DOGRU KİŞİYİ BULMAK VE AŞIK OLMAK

• Konbuyu başlatan nesrin nur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde nesrin nur tarafından oluşturulan DOGRU KİŞİYİ BULMAK VE AŞIK OLMAK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,585 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı DOGRU KİŞİYİ BULMAK VE AŞIK OLMAK
Konbuyu başlatan nesrin nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan prensess35
N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
      Hayatızın sonuna kadar mutlu yaşamanızı sağlayacak gerçek aşkı bulmak istermisiniz?
      Hayatıza anlam katacak diyalogları kavgaya dönüştürmeden ilişkinizi geliştirmek istermisiniz?
      Göğsünüzü gere gere işte benim partnerim diyerek dolaşmak ya da her gördüğünüzde sizi dünyada en çok heyacanlandıracak kişiyle beraber bir ömür geçirmek nasıl olur?

Bu şaşırtıcı rehber aşağıdaki konuları içeriyor:
      1)UYUMLULUGUN 29 BOYUTU
       İki insanın birlikte mutlu olma şansları ölçen basit ve güvenilir bir test.
      2)ÇEKİRDEK KİŞİLİK ÖZELLİKLERİNİZ
       İlişkilerinizi ya bozan ya da kurtaran on altı etken.
      3)CİNSELLİGİN ARDINDAKİ GERÇEK SORUN
       Hayatızın en yanlış kararı nasıl önlersiniz?
      4)ERKEKLERİN BİLMESİ GEREKEN BASİT BİR SIR
       Bir ilişkiyi kurtarabilir.
      5)UYUMLULUGUN 1 NUMARALI ŞAŞIRTICI YÖNÜ
       Bir birlikteliği sonsuza kadar perçinleyebilir.
       Yanlış bir insan ya da kırık bir kalp yüzünden yıllarınızı boşa harcamayın.Ömür boyu tadı çıkaracağız aşkı bulmak için okumaya hemen başlayın!

KİTABIN YAZARI:DR.NEIL CLARK WARREN

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
arkadaşlar hepinize sevgiler,en son okuduğum kitap bu.Çok akıcı ve sürükleyici bir kitap.Okumak için evli,bekar,nişanlı veya yalnız ne durumda olursanız olun farketmiyor,İNANIN HERKESİ SARIYOR.Bir eşiniz varsa ilişkinizi sorgulamanızı,artıları ve eksileri net bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor,yanlış biriyle birlikte olduğunuzu biliyor ama bile bile ilişkinizi anlam veremediğiniz sebeblerle yürütüyorsanız;doğruları kafanızda netleştirmenizi ve cesaretlenmenizi sağlıyor.Yeni bir başlangıç içindeyseniz partnerinizi daha net boyutlarda değerlendirmenize yardımcı oluyor.Kısaca herkese bişeyler katabilecek bir kitap okumanızı tavsiye ederim.SEVGİYLE KALIN

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
ilginize ve yorumlarınıza teşekkürler arkadaşlar,istedim ki faydalandığım kitaplardan sizlerden yararlanın.konu kişisel gelişim olunca paylaştıkça daha da güzelleşiyor her şey,hepiniz sevgiyle kalın :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
hımm alıp okuruz inş..

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Yıllarca hep yanlış kararlar vermiş biri olarak mutlaka okuyacağım,

Teşekkürler...

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
Mavison' Alıntı:
Yıllarca hep yanlış kararlar vermiş biri olarak mutlaka okuyacağım,

Teşekkürler...

mavicim ilgine teşekkür ederim,ama gerçekten senin mutlaka okuman lazım  ;D  ;D  ;D

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  tüm ilgilenen arkadaşlara teşekkürler,
  kitabın sonunda partnerinizle uyumlu olup olmadığımıza dair bir test vardı,
  bende o testi yaptım ve sonuç beni çok şaşırttı  :eek:  :eek:  :eek:
  50 sorudan,35 ile 40 arasında uyum yakaladıysanız mükemmel bir çift oluyorsunuz...
  beni şaşırtan benim test sonuçlarımdı,39 uyumsuzluk ve 11 uyumluluk çıktı  :eek:  :eek:  :eek:
  eşimle birbirimize hiç benzemediğimizi bilirdim de, bu kadar dramatik bir sonuç beklememiştim açıkçası :eek:  :eek:
    ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  okuyacak kitaplar birikmiş sanırım  :D  :D  :D

M

mhmt_shn

Kullanıcı
7 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Aksaray - Artvin
Aslında evet ama hayır...
Herşeyin bir düzeni vardır...Bende eğitimim gereği bir düzende ilerliyorum...Hani bu konulara henüz yaklaşamadığım için sırasının gelmediğini söylemek amacıyla yazdım  :)  :) Ama birgün mutlaka gelecek :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
şimdi nuriçe ablacım.. ben bu kitabı okumucam doğru kişiyi sen bulucan isticen bana :)
desem mesela :)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
Safari' Alıntı:
şimdi nuriçe ablacım.. ben bu kitabı okumucam doğru kişiyi sen bulucan isticen bana :)
desem mesela :)

bulma işini sana bıraksam da isteme işini ben yapsam olur mu  ???  ???

gelinimi istemekten gurur duyarım tabi,hele sen bir bulda önce  gerisi kolay  ;)  ;D

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
ayy ayy üzülürmüşde  ::)

tamam tamam hem bulur hem de isterim,yeter ki kardeşim üzülmesin  ;)  ;D