Deli misiniz?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Deli misiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,984 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Deli misiniz?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Akıl çağını geride bırakıp, topluca deliliğe vurduğumuz bir zamandayız. Hem zaten kim ister sıradan olmayı… İşte o yüzden her birimiz anormalliklerimize kendimizce lezzetler de katmaya uğraşıyoruz. Ne tür bir deli olduğumuz sorusu da işte bu noktada önem kazanıyor. Delilik türümüz şirazesinden her geçen gün biraz daha uzaklaşmakta olan dünyada kendimiz için ne tür bir misyon seçebileceğimizi de söylüyor. Şimdi bakın bakalım deliler arasında nasıl bir yeriniz var? Ya da abonesi olduğunuz delilik türünün alametleri neler? 

Tıklayın         

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
serseri çıktım :eek:haa  ;D

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
yaa ben zırdeliymişim  :mad: ben deli değilim :aglama

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
GÜLBANU38' Alıntı:
yaa ben zırdeliymişim  :mad: ben deli değilim :aglama
Ne varmış zırdelide oyy kıyamam yaa  :icelimarkadas sana bir sır verem  bende sendenim :dedikodu
ve aramızda serseriler varken biz onların yanında pekde havalıyız  8)

Zırdeli  8)
Siz üst kademeden çifte gömlekle bağlanması gereken bir delisiniz. Bir deliliğin sizin tarafından idrak edilmesi için aklınıza gelmesi kâfi. Her ne gerekiyorsa yapıyor, size bakıp “aaa delinin zoruna bak” diyenlere en kıyağından bir nanik çekiyorsunuz. Eğlenmek için gelmişsiniz dünyaya. Hiçbir şey sizi ömrünüzün bir dakikasını bile delice olmayan bir şey için vakfetmekten alıkoymaya değmiyor. Dağlara tırmanmalı, paraşütle atlamalı, kanatsız uçmalı, mağaraların derinliklerinde gizemli yolculuklar yapmalısınız. Hikâyelerinizi dinlemeye bayılan onca insan sizin kadar deli olmak için feda edemedikleri her şeyin ağırlığıyla yaşayıp gidiyorlar. Günü birlik yaşıyor, hayatınızda vazgeçemeyeceğiniz hiçbir şey olmamasına özen gösteriyorsunuz. ¬Delilik sizinle yeni anlamlar kazanıyor…

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Akıllı deli
Sizinkisi “akıllı olup bu dünyanın kahrını çekeceğime, deli olayım dünya benim kahrımı çeksin” şeklinde yapılmış gayet bilinçli bir tercih. Olaylara, durumlara baktığınız mesafe, pek çok şeyi sıradan akıllılardan daha iyi görmenizi sağlıyor. Deliliğin verdiği cesaretle gözünüzü budaktan, sözünüzü dosttan da sakınmıyorsunuz. Lakin ısrarcı da değilsiniz. Bildiğinizi söylüyor, üzerinize düşeni yapıyor, çoğu zaman kimsenin cesaret edemediği atraksiyonlar geliştiriyor, fakat başkalarını düşüncelerinizin ve eylemlerinizin doğruluğuna inandırmak için de enerji harcamıyorsunuz. Kişiliğinizin en sevdiğiniz tarafı da yaratıcılığınız. Dünya sizin oyun alanınız. Arada bir çuvalladığınız oluyor. Ama takılmıyorsunuz. Nasılsa delisiniz…

Bende akıllı deli çıktım  ;D Sonuna bakarmısınız Nasılsa delisiniz diyo ya  :eek:

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Serseri

Hiçbir disiplin yönteminden yararlanmadığı açık, kocaman bir zekânız var. Her türlü zorluktan ve sorumluluktan onun yüksek kapasitesi sayesinde kurtuluyorsunuz. Açıkçası, biraz tembelsiniz de. Yettiği kadar çalışmak, geriye kalan zamanı dünyanın, zamanın, aşkın, arkadaşlığın tadını çıkarmak için kullanmak istiyorsunuz. Sizin için konfor kelimesi genel geçer anlayışın çok ötesinde kalitelere işaret ediyor. Örneğin rahat uyumak için dört dörtlük bir yatağa değil, çok uzakta göz kırpan yıldızlara ihtiyacınız var. İyi yemek lüks bir restoranda değil, değecek kadar acıktıktan sonra gürül gürül akan bir nehrin kenarında yenilir diyorsunuz. Mutluluğun gerçek sırrını biliyorsunuz, tek sorun kimseyle paylaşamamanız…

;D ;D ;D

off kesinlikle doğru hepsi.

