BURÇLAR

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan BURÇLAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 70,688 kez görüntülenmiş, 437 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BURÇLAR
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rock_girl
M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
hm titiz hmde ayrıntılara çok önm werir en belirgin özellikler...

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
evet birde çok meraklı ve araştırmacıdırlar,işlerini çok özen göstererek yaparlar.Başak burçlarına şöyle bi baktığımda bazıları çok çılgın,bazıları da tam tersi çok  sessiz sakin oluyorlar.Yardım etmeyi seviyorlar,yardım edilmekten hoşlanmıyorlar.(çok iii bilirim burçları :D)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Birde niye bi tane balık burcu çıkmıyor yaaa! :D

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
kovalar nasıllar.? bakalım bana uyuyormu :) madem çok iyi biliyorsunuz.

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Kova arkadaşlarım çevremde çoktur.Kova burcunu temsil eden söz "BİLİYORUMDUR".Özgürlüklerine oldukça düşkündürlerdir,dik kafalıdırlar ve kendi bildiklerini yaparlar.Değişken bir yapıya sahiptirler ve süprizlerle doludurlar.aklıma geldikçe yazarım Safari..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
peki :)
dik kafalı haricindekiler güzeldi :) özgürlüğü seviyorum..

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Dik kafalı derken hanii yanlış anlaşılmasın biraz kendi bildiğini yapmaya çalışan diyelim biz :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ben her görüşe açığım illa şu olucak diye diretmem (istisnalar kaideyi bozmaz tabii)
yanlış anlamadım ki :)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Hıh sonra kişisel özellikleri onlar için o denli önemlidir ki bu yüzden en yakın kişilerini kesip atabileceği gibi, bunu uğruna her türlü özveride bulunabilirler. Basmakalıp düşünen insanlar anlaşılmaz davranışları yüzünden kovalarla çatışabilirler. Belki ilkeleri sonuna dek savunmaları yüzünde onları sevimsiz bulabilirsiniz. Bu tavırları onları hiç rahatsız etmez, dahası hoşnut bile olabilirler. Özgün olma tutkuları nedeni ile bilimsel sanat yetenekleri olabilir. Kovalar başkalarının düşündükleri ile ilgilenir fakat yine de kendi görüşlerini kolay değiştirmezler. Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları çağın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Bilimsel bir beyne sahiplerdir...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları çağın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Bilimsel bir beyne sahiplerdir...

içimi okudun bea :))

Basmakalıp düşünen insanlar anlaşılmaz davranışları yüzünden kovalarla çatışabilirler.

:)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ayrıca kovaların en büyük özelliği kişisel sevgiye değil evrensel sevgiye önem vermeleridir.
bir kovayı her zaman yardım faaliyetlerinde görebilirsiniz.
bu yüzden iyi bir eş olmaktansa iyi bir yardımsever olmayı tercih ederler...
(aynı ben)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
yardımsever olduğum doğru ama iyi bir eş olacağıma gerçekten inanıyorum :) :-[

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
inşallah ben iyi bir eş ten ziyade iyi bir anne olacağıma inanıyorum inş olurum :-[

K

karatas_ezgi

Kullanıcı
28 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
ben balık burcuyum ama hiç bi özelliğini taşımıyorum

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ezgicim yükselenine baktın mı?(sonunda balık çıktı yaa) :)