Çocuk Yüreği Unutur Ama Asla Bağışlamaz..!

• Konbuyu başlatan crt
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde crt tarafından oluşturulan Çocuk Yüreği Unutur Ama Asla Bağışlamaz..! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 72,142 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Çocuk Yüreği Unutur Ama Asla Bağışlamaz..!
Konbuyu başlatan crt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
ewet kesinliklekatılıyorum bendebirzamanlar çocuktum zihnim yeni dökülmüş harç gibiydi hiçbireyi unutmadım unutmayıdadüşünmüyorum vebiliyorum ki kimsenin yaptığıyanına kar kalmaz hesabı elbet sorulur :mad:

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Üzülme çocuk gün olur sende kadroya geçersin diyeceğim ama kimileri doğuştan şanslıdır...
Unutma  sakın.! Umutsuzluğa kapılmak yok işini şansa bırakmayacak kendi kaderini kendin çizeceksin...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Anne-babarıda dahil çocuklarına sahip çıkmıyor ve kim onları çaresizliğe,sefalete terkediyorsa kınıyorum alayınızı...
Hepiniz kahrolun.!

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Kirlendi dünya bozuldu insanlık .!
Omuzlarında hayatın yükü ama olsun yine de Büyüme sakın diren çocuk..Öpüyorum o minik ellerinden ...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Canımsın tatlı çocuk ...Diren büyüme sakın...
Bilme yalanı -riyayı ...Tanıma bu kirli dünyayı.!

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Ve direnmeyi bilmiyorsanız
Kül olun savrulun dağlara taşlara
Belki hayat yeniden fışkıracaktır o zaman
Bu kentin ışıksız varoşlarından.
Ahmet TELLİ

Sefalete mahkum etmeyelim onları ...Bilinçlenmeli artık toplum..Anne ve babalar...
Siz bakmayın devletlü büyüklerin dediklerine..Kaliteli yaşamak bu değil.! bu kadar çocuk çok fazla...

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
crt' Alıntı:
Ve direnmeyi bilmiyorsanız
Kül olun savrulun dağlara taşlara
Belki hayat yeniden fışkıracaktır o zaman
Bu kentin ışıksız varoşlarından.
Ahmet TELLİ

Sefalete mahkum etmeyelim onları ...Bilinçlenmeli artık toplum..Anne ve babalar...
Siz bakmayın devletlü büyüklerin dediklerine..Kaliteli yaşamak bu değil.! bu kadar çocuk çok fazla...
Sevgili Ayfer Abla'cığım Ahmet TELLİ çok sevdiğim bir şairdir. Kendisiyle üniversitedeyken tanışma şansı yakalamıştım. Çok mütevazı samimi bir şair. Meslektaşım olması ise çok güzel.

Paylaşım çok güzeldi teşekkürler ablacığım.

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
crt' Alıntı:
'Çocuklar masumdur kimliksiz gelir dünyaya.Meshep-din-dil-ırk yüklemesi sonradan empoze edilir onlara.'
(crt)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=608526965837078&set=a.359203864102724.79559.359130040776773&type=1&theater
Aslında çocuklar sadece 5 yaşına kadar masum. Biraz acımasız gibi gelebilir ama çocukken yaşadığımız hangi şeyi unuttuk ki hayatımızdaki bütün öğretmenleri unuttuk ama ilkokul öğretmenimizi unutmadık çünkü hafızamızın en iyi olduğumu yaşlardır çocukluk yaşları. Günümüzde ise masum çocuk sayısı o kadar az ki dünya ile çocukların yürekleri de kirlendi.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Bana bir ülkenin gülüşünden bahset .Çocukların nasıl öldürüldüğünü anlatmadan.Eğer gülemiyorsa bir ülke.Orada bütün çocuklar zaten ölüdür.!

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Tüm Şerefsizler Korkulu Bakışlarında Gizlidir Çocukların.