Çocuklar!!

• Konbuyu başlatan Kristal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Kristal tarafından oluşturulan Çocuklar!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,714 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Çocuklar!!
Konbuyu başlatan Kristal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
B

bıldırcın

çocuk her yerde güzel ama bu kareler insanın içini acıtıyor
özellikle yıkıntıların arasından çıkan emzikli bebek resmini ilk gördüğümde etkisinden kurtulamamıştım günlerce...
İnsanlara zulmedip ufacık çocukların canını yakan zihniyeti kınıyorum...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
:(

böyle fotografları görünce insan kendi haline cok şükrediyor ve onlara bi anlık bile olsa dua ediyor..

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
en çok üzüntü veren de savaştaki o masun çocukların durumu. :-[
Allah'ım sen o masum çocuklara yardım et inş. -amin-    :'(

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
:'(    Neden en ağır bedeli onlar ödüyor ki...  :'(

S

simona

:(
gerçekten çok üzüldum....
insanlık kaldı mı acaba bu vahşi dünya da?!

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Bu işler dua etmekle olmuyor bu kesin.. Yeterli olsada olmasada karşı çıkılması ve gücü olanların somut yardımlarda bulunması lazım.. Onlara yapılan maddi yardımların yetersiz olduğu zavallı çocukların savaş alanında çekilen fotoğraflarından belli.. Lütfen savaş çocuklarına yapılan bütün yardımlara destekte bulunalım..

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bu dünyaya çocuk getirmek büyük bir sorumluluk çünkü bazen iş sizin yetiştirme iyi ahlaklı hale getirme topluma kazandırma durumunuzdan çıkıyor ve elinizde olmayan olağandışı yollara sürükleniyor ve bu sorumluluğu taşıyabilirmiyim bilmiyorum bu tür şeyleri düşünmek için erken ama benim bile resimlere bakarken içim cız ediyor o çocuklar o topraklarda nasıl yaşayabilirler  :'(

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
insanları yaptığı kötülükleri yarattıkları kaosu bu çocuklara çektirmeye hakları varmı diye düşünmeden edemiyor insan :mad: tek suçları doğmak sanki :'(

S

senarist081

Gülermisin ağlar mısın?Biz en iyisi şükredelim halimize!!Savaşın kucağında yapayalnız kalan kadın-erkek,yaşlı,çocukların da Allah yardımcısı olsun..

K

kamuran

Resimler harika, ancak bunları bize ulaştırdığın için sen de öyle Kristal! Teşekkürler! :)

Ağlanacak, sevimli bulunacak tüm çocuk görüntüleri, işte dünya, işte hayat...  :) ve  :'(

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
YA ONLAR NE KADAR MASUM NE KADAR ADALETSİZ Bİ DÜNYA BAZI ÇOCUKLAR NE KADAR DA ŞANSLI BU ÇOCUKLARIN GÜNAHI NE NE BİÇİM İNSANLIK BU UFACIK ÇOCUĞUN BAŞINA SİLAH DAYAMIŞLAR ÇOK ACI ALLAHIM SEN HERKESE AKIL VER ÇOCUKLAR AĞLAMASIN ÜZÜLMESİN ...
ÇOK KÖTÜ OLDUM YA  :( :mad: