Dünyanın En Zeki İnsanından Açıklamalar

• Konbuyu başlatan emine38
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde emine38 tarafından oluşturulan Dünyanın En Zeki İnsanından Açıklamalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,122 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Dünyanın En Zeki İnsanından Açıklamalar
Konbuyu başlatan emine38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan içtnlik
B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok doğru bir tespitte bulnmuş.zamanında bizde geçtik o sınavlardan.çok şükür kazasız belasız geldik br yerlere(gerçi öss ile bitmiyo kpds,kpss.sınav,sınav,sınav....hala okuyorum..) ama sistemin dayattığı mantıksızsa bir uygulama öss.gerçekten genç beğinleri körelten bir sistem.ama sisteme tüm sinirimizi kusup hayata isyan etmemeli,çalışmalara devam edip kazanmak için çalışmalılar öss ye giren arkadaşlara önerim bu yönde.

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
gerçekten güzel bir konu dikkatinizi çekerim arkadaşlar türkiyedeki eğitim sisteminin dahi çocukları normalleştirtiğini unutmayalım paylaşım için herkeze teşekkürler :)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
geçen yıllarda gazetede okumuştum bu yazıyı...ewet dünyanın en zeki bayanı doğru bi tespitte bulunmuş;ama şu da gün yüzüne çıkmamış bi gerçek ki >>eğitimde de  abd nin baskısı altındayız..öss sistemi amerikalıların dayattığı bi sistem. türk insanının üstün bi zeka potansiyelnin olduğunun yabancılar farkında.genç beyinleri(miz)i köreltmek için uygulanan bi sistem bu.yani kısmen dış kaynaklı uygulanan,aksaklıklarla dolu,aleyhimize işleyen  bi sitem.. :-\  ama bunu lehimize çevirmek de bizim elimizde .. :) :-\

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
re-Member' Alıntı:
geçen yıllarda gazetede okumuştum bu yazıyı...ewet dünyanın en zeki bayanı doğru bi tespitte bulunmuş;ama şu da gün yüzüne çıkmamış bi gerçek ki >>eğitimde de  abd nin baskısı altındayız..öss sistemi amerikalıların dayattığı bi sistem. türk insanının üstün bi zeka potansiyelnin olduğunun yabancılar farkında.genç beğinleri(miz)i köreltmek için uygulanan bi sistem bu.yani kısmen dış kaynaklı uygulanan,aksaklıklarla dolu,aleyhimize işleyen  bi sitem.. :-\  ama bunu lehimize çevirmek de bizim elimizde .. :) :-\
Kesinlikle.. paylaşım cok güzeldi Teşekkürler.

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Herkese merhaba arkadaşlar,yorumlarınız tam anlamıyla doğru ve bulut arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum isyan etmemli ve mücadeleyi asla elden bırakmalı,sevgilerimle.

A

Abdullah

Kullanıcı
23 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
Malatyaya geldiğinde kendilerini bizzât izlemiştim. Gerçekten aklı başında bir kadın ve bize kazandırdıkları çok oldu çok sağol paylaştığın için...

A

arayış

Kullanıcı
24 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
benim kadar zeki sayılır teşekürler :) the türkler diyorum başka bişey demiyorum

G

gulrana

Kullanıcı
23 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Rize
Zeki olanla akıllı olan arasında fark vardır.

Zekilik bir şifa yağı, akla sürülünce akıl motoru süper çalışır...

:D :D :D :D

İnşallah, zekilikle inancı desteklediğine göre, aklıyla da doğru olanı bulmuştur...

P

Paradoks

ELİMİZDE OLAN FIRSATLARI KULLANAMAKDIKTAN SONRA NE ÖNEMİ KALIYORKİ..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ÖSS Sisteminin yanlışlığını anlayabilmek için çok zeki olmaya gerek yok aslında. Ve ÖSS'de başarılı olmak içinde zeka başlıbaşına yeterli olamaz ki? Nadia Camukova'nın bu konuya değinmesinin nedeni sistemin çarpıklığına işaret etmek. Dolayısıyla bu haberi okuyanların asıl tartışması gereken konu bu. Camukova'nın zekası zaten kanıtlı ve belgeli.
Ancak, bazı arkadaşlarımız Camukova'nın eğer Müslüman değilse, ya da dine inancı yoksa, nerdeyse bu kanıtları görmezden gelecekvari yorumlar yapmışlar ki... bizler bu çatı altında kendimizi geliştirme gayreti içindeysek, bilgi, zeka, akıl gibi kavramları dini inançlarla açıklamak yanlış olur.
Camukova'nın ifadesine bakarsak, Kapital'i de, Kuranı Kerim'i de okumuş öğrenmiş.
Bilgi o kadar önemli bir kavram ki, zekayı bilgiyle pekiştirmekte bir o kadar önemli.
Tebrikler Camukova'ya, bu haberi okuduğum zaman gerçekten çok özenmiştim bu pırıl pırıl insana.

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
allaha çok şükür müslümanız çok gurur verici bi olay böyle değerleri normalleştirecek kadar zeki bi ülkeyle karşıkarşıyayız ve hala bizim ülkede bu değerlere sahip çıkılmıyor

K

kalpsiz_bonus

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
ya ne insanlar var ben suan okuyorum ve turkıyede turkcenın zor konusuludugunu tam deger verılmedgını bılıorum bazı ınsanlarda 6 7 dıl bılıo bızım eksıgımız nerde ya ???

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Sistemin çarpıklığına ve 3 saate sığdırılan insan yaşamına çok güzel değinmiş.. Teşekkürler.. Zeki insanlar her zaman kazanır..

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
her gün bir kitap mı ::)
ben kendimi çok kitap okuyan biri olarak görürdüm :-[
ne insanlar var yahu :eek:

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
ya hayran olmamak mümkün değil  ;) daha ne diyebilirim ki herkes çok doğru şeyler yazmış hakkında bizde gururlandık nasiplendik başarısından  :)

A

anti hümanist

Kullanıcı
31 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
adam olayı çözmüş ya :)

ben de diyorum niye kazanamadım bu ÖSS denen illeti... normalmiş !

S

simo_

Kullanıcı
12 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
benimde hedeflerim arasında 1 günde 1 kitap bitirmek ... sayfası farketmez