Dedikodudan neden nefret ediyoruz???

• Konbuyu başlatan hatice şengül
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde hatice şengül tarafından oluşturulan Dedikodudan neden nefret ediyoruz??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,661 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Dedikodudan neden nefret ediyoruz???
Konbuyu başlatan hatice şengül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan karagün
H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
ben ölesiye nefret ediyorum sizin düşüncelerinizi de alayım diyorum

I

ilkergs

Kullanıcı
23 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
dedikodu bir girdap gibidir, insanı içine çeker...bu aralar fazla dedikodu yapmaya başladım ordan biliyorum..hiç yapmazdım çünkü...kendimi iyi hissetmiyorum:)

D

donnie darko

Kullanıcı
13 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ne kadar nefret etsekte çoğu zaman dedikodu yaparız.özellikle kendimizi ilgilendiren bi laf kalabalığı olursa daha çok nefret eder daha çok konuşuruz :)

şuda bi gerçek insanlar arası en hızlı haberleşme dedikodudur ne yazıkki:)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Dediklerinin kodunu paylaşırsan tabii ki dedikodu olur :D
Şaka bi yana hani derler ya ''bu dedikodu değil olanı söylüyorum'' deli oluyorum..ne sır vereni,ne de dedikodu yapanı bünyem kaldırmaz :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
ne sır vereni,ne de dedikodu yapanı bünyem kaldırmaz
diyenden kork  :ahah

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dedikodu kaçınılmaz, zararlı olmadıkça ve eğlenceli oldukça "hafif sohbet" olarak adlandırabilirim ben de. :)
Sanırım bugüne kadar hiç kimsenin yüzüne söylemediğim bir şeyi arkasından konuşmadım, yani önünden konuşmuşumdur ama mutlaka yüzüne karşı dile getirmişimdir.

Ama;
ebruliyn' Alıntı:
...ne sır vereni,ne de dedikodu yapanı bünyem kaldırmaz :)
Özellike sır verenler, özeli deşifre edenler, ve bazıları bunu o kadar ustaca yaparlar ki... "sen deşifre ettin" e bile getirirler, kesinlikle affım yok benimde!

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Geçen arkadaş biriyle kötü olmuş baktım hemen,ben onun şu yaptığını,böyle olduğunu söylüyormuyum diye döküldü,hissettirmeden arada herşeyini anlattı...şok oldum ve güvenimi kaybetti....yazık dikkat etmek gerekir..

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dedikodu kaçınılmaz oluyor bazı durumlarda öncesi ya da sobnrası yok birileri yokken haklarında konuşuyoruz işte hepimiz..
ama en kötüsü de mesleki dedikodu..
bu çekilmez oluyor :(

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ebruliyn' Alıntı:
Geçen arkadaş biriyle kötü olmuş baktım hemen,ben onun şu yaptığını,böyle olduğunu söylüyormuyum diye döküldü,hissettirmeden arada herşeyini anlattı...şok oldum ve güvenimi kaybetti....yazık dikkat etmek gerekir..
He bir de böyle bir durum var! Zor anlarda diğer inasnların açıklarını ortaya çıkarmak, bunları kullanmak.. Fesatça yapılan dedikodudan ne kadar hoşlanmıyorsam bundan da o kadar hoşlanmıyorum.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dideM' Alıntı:
He bir de böyle bir durum var! Zor anlarda diğer inasnların açıklarını ortaya çıkarmak, bunları kullanmak.. Fesatça yapılan dedikodudan ne kadar hoşlanmıyorsam bundan da o kadar hoşlanmıyorum.
Üstelik o zor anlarda insanlar ne kadar açık olurlar değil mi? Az biraz "anlat ya, paylaş sıkıntını" demek yeterli. Ama bu anlatılanları ortaya döküvermek, dedikoduculuğun en alası!

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
ya dedikodu yüzünden öyle canım yandı ki anlatacak kelimem yok sizden de ilginç şeyler çıkmalıydı bu konuda

ben yapmıyorum ama beni yerden yere çarpanlar var hissediyorum bu hastalıktan
insanları kemoterapi ile anca iyileştirebiliriz çünkü kanserden farkı yok

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
hatice şengül' Alıntı:
ya dedikodu yüzünden öyle canım yandı ki anlatacak kelimem yok sizden de ilginç şeyler çıkmalıydı bu konuda

ben yapmıyorum ama beni yerden yere çarpanlar var
Neden bizden ilginç şeyler çıkma beklentisinde oldun anlayamadım Hatice.
Bazı olaylar yaşanmışlıkla ilgilidir.
Ki siz bu durumdan çok dertli olduğunuzu belirtmişsiniz, yani sizin daha fazla bize aktaracak ve bu olaylara bakış açımızı geliştirecek bilgiler aktarmanız gerekmez mi, yorumunuza göre ?  :-\

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hatice şengül' Alıntı:

ben yapmıyorum ama beni yerden yere çarpanlar var hissediyorum bu hastalıktan
insanları kemoterapi ile anca iyileştirebiliriz çünkü kanserden farkı yok
Dedikodu yapmamızı mı tercih ederdin Hatice?
Bana şunu şunu yaptılar... böyle böyle davrandılar... tarzı bir şeyler yazarak mı katılmalıydık yani konuya?

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
yoooo benim öyle bir niyetim yoktu
deşarj olmak iyidir
ama dediğiniz yolla değil benzetmelerr hoşuma gidiyor

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hatice şengül' Alıntı:
yoooo benim öyle bir niyetim yoktu
deşarj olmak iyidir
ama dediğiniz yolla değil benzetmelerr hoşuma gidiyor
İyi de bu dedikodu olmaz mı Hatice?
Bize yanıt veremeyecek, nedenlerini açıklayamayacak kişileri, olayları burada konu etmek?

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
yanlış anlaşılmalar hoş değil

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dedikodu en nefret ettiğim şeydir..helede yüzüme gülüp arkamdan iş çeviren dedikoducular yokmu,yalanla dolanla özel hayatımı karıştırmaya çalışan yüzüne vurduğum zaman güçlü pozisyonunu alan maskeli kişiliksizler benim için...ben sadece dedikoducuların bu yönünden bahsettim,çünkü canım çok yandı bu yapıya sahip dedikoducular yüzünden  :mad:

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Dedikodudan hepimiz nefret etsekte zaman zaman ufakda olsa kaçamak yapmayan insan sayısı azdır herhalde yinede en fena şekli yüzüne gülüp ne iyisin hoşsun deyip arkasından konuşmak vede kişinin arkasından yanlış anlamalara sebebiyet olacak ortamı hazırlayacak şekilde yorumlar yapmak