ÇALIŞMADAN ZENGİN OLUNURMU??

• Konbuyu başlatan payro
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde payro tarafından oluşturulan ÇALIŞMADAN ZENGİN OLUNURMU?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,691 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı ÇALIŞMADAN ZENGİN OLUNURMU??
Konbuyu başlatan payro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
bazıları kendi kazandığı paranın tadını bilmez. bende kendi kazandığım para haricindekileri bilmem :) bi keresinde gezmeye giderken cebime para sokuşturmuşlardı o paranın nereye gittiğini bile bilmiyorum :D

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ne kadar zengin olursan ol, içinde hep bir kötülük varsa kusura bakma sen insanlıktan çıkmışsın demektir.........Bunu dedikten sonra payro yazın için teşekkürler,güzel bir payşalım ama bana göre değil ;)

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Çok söz yalansız, çok mal haramsız olmazmış  :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
valla ölüm hak,miras helal...Hiçbiri değilde Onu alabilirim ;D

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
aslında ben bu noktada hırsızların hakkının yenildiğini düşünüyorum adamlar gecenin köründe 3-4ncü katlara hatta dahada abartıp var 5-6ncı gibi katlara tırmanıyolar üstelik mesele terse eminim çok terliyolar birincisi korku telaş gerilim her şey var üstelik yakalanmamak için koşuyolar kilometrelerce tamam yaptıkları şey yanlış ama çok zahmetli bunu kabul edelim. hırsızlığın seçenekler arasından çıkarılmasını talep ediyorum.
:) ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Olunur olunur, istisnada olsa öyle:d

Keza hepsi için çalışmak lazım, yani bir hırsız yada dolandırıcı olmak içinde çalışmak laızm :d
Hırsız ve dolandırıcıda çalışmakla olunur :d

Emeğe saygı lütfen :d