Dan Brown Kitapları ve yorumları....

• Konbuyu başlatan sansliarzu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde sansliarzu tarafından oluşturulan Dan Brown Kitapları ve yorumları.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,466 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Dan Brown Kitapları ve yorumları....
Konbuyu başlatan sansliarzu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
S

sansliarzu

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
KITAP MERAKLISI ARKADASLARLA BURADA BULSUMKA COK GUZEL GERCEKTEN.BEN SIZE YAZAR OLARAK DAN BROWNU TAVSIYE EDIYORUM ARKADASLAR.HARKULADE BUR ZEEKASI VAR GERCEKTEN INSANI COK ETKILIYOR.YAZDIGI ROMAN ÖYLE SIRADAN BIR ROMAN VE KONUYU ICERMIYOR.ARASTIRMALARA ISTINADEN YAZDIKLARI DA VINCININ SIFRESI.DIGITAL KALE VE DIGER IKI KITABI GERCEKTEN SÜPER.UNLU BIR YAZAR DIYE TAVSIYE ETMIYORUM SIZLERE BENCE YARATICILIGI ICIN OKUMAYA DEGER KITAPLARI VAR ::)

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
dijital kaleyi bnde okudum gerçekten tek kelimeyle harika bi kitap tavsiye ederim bnde.. ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Paylaşımın için teşekkürler..

Arkadaşlar Kitap Önerilerinde bulunurken daha açıklayıcı konular açmaya özen gösterin. Yazarı Basın yeri içeriği vs.

S

sansliarzu

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
safari sagol ıkazın ıcın :DDAN BROWN BILDIGIM HEP ALTIN KITAPLAR YAYINEVINDEN CIKARIYOR KITAPLARINI.
BILDIGIN ÜZERE DA VINCI KODU(SIFRESI)FILME CEVRILDI.BURADA HARVARD ÜNİVERSITESI SIMGEBILIM PROFESÖRÜ ROBERT LANGDON VE SOPHİE NEVEU,ONUN ÖLDÜRÜLEN BUYUKBABASININ CINAYETINI CÖZMEYE CALISIYORLAR AMA BU SIRADAN BIR CINAYET OLAYI DEGIL.SIFRELERLE ULASILAN BIR SIRRI CÖZUYORLAR.OKUMAN LAZIM ANLATMAK BIR YERE KADAR.
MELEKLER VE SEYTANLAR
DA VINCI KODU
IHANET NOKTASI
DIGITAL KALE YAZARIN KITAPLARI...
SÜLEYMANIN ANAHTARI KITABI DA CIKMAK UZERE SANIRIM BELKI DE CIKMISTIR DA CEVIRISI YAPILAMAMISTIR:)

MELEKLER VE SEYTANLAR KITABINDAKI PROFESÖR KARAKTERI OLAN ROBERT DA VINCIDE DE VAR.
MELEKLER VE SEYTANLAR DA EGER ILGILENIRSEN BILMIYORUM.ILLUMINATI ADLI BIR TARIKAT VE KATOLIK KILISESI ARASINDA GECEN ESRARENGIZ OLAYLARI ANLATIYOR.ROMAN VATIKAN(ROMA)DA GECIYOR.FARKLI YERLERDE KATOLIK KILISESININ GÖREVLILERI ÖLDURULUYOR.YINE SIFRELI CINAYETLER.

DIGITAL KALE ROMANINDA KIRLMAYACAK BIR SIFRE KIRILMAYA CALISIYOR.BILGISAYARLARIN BILE CÖZEMEDIGI BIR SIFRE GERCEKTEN GUZELDI BU KITAP DA:)

IHANET NOKTASI UZAYDAN GELDIGI IDDIA EDILEN BIR METEORU ASLINDA NASANIN BIR UYDURMASI OLDUGUNU ORTAYA CIKARAN ENTRIKALARLA DOLU BIR KITAPTI.GERCI TUM KITAPLARI BÖYLEYDI DAN BROWNUN.

YANI UZUN LAFIN KISASI ZEKI BIR BILIMSEL KURGU ROMAN OKUMAK ISTIYORUM DERSEN HEPSINI TAVSIYE EDERIM SANA:)YALNIZ BUTUN KITAPLAR SADECE BENCE OKUMA MERAKLILARININ ILGISINI CEKECEK VE KENDINE KULTUREL BIR SEYLER KATMAK ISTEYENLERE GÖRE.OKUMANI TAVSIYE EDERIM DOGRUSU.
UMARIM ACIKLAYICI OLMUSTUR:) :p

S

sansliarzu

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
MELIKE ILGIN ICIN TESEKKUR EDERIM ;)EVET DIGITAL KALE GERCEKTEN GUZELDI YAZARA HAYRAN KALDIN MI SEN DE? BENI COK ETKILEMISTI. :D

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bni de gerçektn çok etkiledi da vinci şifresi yle melekler we şeytanları da en kısa sürede okumak istiorum.. ;)

A

aslı74

Kullanıcı
29 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
davincinin şifresi birazsıkı başlıyo ama sıklıp bırakma devam ettt :)

