bunu okuyun arkadaşlar..

• Konbuyu başlatan çakır
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde çakır tarafından oluşturulan bunu okuyun arkadaşlar.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,724 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı bunu okuyun arkadaşlar..
Konbuyu başlatan çakır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan agokalper
Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
aldatma hakkında...

Uluslararası ölçekte bir kadın araştırması yapan sosyolog, dünyanın çeşitli ülkelerinde kadınlara bir soru sormuş.
Kocanızı başka bir kadınla yakalarsanız ne yaparsınız???
Soruya ülkelere göre verilen yanıtlar ise söyle olmuş:
İsveçli : Neyimi beğenmediğini sorarım.
Rus : Evi terk ederim.
Fransız : Sesimi çıkarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.
İtalyan : Kadını vururum.
İspanyol: Kocamı vururum.
Yunanlı : Her ikisini de vururum.
Türk : Benim kocam yapmaz!

E

eftalya_er

Kullanıcı
19 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Çok doğru bir araştırma yerinde olmuş katılıyorum.

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
çok güzel ben türk için öldürürüm demesini bekliyodum hani namus değerlerimiz başkaymışya  :p türkün cevabı güldürdü beni gerçekten çevremde bunu diyen gördüğü veya anladığı halde o eşin savunucusu kesilen insanlar varda o yüzden. namus söz konusu ise günahı bile yomş o yüzden öyle olmalı bence bu arada bizim semtimiz izmitte bir semt bu ara böyle şeyler çok konuşuluyo çünkü pazartesi adamın biri karısını doğrayarak öldürdü sebepleri henüz dedikodu aşamasında net bişey yok ama adam karısını çok seviyomuş ve karakola alındığında karımı arayın gelip beni alsın diyomuş CİNNET DEDİKLERİ BÖYLE BİŞEY HERHALDE

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
!!türk bayanlarının eşlerine olan güveni nerden geliyor.tamam türk erkekleri olarak (belki) aldatmayız  ama  'benim kocam yapmaz '  lafının altında eşine güvenmekten çok eşlerine ve kendilerine olan güvensizlikleri söz konusu.!!

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
olabılır bulut.o acıdan hıc bakmamıstım aslında...

P

papatya782007

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
çakır' Alıntı:
ne konuda paptya hanım? nasıl dusunen?
'benim kocam aldatmaz' der çoğu türk kadını.
ben öyle düşünenlerden değilim.fırsatını bulursa çoğu erkek boynuzlamaya hazır eşini bence.
düşünsenize genç ve çok güzel bir kadın onunla yakından ilgileniyor, kaçı bu ilgiye cevap vermez.
buLut' Alıntı:
!!türk bayanlarının eşlerine olan güveni nerden geliyor.tamam türk erkekleri olarak (belki) aldatmayız  ama  'benim kocam yapmaz '  lafının altında eşine güvenmekten çok eşlerine ve kendilerine olan güvensizlikleri söz konusu.!!
ayrıca bulut arkadaşımıza katılıyorum.

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
ewet haklı olabılırsınız papatya.. bence de aldatır sadece erkekler dedgıl bayanlarda aynısı yapamazmı sizce?

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
ALDATMA KONUSUNDA BİZİM TÜRKÜN VERDİĞİ CEVAP İLGİNÇ :)
KOCASI NASIL BİR GÜVEN VERMİŞ İSE YAPTIĞI HALDE YAPMAZ DEMEYE DEVAM EDİYOR
BENCE TOPLUMUN KANAYAN YARALARINDAN BİRİ DE BU BENCE  ???

P

papatya782007

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
erkekler genelde karılarından sıkılıp, heyecan arıyorlar ve eşlerini aldatıyorlar. şunu da düşünmeliler; kadında kocasından sıkılabilir ve heyecan olsun diye eşini aldatabilir.  evlilikten her sıkılan fırsatını buldumu  ihanet ederse vay halimize.  inandığım şu ; eşinden ihanet görmeyen hiç bir kadın kocasını aldatmaz. eğer eşinin ona ihanet ettiğini anlarsa işte ozaman korkun kadınlardan.

K

Kristal

Güvensizlik değildir bu.Gururu kurtarmak adına başvurululan bir yol.Aldatılmanın getirdiği eksiklik,yetersizlik ve değersizlik duygusuyla ortaya çıkan bir tepkime...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Türk kadını eşine bağlıdır hem maddi hem de manevi olarak..ister istemezz bu cevabı vermiştir, bu cvbı vermek zorundadır, çünkü Türk kadını eşi sayesinde ayaktadır...bu anketi bilinçli, bilgili insana sorsanızz asla bu cevabı vermezz benceee!!!!!!...