Çok mu geç kaldım?

• Konbuyu başlatan cigdos85
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde cigdos85 tarafından oluşturulan Çok mu geç kaldım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,603 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Çok mu geç kaldım?
Konbuyu başlatan cigdos85
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manas
C

cigdos85

Kullanıcı
7 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Merhaba,

Bu bir itiraf,bu bir vicdan rahatlatma yazısı...

23 yaşındayım.Bugüne kadar hayatımda sadece iki kişi en yakınım oldu; annem ve ablam.
Babam hiç yakınım olamadı,olmaya çok çalıştı ama olamadı.O benim için sadece baba oldu.
Saygıda kusur etmediğim,sevgimi belli edemediğim,sözünü dinlediğim babam oldu.
Hep arkadaş olmak istedi benimle,canım sıkkın olduğunda konuşmak,aşık olduğumda bunu kabullenmek zorda olsa anlamak,yardım etmek istedi.Ama ben ondan hep kaçtım,herşeyimi sakladım,hep mesafeli oldum.
Babama 3 hafta önce ilerlemiş bağırsak kanseri teşhisi konuldu.4 saatlik ameliyat geçirdi,5 gün yoğun bakımda kaldı. Bu hafta kemoterapiye başlıyacaz.
Hep 'kendini geliştir' diyoruz ya.  Geç oldu ama ben sonuna kendimi geliştirdim. Şimdi babamlayım,yanındayım,arkadaşıyım,dostuyum,kızıyım. Ve anladımki o benim bi parçam. Hiç böyle olacağımı tahmin etmemiştim ama onu yoğun bakımda gördüğümde içimden dua ettim Allahım lütfen o kalksın orda onun yerinde ben yatıyım diye.
Beni affet babacım..  Hayatımda ne anlam ifade ettiğini çok geç anladığım için. :'(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
neden bilmiyorum benimde gözlerim doldu.. belkide neden bilmiyorum'un altında bir sürü şey var.. ama sonuçta hatamızın farkına varıp kendimize çeki düzen vermek değil mi..

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
canııım ya gözlerim doldu okurken inan hem üzüldüm hemde aslında sevindim senin adına çünkü çok geç olmadan adım atabilmişsin ya uçurumdan aşağıya düşmüş olsaydınnn  :'( :'( :'( biliyomusun aslında senin suçun yok bence çünkü senin yaşadıklarını bende anneme karşı hissediyorum bazen işteeee :-[ ama duygular karşılıklı yani bişeyler eksikti muhakkak.. babanla aranızda iletişimde sorun olmasa bunlar yaşanmazdı inan bana ama enazından sen adım atabilmişsin bu çok çok güzel bian senin yerime koydum kendimi :'( allah babana bol şifa versin..

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bence gec kalmamışsın aslında tam zamanı yazını okurken yaşadığım olaylarla aynı şeyler olduğunu farketdim eskilerle hüzünlendim biraz ama unutma her gecin tabiki bir erkeni olcaktır sen bunu başaranlardansın teşekkrüler emeğine sağlık

ALLAH BABANA ACİL ŞİFALAR SANADA SABIRLAR VERSİNN

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hep deriz ya insan sevdiğinin değerini ellerinin arasından kaydığında anlar diye . inan çok üzüldüm  :'(  eminim senden beklediği ama bir türlü alamadığı yakınlığı şimdi hayatına anlam katar babanın. biliyoruz ki kanser moralle iyileşir. senin sevgin onu ayakta tutar inşallah gönülden diliyorum. allah acil şifalar versin.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Çok mu geç kaldım?
Evet fazlası ile hemde yetişebile aşk olsun valla.

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İlginç bir durum demeyeceğim çünki kısmen benim de başımda.
Babam sağlıklı şükür, sohbet ederiz konuşuruz ama şöyle sarılayım dertleşeyim istemem, o ister ben kaçarım.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
manas' Alıntı:
Babam sağlıklı şükür, sohbet ederiz konuşuruz ama şöyle sarılayım dertleşeyim istemem, o ister ben kaçarım.
Benimde babam saglıklı şükür,ama bende kaçarım..Bu kaçmamın sebebi,küçükken sevgisini gösteremeyişi ve şimdi göstermek siteyişinden olsa gerek..Ama dedigim gibi çokda seviyorum ama içimden çıkaramıyorum sevgimi..Bazı duygular yerinde gerekli..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su perisi' Alıntı:
manas' Alıntı:
Benimde babam saglıklı şükür,ama bende kaçarım..Bu kaçmamın sebebi,küçükken sevgisini gösteremeyişi ve şimdi göstermek siteyişinden olsa gerek..Ama dedigim gibi çokda seviyorum ama içimden çıkaramıyorum sevgimi..Bazı duygular yerinde gerekli..
Ah ne büyük bir keyfi kaçırıyorsunuz. :(
Babamı kaybettiğimde, o 80'lerde, ben 40'a girmek üzereydim.
Ve o yaşımda bile kucağında otururdum.
Ölümünden bir gün önce yoğun bakımda, bana baktı ve "yatağın altına saklanda gitme benimle kal, sohbet ederiz, çok uzun zaman oldu seninle anlatmayalı..." dedi. Keşke mümkün olsaydı saklanabilseydim.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bu konuda bende şanslıyım galiba kardeşim yağcısın sen desede her fırsatda o tombiş yanaklarını öperim, sarılırım, şakalaşırım babamla :)

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
su perisi' Alıntı:
manas' Alıntı:

Bana yakın geldi anlattıkların su perisi belki de budur problem.