yaww
bana da hep öyle gelir ne yazıkki, aslında hiç alakası yookk ama, ben sizi anlıyorum.. :)

D

dempol

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
"ya göründüğün gibi ol ya olduğun gibi görün" meselesi bu mudur acaba arkadaşlar

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
tamamda öyle çok dik olduğun zamanda görünüşten kaybediyosunuz çok havalı kasıntı falan diyolar :-[ :-[ :-[

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
saricadi' Alıntı:
evet bende böyle yürüyor ve bu lakaplardan nasibimi almış biriyim hattaa cok hızlı yürüyorum die dedikodu bile yapmışlar ama beni tanınca aaa dıstan havalı duruyosun ama cok iyiysin filan diyolar :eek: