Bu ayakkabı büyüyor...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Bu ayakkabı büyüyor... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,286 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Bu ayakkabı büyüyor...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilenay
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Hank Miller adlı bir Amerikalının icat ettiği çocuk ayakkabısı, ayak büyüdükçe büyütülebiliyor

İngiliz "INCHWorm" adlı ayakkabı şirketinin "iFit" teknolojisiyle ürettiği spor ayakkabı yan tarafındaki bir düğme ile üç ebat arasında büyütülebiliyor.

Tabandaki minik bir sayaç, ayakkabının numarasını gösteriyor. Firma yetkilileri, kaza ile bollaşmayacak bir tertibata sahip ayakkabının en bozuk zeminlerde bile son derece dayanıklı olduğuna dair güvence verdiler. Teslimat dahil fiyatı 47.99 sterlin olan ayakkabının mucidi Miller, "Buluşum sayesinde çocuğunuza ikide bir ayakkabı almıyorsunuz" dedi. Ayakkabılardan şu ana kadar 500 çift satılmış.

Uzman haber :)  ( şimdi, adminim bu haber kaynagımada "sosyate haber" kaynagım gibi farkedip bir şey söyler )  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
DAHA FARKETMEMİŞ ADMİNİM.. ;D

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
44-45-46 oluyor mu? Teşekkürler.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bunlar,çoçuklar için..Ayakların büyüme içerisindeyse,belki senin standartlarına uyanıda buluruz:)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Resimde ki ayakkabı çocuğun kafasından daha büyük o yüzden sordum ben.  :D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Paylaşım için teşekkürler superisi...
Bu konuya küçük bir bilgi eklemek isterim.
Çocuklara genelde bir sonra ki senede giysin diye bir numara büyük ayakkabı alınır.Bu çok yanlışmış.Ayakkabı çocuğun ayağına göre,tam kavrayacak şekilde alınmalıymış yoksa ileride ayakları büyük olurmuş. :)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
120 liraya felan denk geliyor... ucuzmuş aslında....

P

problems

Kullanıcı
3 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
sana katılmıyorum ebrulyin çünkü icat edilen ayakkabı tam ayağa göre istenilen zamanda büyümesi için yanda düğmeleri varmış! :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
problems' Alıntı:
sana katılmıyorum ebrulyin çünkü icat edilen ayakkabı tam ayağa göre istenilen zamanda büyümesi için yanda düğmeleri varmış! :)
Ben bu ayakkabıyı eleştirmek amaçlı yazmamıştım ama sen öyle algılamışsın,önemli değil ;)

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
büyese de farketmez bi çocuk bi ayakkabıyı max. 3 ayda eskitir.. :D boşuna uğraşmışlar

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
ooo  bu ben küçükken de vardı.hatta bende de böyle bir paten vardı 2-3 boyutta genişletilebiliyordu... :)