H

hayal_12

Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi ve Digital Kale'yi okumuştum.. Sıraya koyup da okuyamadığım bir iki kitabı daha var.. Dan Brown inanılmaz zeki bir adam.. Öylesine ilişkiler öylesine garip şeyler olur ki, bazen olayları takip etmekte zorlanıyor insan.. En sonunda da şöyle kuvvetlice bir, "vay bee" dedirtiyor insana.. Da Vinci Şifresi'ni okuduktan sonra bir hafta boyunca etrafımdaki her ince çizgiye, ya da motife anlamlar yüklemiştim ben..  ::)

S

sansliarzu

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
hayal_12 kesınlıkle katılıyorum.ben melekler ve seytanları okudugumda ıste oarad şapel katedral ne bıleyım katolık yapılarından bahsedıyordu.gözumde bır yere kadar canlandırıyordum.turıst rehberlıgı okudum sanat tarıhı dersımız vardı oradakı tum yapıları sonra ögrenmıstım.hatta gıdıp hocaya sımgebılımcılık nedır hocam dıye bıle sormustum gercı orada acıklıyordu ama hoca da duymadım dedı.bır de öyle ögrenınce kıtap benı bambaska etkılemıstı.ıhanet noktasını da okumanı tavsıye ederım ondan da memnun kalacaksın:)aynen dedıgın gıbı ben de etrafıma dıkkat edıyorum her motıfe anlam verıyrodum guzeldı :Dfılmını ızledın mı pekı Da VINCININ SIFRESİNİN? :)

H

hayal_12

sansliarzu' Alıntı:
hayal_12 kesınlıkle katılıyorum.ben melekler ve seytanları okudugumda ıste oarad şapel katedral ne bıleyım katolık yapılarından bahsedıyordu.gözumde bır yere kadar canlandırıyordum.turıst rehberlıgı okudum sanat tarıhı dersımız vardı oradakı tum yapıları sonra ögrenmıstım.hatta gıdıp hocaya sımgebılımcılık nedır hocam dıye bıle sormustum gercı orada acıklıyordu ama hoca da duymadım dedı.bır de öyle ögrenınce kıtap benı bambaska etkılemıstı.ıhanet noktasını da okumanı tavsıye ederım ondan da memnun kalacaksın:)aynen dedıgın gıbı ben de etrafıma dıkkat edıyorum her motıfe anlam verıyrodum guzeldı :Dfılmını ızledın mı pekı Da VINCININ SIFRESİNİN? :)
Evet filmini de seyrettim ama kitap kadar etkilemedi beni.. Çünkü çoğu sahneyi önceden tahmin etmek pek de iyi gelmiyor.. Şurda şöyle olacaktı, burda böyle olması gerekirdi demekten filmi seyredemedim ağız tadıyla :) İhanet Noktası şu an sırada.. Aldım bekliyor.. Bakalım zaman bulursam okuyacağım inşallah.. Seninki iyiymiş ben köyüme gittikten sonra, eski birkaç yıkık ev var gidip onalrın sağına soluna bakmıştım.. Birtakım çizgiler falan var ama ben onları "şifre" diye okumaya çalışmıştım.. Şimdi düşünüyorum o halim oldukça komikti..  :)

S

sansliarzu

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
EVET HAKLIISN FILMI KITABI KADAR ETKIILEMIYOR INSANI.AKTÖR CEKIMINI DE BEGENMEMISTIM BEN TOM HANKSİ DE SEVERIM AMA GEORGE CLOONEY DAHA IYI YAKISIRDI ROLE YANI KITAPTAKI ANLATIMA UYARDI.HEM KITAPTA UZUN SURE OKUDUGUN KEYIF ALDIGIN MERAKLA TAKIP ETTIGIN OLAY DÖNGÜSÜ BIR ANDA GECIP GIDIYOR BIR CIRPIDA.BENIM DE BU HOSUMA GITMEMISTI.ASLINDA MELEKLER VE SEYTANLARA FILM CEKILMIS OLSA ACAYIP BIR HARCAMA YAPILMAK GEREKIR DA VINCI SIGRE ICIN BILE HARCAMA COKTU VE DEHSET BIR FILM OLURDU. :D

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
bence Dan Brown'un en iyi kitabı melekler ve şeytanlar.İnsan okurken elinden bırakamıyor kitabı...
şunu da söylemek isterim ki Dan Brown tüm kitapları birbirine benzer.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
erhan1067' Alıntı:
bence Dan Brown'un en iyi kitabı melekler ve şeytanlar.İnsan okurken elinden bırakamıyor kitabı...
Çünkü odaklandığı nokta belli... :)

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
erhan1067' Alıntı:
tabi ki bu noktası da var fakat olay hep aynı şekilde devam ediyor ve hep aynı şekilde bitiyor.Eğer bir kaç kitabını üst üste okursanız romanda kimin ne yapıp yapmaycağını bile kestirebilirsiniz

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
erhan1067' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
erhan1067' Alıntı:
tabi ki bu noktası da var fakat olay hep aynı şekilde devam ediyor ve hep aynı şekilde bitiyor.Eğer bir kaç kitabını üst üste okursanız romanda kimin ne yapıp yapmaycağını bile kestirebilirsiniz
Aynı noktadayız. :)

A

Ag

Kullanıcı
22 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kitaplarının akıcı olmasının sebebi yalın anlatımı bence. sanki senaryo gibi okurken film izler gibi direk canlandırabiliyorsun bu sürüklüyor insanı.