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Akıllı deli
Sizinkisi “akıllı olup bu dünyanın kahrını çekeceğime, deli olayım dünya benim kahrımı çeksin” şeklinde yapılmış gayet bilinçli bir tercih. Olaylara, durumlara baktığınız mesafe, pek çok şeyi sıradan akıllılardan daha iyi görmenizi sağlıyor. Deliliğin verdiği cesaretle gözünüzü budaktan, sözünüzü dosttan da sakınmıyorsunuz. Lakin ısrarcı da değilsiniz. Bildiğinizi söylüyor, üzerinize düşeni yapıyor, çoğu zaman kimsenin cesaret edemediği atraksiyonlar geliştiriyor, fakat başkalarını düşüncelerinizin ve eylemlerinizin doğruluğuna inandırmak için de enerji harcamıyorsunuz. Kişiliğinizin en sevdiğiniz tarafı da yaratıcılığınız. Dünya sizin oyun alanınız. Arada bir çuvalladığınız oluyor. Ama takılmıyorsunuz. Nasılsa delisiniz…
;D ;D Bu nası bişey ya eninde sonunda deliyim ama  ;D ;D

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
zırdeli çıktık be!
Neyse deha ile delilik arasında çok ince bir çizgi vardır demezler mi? ;D ;D ;DHeHe

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Ne varmış zırdelide oyy kıyamam yaa  sana bir sır verem  bende sendenim
ve aramızda serseriler varken biz onların yanında pekde havalıyız 

ya baksana akıllı delilerde var biz niye zırdeliyizzz :doverim :ciglik :ciglik :ciglik

M

mert.efe.58

Kullanıcı
27 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Bende ZIRDELİ çıktım ama gayet mutluyum. En azından yalnız değilim...:) Hem akıllı deli mi olurmuş...:)

Y

yağmur90

Kullanıcı
25 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
tokat
meraba ben size yeni katıldım ama bu testin sonucunu ile duygularımı aktarmak istedim.bu testin sonucu gerçektende dogru tam bir zırdeliyim yani çok özgürlükçüyüm herşeyi yapmak isteyen biriyim.bu testi gönderen arkadaşa tşkl

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
agokalper' Alıntı:
kulakları küpeliymişim  ;D ;D
Açılımını yazsana bakim merak ettim nasıl bir çizgisi var,belki oraya transfer olabilirim  ;D

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Su Perisi' Alıntı:
agokalper' Alıntı:
kulakları küpeliymişim  ;D ;D
Açılımını yazsana bakim merak ettim nasıl bir çizgisi var,belki oraya transfer olabilirim  ;D
sayfayı kapatmıştım ama hatırladığım kadarıyla.. Etrafımdaki delilerin farkındaymışım. Yeri geldiğinde delilik yapıyorumuşum fakat bu aslında sizden akıllıyım anlamına geliyormuş..  :D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Akıllı deli
Nasılsa deliyim yav kim tutar beni:)))

S

spiritualsigns

Cumartesi yapmıştım testi... zırdeli çıkıyor ama değilim... çılgınlıklarım yoktur... aklıbaşında delilikler yapıyorum ben.. :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Deli olduğumu öğrenmek için teste gerek yok belkim bi doktora İHTİYAÇ OLABİLİR :d
Hem ben kabul etmişim deliliğimi zaten. Deli olduktan sonna ne tür oldugunun önemi varmıki :d
Yeni bi tür ossun..
Ben muhalif deliyim.. :d