BUNU ONA ASLA YAPMAYIN!!!!

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Safari tarafından oluşturulan BUNU ONA ASLA YAPMAYIN!!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,865 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BUNU ONA ASLA YAPMAYIN!!!!
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vega
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
KOC
Patronunuz Koc ise;
Asla hatasini duzeltmeyin caktirmadan kendisinin bulmasini  saglayin. 'Ben  biliyorum' havalarina girmeyin, sinirliyken gozune  ilismeyin.
Kariniz Koc ise;
Yalan soylemeyin. Erkegine gore cok daha uyanik olan koc  kadini yalan  soylediginizi aninda anlayacak ama caktirmayarak, kedinin  fareyle oynadigi  gibi sizinle oynayacaktir. Ve cok kisaca belirtelim; yalana    tahammulu yoktur
Kocaniz Koc ise;
Kavga aninda bile olsa onu kucuk dusurmeyin. Acisini  mutlaka cikaracaktir.

BOGA
Patronunuz Boga ise;
Guvenini sarsmayin, iliskilerini guven uzerine kuran boga insani, ozellikle  de patron konumundaysa calisanina guvenmek ister.
Kariniz Boga ise;
Yaptigi  yemegi sonuna kadar bitirin ve asla daginik bir  sofrada yemek yeme  konusunda israr etmeyin. Boga kadini guzellikleri,    ozellikle de kendi  yarattiklarini paylasmayi sever.
Kocaniz Boga ise;
Kocanizin karni acsa onunla asla tartismayin. Boga burcu  acken sinirli olur.  Bu yuzden tartismanizi yemekten sonraya erteleyin.

IKIZLER
Patronunuz Ikizler ise;
Yalan soylemeyin. Kendi de cok kolay yalan soyleyip  kandirabildigi icin,  yalani hemen anlar. Hizli olun, sabirsiz ikizler yavas  elemandan nefret eder
Kariniz Ikizler ise;
Ozgurlugunu kisitlamayin. Telefonda arkadaslariyla derin  bir dedikoduya  daldiysa kizmayin, buna alismalisiniz.
Kocaniz Ikizler ise;
Ozgurlugunu kisitlamayin, forma sokmaya calismayin,  olaylari uzatmayin.

YENGEC
Patronunuz Yengec ise;
Annesiyle olan iliskisini girgira almayin. Hele ki annesine  dil uzatmaya, ya  da bir sey soylemeye kalkismayin.
Kariniz Yengec ise;
Anne olmak istiyorsa engellemeyin. Sizi yemekleriyle beslemek isterse  direnmeyin.
Kocaniz Yengec ise;
Kocanizla annesinin iliskilerine karismayin. Kayinvalidenizle takismayin.  Kaybeden siz olursunuz.

ASLAN
Patronunuz Aslan ise;
12 burcun patronu, patronunuzsa isiniz var. Egosunu incitecek minicik bir  kirintidan bile kacinin. Masadaki duzenini degistirmeye  kalkmayin.  Gurlediginde kacin.
Kariniz Aslan ise;
Ucuz hediye almayin, bosanma sebebiniz olabilir.
Kocaniz Aslan ise;
Bakimsiz olmayin, toplum icinde kavga etmeyin. Giyiminize  dikkat edin,  beraberinde onun kilik kiyafetini de onemseyin.

BASAK
Patronunuz Basak ise;
Sistemsiz ve dikkatsiz davranmayin. Basak patronu sinirli    olur. Gozu  uzerinizde olacaktir. Hatalarinizi ortaya cikarabilir.
Kariniz Basak ise;
Pis ve daginik olmayin ve eger gec kalacaksaniz mutlaka  haber verin. Aksam  yemeklerini kacirmayin. Mali konulari ona birakin. Karli    cikarsiniz.
Kocaniz Basak ise;
Daginik ve pis olmaniz sik sik kavga etmenize neden  olacaktir. Utangac olan  basagin, toplum icinde uzerine gitmeyin.

TERAZI
Patronunuz Terazi ise;
Bakimsiz olmayin. Cevrenizdekilere adil davranin. Siz onun    islerini  pratiklestirmek icin oradasiniz, ondan hizli olmasini  beklemeyin.
Kariniz Terazi ise;
Onu, kotu gorunumlu bir evde ya da semtte oturmaya  zorlamayin. Sabahlari  cikarken cabuk hazirlanmasini beklemeyin.
Kocaniz Terazi ise;
Kocanizin dis gorunumune ozen gosterin. Kiyafete verdigi  parayi elestirmeyin

AKREP
Patronunuz Akrep ise;
Gizli isler cevirmeye kalkismayin, burnunun sizden cok daha  iyi koku aldigini unutmayin.
Kariniz Akrep ise;
Onu aldatmak gibi bir dusunceyi aklinizdan bile gecirmeyin.  Intikam soguk  yenen bir yemekse bunu en soguk yiyecek kisi akrep  kadinidir. Burnunuzdan  getirir, oldurmeden birakmaz.
Kocaniz Akrep ise;
Ondan gizli isler cevirmeyin ve en onemlisi onun gururuyla  oynamayin.  Karismayiz fena incitir! Cinsel anlamda cazibenizi  yitirmeyin.

