dünyadan rakamlar

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde sehla tarafından oluşturulan dünyadan rakamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,148 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı dünyadan rakamlar
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
bana inandırıcı gelmedi ve saçma olduğu konusu üzerinde iddia oluşturabilirim. Türkiye "gelişmekte olan ülke" kaç tane "gelişmiş ülke var" ? Geriye kalan gelişmemiş ülkelerin kayıtları nasıl giriliyor anlık.. ve çok hareketli..

D

dempol

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
harika. ister doğru ister yanlış ama denge ve o dengenin hassasiyetini anlatan bir şey. teşekkürler

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:eek: ..dünyadaki doğum ve ölüm sayılarını gösteren dijital bi ekran ankaradaki bi alışverişmerkezinde de var..ona baktığımda da şaşırmıştım rakamlar çok hızlı değişim gösteriyordu..buna bakarken daha da bi şaşırdım :eek: sayılar hep kötüye hareket ediyo..sanki doğruluk payı çok yok gibi..örn:küresel ısınma sıcaklığı sürekli,hızlı bi şekilde  artıyo(verilen linkteki tabloda).şu an bakıyorum  2.702......derece.oysaki bilim adamlarına göre 3 derece ısınan dünyada buzullar eriyecek, artık yok olmaya başlayacak, ve yaşanmaz hale gelicek(miş).eğer bu rakamlar doğruysa ..................zaten küresel ısınmanın belirtilerini ve bıraktığı etkileri günlük hayatta da fark edebiliyoruz....ama inş.dünya bu kadar hızlı ısınmıyodur...Allah'ım  sonumuzu hayr eyle. :-[

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
:-\iç karartıcı bir tablo.doğruluğu tartışılır :-\

I

ismail1471

Kullanıcı
19 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
bence sıfır doğruluk payı olan bşy aids ten öle sayısına bakın ortalama her 3 saniye de bir ölen warki sigar a dan ölen insan ortalamsı    :eek:   8 saniye  sizce hangisinden ölüm daha hızlı gerçekleşrdi we bunlar neye dayanrlarak söyleniyo onuda anlamş deilm ::)

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
offf ben de sayfa açılmadı hala merak ettim :-\

E

elf_can

Kullanıcı
24 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
karabük
hiç inandırıcı gelmedi öncedende görmüştüm ben bunu ne kadar gerçek olabilir die düşündüm fakat hep hareketli çok tuhaf geldi inandırıcı bulamadım bi türlü tşk yinede