Çocukluğumuzda Yaptıklarımız

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan Çocukluğumuzda Yaptıklarımız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,275 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Çocukluğumuzda Yaptıklarımız
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ibrahim58
G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
bakkala gittiğimde kalan para ile çikolata almak.

kavga ettiğimizde küstüğümüz arkadaşımızdan verdiğimiz şeyi geri istemek.annelerin deyimi ile çingenelik yapmak  ;D

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
''''''''''-Kedinin dört ayak üstüne düşüp düşmediğini görmek için kediyi balkondan atmak.''''''''''

:eek:  bunu yapan bir çocuk çok psikopat olsa gerek  :-X

:-\

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
-Demir parmaklığı olan  evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek.

bunu yabdm die kadının biri bni kovalamıştı   :ahah

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
- Mahalleden arkadaşlarla çekirge avına çıkar,topladığımız çekirgeleri ağzı kapalı kavanozlara tıkar,onları seyrederdik.
Daha sonra da bırakırdık.

Şİmdi düşünüyorum da evet bazı şeyler küçükken yapılıyor. Şİmdi desen yap diye aslaaaaaaaaaa :) :D

M

Marie

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Benim kardeşim bir keresinde bahçeden örümcek bulup benim yatağama koymuştu :mad:
Korkunçtu :( :(

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
ağaçların tepesine çıkıp karanlık olunca seni aramalarını yukardan seyretmek annenin akşam için elceğizleriyle sardığı bir tencere sarmayı sokoğa çıkarıp arkadaşlarınla dibine kadar yemek daha yazımmi .............

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
bayram ziyaretinde büyüklerin yanlarına gitiğimde hepsi küçükken yaptığım yaramazlıkları anlatıyo hemde bzizm oğlanların yanında hele bir tanesi o afacandan böle bir insan olacağını hiç düşünmezdim demezmi

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
ya bende cocukken cok yaramazdim yemek yemedigim icin annem cikolatalari saklardi bende onlari bulmak icin evi altust ederdim bulurdum ve annem farkedinceye kadar gizli gizli yerdim  :D  hatta abim sen buyuyunce cok cadi olucan derdi ama sukur oyle olmadim  ::)

R

reyyannur

Kullanıcı
26 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
ne olursa olsun çocukluk çok güzel bişey çok keyif aldm okurken hey gidi çocukluk  :p :D

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
bıldırcın' Alıntı:
-Demir parmaklığı olna evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek.
komşumuzun balkon demirlerine yapardım.