Cem Yılmaz'dan (ingilizce) Nasrettin hoca fıkrası -alt yazılı

• Konbuyu başlatan ThuNDeR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde ThuNDeR tarafından oluşturulan Cem Yılmaz'dan (ingilizce) Nasrettin hoca fıkrası -alt yazılı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,833 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Cem Yılmaz'dan (ingilizce) Nasrettin hoca fıkrası -alt yazılı
Konbuyu başlatan ThuNDeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Süper bir proğramdı gerçektende tekrar hatırlamak güzel oldu Osman teşekkürler :)
Perşembe tekrarı var kaçıranlara veya yeniden izlemek isteyenlere duyurulur ben yeniden izliyor olucamda sizi bilmem :)

Y

yigitarslan

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bende izledim
komikti
:)

teşekkürler paylaşım için:)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bende izledim ama çok uzun süre ingilizce konuşması bana biraz saçma geldi,kime neyi ispat etmeye çalıştı  anlamadım

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
yirim ben o adamı ya :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Var mısın? Yok musun? yarışmasından gıcık kaptıgım kadar hiç bir yarışmadan kapmadıgım için bakmadım,sadece reklam arasında oda Cem yılmazı sevdigimden 3,5  dk bakmışımdır...
Sinir oluyorum ya" benim kutumdan elektirik alıyor musun?" ne bu yani,milletde gülüyor..Bende bu millete gülüyorum  :mad:

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Su Perisi' Alıntı:
Var mısın? Yok musun? yarışmasından gıcık kaptıgım kadar hiç bir yarışmadan kapmadıgım için bakmadım,sadece reklam arasında oda Cem yılmazı sevdigimden 3,5  dk bakmışımdır...
Sinir oluyorum ya" benim kutumdan elektirik alıyor musun?" ne bu yani,milletde gülüyor..Bende bu millete gülüyorum  :mad:
yokuuuuuumm diyooooorrr.  ;D

İnsan televizyona bakınca neden sinir olur ki. Sinir oluyorsanız izlemeyiniz

Daha önce ben bu konuya gayet uzun bir yorum yazmıştım. Fikirlerim değişmiş değil :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
maxMESA' Alıntı:
Su Perisi' Alıntı:

yokuuuuuumm diyooooorrr.  ;D

İnsan televizyona bakınca neden sinir olur ki. Sinir oluyorsanız izlemeyiniz

Daha önce ben bu konuya gayet uzun bir yorum yazmıştım. Fikirlerim değişmiş değil :)

2 dk kanallar arasında gezinirken denk geldi yahu..Bakmadım diyorum ya...En çok sinir oldugum programın başında yer alıyor sonra yemekdeyiz arkasından desti izdivaç programları  :-X
Cem YILMAZ için bile bakmadım Adriana lima, Carmen electra geldiginde de 50 cend geldigindede bakmadım  :-X

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ufak bir yanlışlık yapmışım  ;D Carmen electra Beyaz show' a gelmişti ama ona bakmak isterdim ama haberim olmadı,ertesi gün haberlerde gördüm  ;D