CemYılmaz bombayı patlatıyor!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan CemYılmaz bombayı patlatıyor! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,972 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı CemYılmaz bombayı patlatıyor!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

CemYılmaz bombayı patlatıyor!Yeni filmi Temmuz'da başlıyor...
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni film çekimlerine Temmuz ayının sonlarına doğru başlayacağı söyledi.
Yılmaz'ın yönetmen ve oyuncu olarak çektiği GORA ve devamı niteliğindeki AROG filmleri başkent Londra'da düzenlenen bilim kurgu film festivali SCI-FI London'da gösterime girdi. Apollo Piccadialy Circus adlı sinemadaki film gösterisi öncesi CİHAN'a konuşan Yılmaz, GORA filminin SCI-FI tarafından izlenilip beğenildiği ve bu yüzden davet edildiklerini söyledi. SCI-FI London Film Festivali'nin bu işi 8 yıldır yaptığını söyleyen Yılmaz, "GORA filmini de biz 2003 yılında çektik ve 2004 yılında vizyona girdi. Bu süreç içinde bu festivali düzenleyenler bizim hem GORA hem AROG filmimizi takip etmişler ve ilgilerini çekmiş. Bunu burada göstermek istediler ev bu yüzden bizi davet ettiler. Biz de seve seve geldik." dedi. Yılmaz ayrıca yeni film çekimlerine de Temmuz ayının sonlarına doğru başlayacağı haberini verdi.

Filmlerinin bu tür bir festivalde gösterilecek ilk Türk filmi olduğunu söyleyen Yılmaz, film gösterimi öncesi sahneye çıkarak gelen seyircilere İngilizce yaptığı konuşmada espriler yaptı.

Süperonline

S

spiritualsigns

Bu adam sadece stand up yapmalı... filmlerde o havayı bulamıyoruz...

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bence filmleride iyi ne yapsa beğeniyorum.. çok başarılı bence

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Cem Yılmaz yine kendinden sıkça söz ettirecek bir film ile karşımızda "Yahşi Batı"

Yahşi Batının ilk görüntüleri ortaya çıkmaya başladı..İşte O resimler:

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben bu adamı bi türlü sevemıyorum yaptığı esprilerde komık değil.. Beyazdan başka tanımıyorum ben.. :) :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bu adam her kareye yakıştırmasını biliyor...Bneden bekleyenlerinin arasında ilk sıradayım :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Harun' Alıntı:
hahhaha  ;D ;D

yahşi batı filminin ışıklandırmaları ve kostümleri süper olmuş. merakla bekliyorum. renkler harika.
Beyaz la onu bir tutamayız...Her ikiside farklı kulvarda yol alıyor...Beyazı da görmek isterim beyaz perde de...Talk showlardaki gibi başarılı olacak mı acaba...

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet tabi ki ama bi fark oldugunu düşünmüyorum..Beyaz da iyi iş çıkarıyo :) :) Sadece şunu söylemek istedim.İtici geliyo bana cmylmz=)söylediklerinde komık bişey bulamıyorum