BUNDAN ÇOK YILLAR ÖNCE..HATTA KG'DEN ÖNCE..

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan BUNDAN ÇOK YILLAR ÖNCE..HATTA KG'DEN ÖNCE.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,358 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı BUNDAN ÇOK YILLAR ÖNCE..HATTA KG'DEN ÖNCE..
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
S

senarist081

Özgür ŞAHİN(Site Sahibi):Daha çocukluğundan belliymiş ilerde çok büyük bir adam olacağı..

Zeynep(KG Admin):Şu duruşa bakın,ne kadar da kendinden emin..Yönetici vasıflarını fazlasıyla taşıyor,ilerde çok büyük bir sitenin Yöneticisi olucak gibi..

Korsan(Süper Moderatör):Denizlerin hakimi olacağını nasıl da belli ediyor..

Gözde(Süperin de ötesinde bir Mod):Her şeyiyle süper,başka söze ne hacet..

Gülşah:(Çiçeği burnunda bir Moderatör):Aklından kim bilir neler geçiriyor..Acaba ilerde mod mu olsam,yoksa Admin mi?

Kabeka:(O birrrrr MODERATÖR olarak doğmuş):Şu yüzündeki ifadeye bakarmısınız,ne kadar masum..

Didem:(Bir görünür,bir kaybolur..Varlığıyla yokluğu bir değildir):Çok sempatik,şirin ve idelist,harbi dobra bir arkadaşımız..

Sunflowers:(Onu anlatmak için Filozof olmak lazım):Dağa,taşa enginlere,hatta taşkın denizlere mi sorsak onun nasıl biri olduğunu..İçi de dışı da bir,güleç yüzlü,sempatik

Bıldırcın:(Onu anlatan kelime,"TIKINMAKTIR"):Yemek yapıp kendine ve çevresindekilere ikram etmeyi çok seven misafirperver arkadaşım

Pınar:(Devamlı düşünme modundadır..Stresli olmadığı bir gün bilmiyorum):Çok ihsaniyetli,iyi niyetli ve çok da vefakar bir anne.Bulunmaz bir dost..

Kristal:(Güney Akdenizin en sempatik,en şirin ve en meraklı mı meraklı kızı):Onu tanımlayan cümle bitmek tükenmek bilmeyen öğrenme azmi ile onu tescilleyen "MERAK"tır..

Bülent:(Kemal Sunal eğer şayet yaşasaydı,benim veliatım sensin derdi):Her şeyiyle müzip,arkadaş ve dost canlısı,hayat dolu bir can yoldaşımız..

Ve Bendeniz

Senarist081:(Yazmayı,çizmeyi karalamayı seven hayalperestin tekiyim işte):Hayatını sanata,bilime adamış araştırmacı ruhlu,dost canlısı,iyi niyetli biriyimdir,Vesselam... ;D ;D

İsim ve imtiyaz hakları Kendinigeliştir.com sitesine aittir.İzinsiz alınamaz ve çoğaltılamaz..Bu yapım Tarık ŞAHİN Prodiksiyon stüdyolarında hazırlanmıştır..

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
güzel bir çalışma olmuş.... eline sağlık... ;)
bakalım muhatapları ne diyecek...

S

senarist081

Yakınen tanıdıklarımı bu karelere aldım,umarım yanlış anlaşılmaz..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Keşke elimin altında bir küçüklük resmim olsaydı, göz rengi hariç saça kadar aynısının bu kadar tıpkısı bir resmim vardı benim. Bakarken şok oldum! :)

S

senarist081

Zynep' Alıntı:
Keşke elimin altında bir küçüklük resmim olsaydı, göz rengi hariç saça kadar aynısının bu kadar tıpkısı bir resmim vardı benim. Bakarken şok oldum! :)
Tatlı bir raslantı diyelim o zaman,ben de şaşırdım şimdi.. :eek: :eek:

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
:) günündesin senarist :)
ellerine sağlık çok başarılı bir çalışma olmuş fikrimce :D :D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kızıma gösterdim, gözlerine fotoshop mu yapmışlar bu resimde dedi yav...  :D
Tokaya kadar aynı:)

S

senarist081

crnkcclr' Alıntı:
:) günündesin senarist :)
ellerine sağlık çok başarılı bir çalışma olmuş fikrimce :D :D
Seni ekledim zannetmiştim ama atlamışım iyi mi..Kusura bakma ;)

S

senarist081

Zynep' Alıntı:
Kızıma gösterdim, gözlerine fotoshop mu yapmışlar bu resimde dedi yav...  :D
Tokaya kadar aynı:)
Sezilerime inanırım ben adminim,size uyacak resmi bulmak için yarım saat o site senin o site benim evliya çelebi gibi gezindim durdum iyi mi..Akla karayı seçtim  ;D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
aaa... aşkolsun :) hiç önemsiz.. zaten bana daha zaman var sanki  ;)

S

senarist081

crnkcclr:(Bugün yeni yaşına girrip,bir yaş daha yaşlandı..Ve ben ona da bu listede yer vermek istiyorum):Yeni tanıdıklarımdan,hoş sohbet bir arkadaşımız..

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
:-[ teşekkür ederim doğum günü hediyesi oldu bu bana :)
ne güselmişim ya
( bi bebek benim bebekliğime bu kadar benzerdi ancak)  ;)

S

senarist081

Ölüdeniz(Paparazzi Nihat:::::):Müzip bir arkadaşımız,Bülent duymasın.. ;D

Ö

ölüdeniz

emeğine sağlık valla hepside harika olmuş on üzerinden yüz veriyorum :)

S

senarist081

ölüdeniz' Alıntı:
emeğine sağlık valla hepside harika olmuş on üzerinden yüz veriyorum :)
Beğenmeseydin şayet beni fasulye yağmuruna tutacaktın değil mi,çabut itiraf et Nihat... ;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yıllar öncesi tamamda:) yıllar sonrasıda olacak mı merak ettim şimdi:) o halleri ilede ekleseydin :))

Bu arada bizi kimse önemsemiyor heralde:( illaki üye modundan çıkmamızmı gerekiyor:(((

S

senarist081

Valla tamamen vakitle alakalı desem..Yoksa elimden gelse hepinizi eklerdim tabi,niye eklemeyim.. ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
kendini eklemeseydin de bizi eklesedin  :D