çekirdek aile:=)

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde sehla tarafından oluşturulan çekirdek aile:=) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,032 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı çekirdek aile:=)
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
ooo  :eek: aslında çok acayip değil bizim gebzede otururken bi komsumuz vardı 18 kardeştiler  ;D acaba pansiyon tarzı evler yaygın ya hani yurt dışında öyle bir yer olabilir mi orası ?

A

ayben

Harika yaa oldum olası kalabalık ailelere bayılmışımdır.  :-[ :p

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bende öyle...
ama çocuk sorumluluktur.
Hayırlı olmasıda hayırsız olması da anne babanın elinde
olduğu için ben maksimum dört çocuklu bir aileyi tercih
ederimm. ::)

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
diptnot:Bu aile zengn bir aile olduğu için herşey güzel
gözüküyor...Fakir aileleri düşünmek lazım bir de  ???

A

ayben

Uğur söylediğin her düşünceye ben de katılıyorum. Yoksul bir aile olsaydı bu kadar çocuk ne yapardı, ne içerdi, giyerdi. Herşey o kadar basit değil...

K

Kristal

Ülkemizde bu kadar kalabalık ailelerde var ama farkı yaşam standartları daha düşük seviyede...

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
arkadaşların dediği gibi bunlar zengin olduğu için rahat görünüyorlar herşey halledilmiş yoksa durum bu kadar iyi görünmezdi eminim

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
hepsi birbirinin büyümüş de küçülmüş hali  :D

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Biri de yolda galiba.... :D

Herşey de yolunda....Ne mutlu....

B

bıldırcın

o evde yaşamak ne kadar keyiflidir ya anne baba olmak değilde o evin çocuklarından biri olmak isterdim

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
:) ne çekirdek aile bea.. demekten kendimi alamadım..

Daha öncede gördüğüm karelerdi.. Yeniden görmek güzeldi.. Teşekkürler.

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ayben' Alıntı:
Uğur söylediğin her düşünceye ben de katılıyorum. Yoksul bir aile olsaydı bu kadar çocuk ne yapardı, ne içerdi, giyerdi. Herşey o kadar basit değil...

her ne kadar aile maddi olarak ihtiyaclarını karsılasa bile, manevi olarak onlara tek tek karsılık verebiliyo mu acaba? Türkiye de durum daha vahim, ama gecen gün tv de cıkmıstı, 12 cocugu var ve halinden gayet memnun :-X, daha cocuk istemedğini söylemiştii adam :), cok ilginc..
:-\  cocuk sorumluluktur, basit bi olay değil cocuk yetiştirmek..hele ki bu zamanda... :-[ :(