BÖYLE BAŞARI GÖRÜLMEDİ!

• Konbuyu başlatan özlem1980
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde özlem1980 tarafından oluşturulan BÖYLE BAŞARI GÖRÜLMEDİ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,388 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BÖYLE BAŞARI GÖRÜLMEDİ!
Konbuyu başlatan özlem1980
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsane_18
Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bir yarışta tam kazanmaya giderken erken sevinmenin anlam ve önemini anlatan bir video. Kaplumbağa ile tavşan hikayesini anacaksınız...

Tıklayın videoyu izleyin.

http://sendeyolla.hurriyet.com.tr/medyadetay.aspx?&tid=3&cid=1&id=75706

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Düşmesi kötü ama her şeye rağmen tekrar ayağa kalkıp, yarışa devam etmesi...Çok güzel bir davranış.
Teşekkürler paylaşım için. :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
hehehehhhehehe...teşekkürler Özlem..

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
maxMESA' Alıntı:
Puhauhhuauhahuhuauha....

Dün de formula 1 de vardı böyle bir sahne. Ferrariler ve ben tam sevinmeye başlamıştıkki kursağımızda kaldı.  ;D
Of off vettel miydi neydi onun geçişini bi keyifle izledimki sorma!! Ama son saniye ya adam resmen yol verdi virajdai. Çok üzüldüm Massa'nın şampiyonluğunu istiyordum ben.  :(

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
dideM' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Puhauhhuauhahuhuauha....

Dün de formula 1 de vardı böyle bir sahne. Ferrariler ve ben tam sevinmeye başlamıştıkki kursağımızda kaldı.  ;D
Olur böyle şeyler. Demekki finişe gelene kadar sevinmemek lazım. :)
Of off vettel miydi neydi onun geçişini bi keyifle izledimki sorma!! Ama son saniye ya adam resmen yol verdi virajdai. Çok üzüldüm Massa'nın şampiyonluğunu istiyordum ben.  :(

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Haticeye değil neticeye bakın diye bi söz var.. dogru demişler..  :D :D Böle Kendini kazandım die sevinen kişilere sinir oliim iyi olmuş düşen adama ;D ;D ;D