YAY
Patronunuz Yay ise;
Yanlislikla onunla rekabete girmeye kalkmayin. Harcar sizi. Cozumsuzluk  yaratmayin. Sinirine dokunmayin. Hos bunun icin yapilacak  pek bir sey yok.  Acikcasi, insan iliskilerinde son derece basarili yaylar, zaman zaman bir  kisiye takarlar.
Kariniz Yay ise;
Asla ozgurlugunu kisitlamayin. Seyehatlerine ve luzumsuz  harcamalarina  karismayin. En kotusu sikici olmayin, aninda terk  edilirsiniz.
Kocaniz Yay ise;
Asla ozgurlugunu kisitlamayin. Flort etmeyi birakmayin.    Yine en kotusu  sikici olmayin, mutlaka sizden daha eglenceli birilerini  bulacaktir.

OGLAK
Patronunuz Oglak ise;
Herseyi yapin ama asla zam istemeyin.
Kariniz Oglak ise;
Bayramlarda ailesine ziyaret konusunda problem cikarmayin.    Onun lafindan  cikmayin.
Kocaniz Oglak ise;
'Bana para birak' demeyin, sakin ola savurganlik yapmayin.  Ekonomik olun,  daha da ekonomik olun.

KOVA
Patronunuz Kova ise;
Sizi ozgur birakti diye isin suyunu cikartmayin.    Arkadasiniz gibi gozukse de  unutmayin o bir patron.
Kariniz Kova ise;
Geleneksel ev kadinini unutun. Onu kaliplara sokmayin.  Enteresan inanclarina  ve hobilerine karismayin.
Kocaniz Kova ise;
Eger aydinlanmak icin Hindistan'a gidecegim diye tutturursa engellemeyin. Evinizi esyayla doldurmayin. Unutmayin kovalarin esyadan cok yasam alanina ihtiyaclari vardir.

BALIK
Patronunuz Balik ise;
Merhametinden yararlanmayin. Onun hayrina bile olsa pinti olmayin.
Kariniz Balik ise;
Harcamalarina, ufak tefek yalanlarina, ayakkabi tutkusuna  karismayin.
Kocaniz Balik ise;
Sakladigi ilkokul defterlerini atmaya zorlamayin.  Baliklarin esyalariyla kurduklari iliskiler duygusaldir. Arkadaslik    iliskilerini elestirmeyin ve para kontrolunu ona  birakmayin, batarsiniz.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
tamamdır..insanların şifreleri ,burçları sayesinde çözülmüş bulunmakta..buna göre hareket ederiz bundan böyle :D..teşekkürler.. :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
:) teşekküürler..

P

Paradoks

YENGEC
Patronunuz Yengec ise;
Annesiyle olan iliskisini girgira almayin. Hele ki annesine  dil uzatmaya, ya  da bir sey soylemeye kalkismayin.
Kariniz Yengec ise;
Anne olmak istiyorsa engellemeyin. Sizi yemekleriyle beslemek isterse  direnmeyin.
Kocaniz Yengec ise;
Kocanizla annesinin iliskilerine karismayin. Kayinvalidenizle takismayin.  Kaybeden siz olursunuz.
:D  TESEKKÜRLER SAFARİ..

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
fala inanma falsızda kalma durumu oldu şimdi  :) tşk

L

loli

Kullanıcı
22 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben yengeç im tüm özelliklerini taşıyan tam anlamıyla duygusalllllll :'(  yinede sewiyorum burcumu

Z

zeytin

Kullanıcı
20 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
ısrarla okumaya devam ettim sadece kendiniz olun diye yorum varmı diye bu burçlar cok fenaca  :D

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
çok güzelmiş bunlar ya  :D yapanın eline sağlık ;)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
OGLAK
Patronunuz Oglak ise;
Herseyi yapin ama asla zam istemeyin.
Kariniz Oglak ise;
Bayramlarda ailesine ziyaret konusunda problem cikarmayin.    Onun lafindan  cikmayin.
Kocaniz Oglak ise;
'Bana para birak' demeyin, sakin ola savurganlik yapmayin.  Ekonomik olun,  daha da ekonomik ol

bu tam benlikmiş teşkkürler ;D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
haha Benim patronum da erkek arkadaşım da aslan anaaam çekeceğim var yani:)))

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Safari' Alıntı:
Patronunuz Yengec ise;
Annesiyle olan iliskisini girgira almayin. Hele ki annesine   dil uzatmaya, ya   da bir sey soylemeye kalkismayin.

Kocanizla annesinin iliskilerine karismayin. Kayinvalidenizle takismayin.   Kaybeden siz olursunuz.
ona göre  ;D ;D

M

muraturkom

ben oğlak tanıştırayım kendimi diyecektim.gerek kalmadı safari beni anlatmış